PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Czas pracy nad projektem
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jasio500

Od: 2003.11.07

PostWysłany: 2003.11.07 13:02    Temat postu: Czas pracy nad projektem

Witam!
Pewnie większość z was pracuje czy pracowała u jakiegoś Pana Szefa który ciągle mówi
"Za wolno" "Za mało" "Szybciej, lepiej itp. Chciałem się dowiedzieć ile wam zajmuje zaprojektowanie projektu strony www obrazka w postaci PSD, jpg.... I czy możana powiedzieć że powinno to trwać oreśloną liczbę czasu.
Pozdrawiam
^
Odpowiedz z cytatem
LoveBeer
weteran

Od: 2003.08.04

PostWysłany: 2003.11.07 13:21    Temat postu:

mowie za siebie - zrobienie psdka to u mnie srednio dzien. oczywiscie w przyplywie tworczej weny bywa ze zrobie projekt w 3 godziny a bywa iz w odplywie tejze mecze 2-3 dni. (ps: ceche szybkiego - jak mniemam - robienia priojektow podlapalem od mojego guru... cjoc nie potrafie i nie robie nigdy tak jak ok kiedy w photoshopie mial otwartych 5 projektow i robil je rownoczesnie ;])

biernawski | photolife | panoramki
^
Odpowiedz z cytatem
morfeusz

Od: 2002.03.15

PostWysłany: 2003.11.07 13:44    Temat postu:

ja robię projekt przez tydzień, czasem 5 dni

Tantum ergo ...
^
Odpowiedz z cytatem
rn.-

Od: 2003.05.27

PostWysłany: 2003.11.07 13:59    Temat postu:

nikt ci na to konkretnie nie odpowie
bo to tak naprawdę jest niepoliczalne,
projektowanie to jest praca twórcza,
nie możesz nigdy powiedziec, że w 3 godziny zaprojektujesz to i to - to bez sensu ..............
...tego typu pracy nie da się uszablonować..............
to jest tworzenie, nad logotypem
mozesz pracować dzień, a możesz też miesiąc,
i nikt ci nie może zarzucic, że to za długo
tu chodzi o efekt pracy, który oczywiscie dostosowuje
się zwykle do wymogów klienta.
PROJEKTOWNIE TO NIE JEST PRACA NA AKORD
^
Odpowiedz z cytatem
vero

Od: 2002.07.29

PostWysłany: 2003.11.07 14:04    Temat postu:

Ostatnio robiłem stronę dla takiego jednego księdza. Jako, że wcześniej nie bawiłem się w "sacral design" :] zrobienie projektu zabrało mi około tygodnia. Najgorsze było później. A bo tu mu nie pasuje, to powinno być tu, a to tam ... znacie to pewnie :] No i tak zleciał prawie miesiąc pracy po nocach [ normalnie stażuje w biurze ] za gówniane pieniadzę.

www.kubaprzybysz.pl | www.clickme.pl | Is that you John Wayne? Is this me?
^
Odpowiedz z cytatem
Merger

Od: 2002.02.09

PostWysłany: 2003.11.07 14:33    Temat postu:

Cytat:
"Za wolno" "Za mało" "Szybciej, lepiej itp. Chciałem się dowiedzieć ile wam zajmuje zaprojektowanie projektu strony www obrazka w postaci PSD, jpg.... I czy możana powiedzieć że powinno to trwać oreśloną liczbę czasu.

powinno trwac dokladnie: 2 dni / 15 godzin / 30-45 minut dla .psd + 1-2 minut dla konwersji do .jpg

// zrodlo: encyklopedia webdesignu stosowanego. wydanie 3 w-wa 2003
^
Odpowiedz z cytatem
dawid

Od: 2002.01.28

PostWysłany: 2003.11.07 16:24    Temat postu:

vero napisał(a):
Ostatnio robiłem stronę dla takiego jednego księdza

O kurde :) Daj link... nie wiedziałem że księża robią sobie strony www :D
Zaskoczyłeś mnie teraz całkowicie.

dawid : dmip™
^
Odpowiedz z cytatem
mienta
moderator

Od: 2003.04.25

PostWysłany: 2003.11.07 21:57    Temat postu:

to pytanie jest raczej bardzo osobiste, a moze inaczej odpowiedz jest osobista, kazdy odpowie inaczej bo ma inny system pracy, intensywnosc pracy itp. zdaza sie ze w 2h powstaje projekt ktory zostaje zatwiedzony, a czasem nawet 7dni i nadal nic :/ Obliczajac srednia to najczesciej wypada tu 2-3 dni na sama koncepcje, pozniej dopracowywanie, projekt podstron, poprawki itp. wyjdzie z tego 7dni moze wiecej. Napewno nie ma co przeciagac w nieskonczonosc bo klienci maja sklonnosci do szybkich zmian decyzji, jak oddasz, podpisza, zaplaca itp to juz sie nie wycofaja :P

mini folio / suckmyipod / playingdaily / notatki
^
Odpowiedz z cytatem
donmarian

Od: 2003.09.12

PostWysłany: 2003.11.07 22:25    Temat postu:

Ja powiem jak ja to mam z tymi godzinami. Jak rysuje laya to średnia czasowa pierwszej wersji wynosi 3 - 5 godzin, z tym że to jest taka podstawowa wersja której nie daje od razu do oglądnięcia - wiecie przecież że jak sie siedzi za długo nad jednym to aż " traci smak ", dlatego też pozostawiam potencjalny projekt na kilka godzin (dzień), i po oglądnieciu go poraz pierwszy na drugi dzień - widać "czarno na białym co nie pasuje, co trzeba zmienić, i czy w ogóle ma sens". Generalnie rzecz biorąc średnia gotowego projektu w moim przypadku wynosi od 2 do 4-ech dni , tu też jest zależne od klienta ( bo rózni bywają pod tym względem - ale to tak nawiasy mówiąc;) ).
Takie jest moje zdanie w tym tipicu.

Pozdr. marian
^
Odpowiedz z cytatem
dawid

Od: 2002.01.28

PostWysłany: 2003.11.07 22:42    Temat postu:

czasami 1 dzien, czasami miesiąc. wszystko zależy od projektu i weny.

dawid : dmip™
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: