PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

strony zaprojektowane przez DTPowców
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | opinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dalej
Spambotassassin

Od: 2003.05.22

PostWysłany: 2007.07.18 22:51    Temat postu: strony zaprojektowane przez DTPowców

Nawiązując do
http://forum.webesteem.pl/viewtopic.php?p=111569#111569

Nie chcę żeby to był flame ani troll, niech to będą raczej z przymrużeniem oka, z uśmiechem traktowane, rzeczy które normalnie wywołały by u web designera gęsią skórkę. :)
^
Odpowiedz z cytatem
karola
moderator*

Od: 2003.06.01

PostWysłany: 2007.07.19 10:25    Temat postu:

przyznam że mam do czynienia z Panią, właścicielką pewnego znanego i poczytnego pisma, dla której to wykonaliśmy chyba z 10 już projektów strony pisma. ostatni projekt mieliśmy robić wg "uwag" jej Pana ze studia grafika pisma :D facet DeTePowiec pokazał nam:D jak ma wyglądać pismo w sieci.
To co zobaczyliśmy...było koszmarem chyba każdej agencji, nie wspomnę o grafiku webowym.
Nie zapomnę do dziś jak owa Pani podawała mi na karteczce procenty CMYK'a :D jakie mamy użyć na stronie!

W miedzy czasie powstała jedna strona zrobiona wg ich wytycznych, potem SAMI se zrobili stronę :D
po roku za sprawę wziął sie wspólnik Pani, zadzwonił i rzekł: "zróbcie coś bo wstyd mieć taka stronę" padło pytanie "kto sie tym będzie zajmował czy owa wspomniana Pani czy ktoś inny" odrzekł "ja"
Oczywiście nie uniknęliśmy zabawy z kolorami bo Pani sie "zna", nie uniknęliśmy kompromisów co do układu, bo przecież tyle lat wydaja pismo więc i roszczą se prawo do znajomości wszelakiej grafiki, znajomości architektury itp:D (niestety).

Tak wygląda koszmar pracy z panem z pracowni DTP (składającym pismo) i Panią po ASP. choć po tych 4 latach...poczynili znaczne postępy w edukacji pt. "czym sie różni pismo papierowe od wersji internetowej".
^
Odpowiedz z cytatem
dalej
Spambotassassin

Od: 2003.05.22

PostWysłany: 2007.07.19 11:49    Temat postu:

http://www.ilonaiwanska.pl/
^
Odpowiedz z cytatem
dslv

Od: 2002.10.31

PostWysłany: 2007.07.19 11:54    Temat postu:

Nie czaję Dalej, założyłeś wątek żeby sobie pojechać po dtp-owcach? :D
^
Odpowiedz z cytatem
Rafiki

Od: 2006.04.30

PostWysłany: 2007.07.19 11:57    Temat postu:

dtp'owcy to gargulce ....
^
Odpowiedz z cytatem
Saurius

Od: 2007.01.12

PostWysłany: 2007.07.19 11:58    Temat postu:

dslv napisał(a):
Nie czaję Dalej, założyłeś wątek żeby sobie pojechać po dtp-owcach? :D

.bo brakowało do 1149 ;_)

www.pontonemag.pl - wrzucamy różne rzeczy na temat design'u i pokrewnych
^
Odpowiedz z cytatem
quattro

Od: 2005.03.07

PostWysłany: 2007.07.19 22:09    Temat postu:

...a to heca :)

^
Odpowiedz z cytatem
Brzoska
moderator

Od: 2003.09.10

PostWysłany: 2007.07.19 22:31    Temat postu:

watek w stylu wyzszosci swiat Bozego Narodzenia nad Wielkanocnymi. Powininen sie zaraz pojawic watek o koszmarze grafikow DTPowcow ktorzy dostaja do skladu matrialy przygotowne przez webowcow w 72 dpi /rgb no bo jak inaczej mozna. Zaraz potem powininen sie pojawic watek o koszmarach materialow w wordzie ( wszak word to potezne narzedzie ) jakie graficy dostaja od Pan sekretarek.

Generalnie brakowalo tematu o koszmarach dalej zauwazyl nisze i wykorzystal

DADA
[FOTO]
^
Odpowiedz z cytatem
megus

Od: 2005.04.07

PostWysłany: 2007.07.19 22:45    Temat postu:

@karola, też projektowałem coś dla niejakiej pani Agnieszki i od tamtej pory mam zasadę, że nigdy nie pracuję dla kobiet. Kilka rzeczy mi przepadło, ale ile człowiek zdrowia zaoszczędził !
^
Odpowiedz z cytatem
LoveBeer
weteran

Od: 2003.08.04

PostWysłany: 2007.07.19 22:57    Temat postu:

Rafiki napisał(a):
dtp'owcy to gargulce ....

i smierdza skislymi jagodami, o !

biernawski | photolife | panoramki
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | opinie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: