PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

"Propozycja"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jarek

Od: 2003.01.23

PostWysłany: 2003.10.03 23:10    Temat postu: "Propozycja"

Witam! Dostalem dzisiaj cos takiego i prawdę powiedziawszy to trochę mnie to zbulwersowalo i dlatego tu z tym wyjeżdżam, ale możę sie mylę, może to jest już jakaś norma...

cytuję (usunąłem fragmenty mogące namierzyć firmę - nie jest moim celem wystawianie na szwank konkrenej instytucji czy firmy a zjawiska):

"nazywam się [...] i w imieniu [...]pracuję nad powstaniem flashowej strony www naszej agencji. Chciałbym zaprosić Cię do przetargu na projekt tej witryny: kreatywny, designerski, z naciskiem postawionym na dobrze uwidocznione portfolio (które w przyszłości moglibyśmy sami uzupełniać). Strona może nawiązywać do istniejącej już wersji html (dość minimalistycznej w formie i jasnej w nawigacji), którą znajdziesz pod adresem: [...]
Jeśli jesteś zainteresowany, daj znak. W fazie przetargowej interesuje nas: wstępny (lecz już działający - tak byśmy mogli się zorientować w kwesti designu i nawigacji) projekt witryny oraz Twoje warunki finansowe. Pracę - jeśli będziesz miał ochotę ją przyjąć - podejmujesz na swoje ryzyko. Zbriefowaliśmy kilka osób, wybierzemy projekt, który najbardziej będzie nam odpowiadał"

Rozumiem jeszcze przetargi gdzie przygotowuje się same projekty graficzne, choc to tez jest IMHO dziwne bo wybor realizatora powinien sie odbywac na podstawie portfolio i warunków finansowych. Ale to to juz jest przesada! To co mnie zbulwersowalo to kompletny brak szacunku dla pracy. Ale - jak wspomnialem - moze sie myle...
^
Odpowiedz z cytatem
Radko

Od: 2002.08.30

PostWysłany: 2003.10.03 23:29    Temat postu:

Nie, nie mylisz sie. Na cos takiego sie po prostu nie odpowiada.
^
Odpowiedz z cytatem
rgb
shadow

Od: 2002.01.26

PostWysłany: 2003.10.03 23:39    Temat postu:

dokladnie - od razu do smieci

darek wojtczak : rgb
--
You will be assimilated. Resistance is futile!
^
Odpowiedz z cytatem
Jarek

Od: 2003.01.23

PostWysłany: 2003.10.03 23:41    Temat postu:

Przesadzacie. Pewnie że odpowiedziałem - trzeba miec w końcu trochę radości w życiu ;)
^
Odpowiedz z cytatem
noizz
weteran

Od: 2002.07.20

PostWysłany: 2003.10.03 23:54    Temat postu:

ja kiedys na cos takiego odpowiedzialem... nawet projekt zrobilem - gralo i migalo gorzej niz W4A. Ciekawe czemu nie odpowiedzieli, moze za malo designersko bylo? ;)

Good morning!
^
Odpowiedz z cytatem
Merger

Od: 2002.02.09

PostWysłany: 2003.10.04 2:04    Temat postu:

ja sie raz wpakowalem i robilem dla niejakich bffg. zrobilem projekt. wszystko chodzilo, nawigacja, takie tam, az nagle kontakt sie urwal, a z serwera ichniejszego podobno im ktos pliki pokasowal. narobilem sie jak glupi, bo strona w wersji rysunkowo-wektorowej, gdzie sporo elementow sie ruszalo/animowalo i nic z tego nie mialem. oni zreszta tez nie, bo otrzymywali tylko .swf-y :)

adam chrabąszcz | strona.net | VIMO | JUICE
^
Odpowiedz z cytatem
LoveBeer
weteran

Od: 2003.08.04

PostWysłany: 2003.10.04 12:27    Temat postu:

mnie zycie jednego nauczylo - zadnych takich, zadnych przetargow, zadnych robot 'dla nie wiadomo kogo'... pieniadze pieniedzmi ale pazernosc z reguly prowadzi nas tylko do straty czasu. jak masz dla kogo pracowac to pracuj - jak nie - poszukaj kogos dla kogo bedziesz mial pracowac. cala reszte olej... (no, pomijajac znajomych lub znajomych znajomych, ale to juz inna historia ;))

biernawski | photolife | panoramki
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | dyskusje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: