PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

jakie studia podyplomowe o e-biznesie polecacie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | zarządzanie projektami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
4code

Od: 2005.08.11

PostWysłany: 2005.11.12 16:58    Temat postu: jakie studia podyplomowe o e-biznesie polecacie?

hej,

to mój pierwszy post na tym forum, więc na początku chciałem wszystkich bardzo serdecznie powitać i obiecać, że będę tu zaglądał często, a czasami nawet coś wnosił do dyskusji. A teraz do rzeczy:

Niedawno obroniłem swoją magisterkę o reklamie w wyszukiwarkach i odczuwam nieodparty głód dalszego kształcenia się w temacie e-biznesu (przede wszystkim zachowania konsumentów w Sieci, web usability, zarządzanie projektami internetowymi, reklama internetowa). Doświadczenia praktycznego trochę się już nazbierało, ale zawsze przydałoby się nauczyć czegoś nowego. Zacząłem się rozglądać za ciekawymi studiami podyplomowymi, ale prawie nic nie udało mi się znaleźć. Jedyne w miarę ciekawie wyglądające to "Psychologia komunikacji w informatyce" na SWPS w Wawie.

Słyszał ktoś może coś więcej o tych studiach? Jeżeli macie info o innych ciekawych studiach o e-biznesie, to dajcie znać. Obawiam się, patrząc na poziom polskich publikacji z tej dziedziny, że nic interesującego się nie znajdzie, ale może akurat...
^
Odpowiedz z cytatem
geoff

Od: 2004.06.24

PostWysłany: 2005.11.12 20:14    Temat postu:

Bardzo ciekawa opcja z tą SWPS. Daj znać jak się zapiszesz ;)
^
Odpowiedz z cytatem
Dorado

Od: 2007.01.31

PostWysłany: 2007.01.31 16:19    Temat postu:

kuku:)
polecam Ci SWPS, studiuje tam wielu moich znajomych i jakby nie to, że skończyłam prawo i zajmuje się robieniem kariery aplikantki adwokackiej tez wybrałabym SWPS, popytam znajomych o wybrany przez Ciebie kierunek.
ojoj znalazłam się tu zupełnie przez przypadek i powiedzcie mi prosze gdzie mogę szukać informacji o zarządzaniu projektami. Muszę przygotować kilka umów, a szczerze nie mam zielonego pojęcia czym jest zarządzanie projektami...
^
Odpowiedz z cytatem
4code

PostWysłany: 2007.01.31 16:28    Temat postu:

pytanie troche stare, ale jak najbardziej aktualne:) będę wdzięczny bardzo.
^
Odpowiedz z cytatem
Dorado

Od: 2007.01.31

PostWysłany: 2007.01.31 23:12    Temat postu:

przeprowadzilam zatem mały wywiad i wszystko wskazuje na to, że naprawde warto jest podjąc studia podyplomowe na SWPS, powiem więcej zajęcia podobno niejednokrotnie są nawet pasjonujące:) a może poleciłbyś mi przy okazji jakąś dającą się czytać książkę o zarządzaniu projektami. Jakkolwiek bądz Wy informatycy coś z tego rozumiecie, ja mam problem z rozszyfrowaniem pierwszych kilku linijek każdej z pozycji po która dotychczas sięgnełam. Podkreślam jedyny szyfr jaki znam, to ten którym posługiwał się Cezar pisząc listy do Cycerona:)
^
Odpowiedz z cytatem
4code

PostWysłany: 2007.02.01 10:39    Temat postu:

dzieki za wywiad:)

ale o jakie konkretnie projekty Ci chodzi? serwisy internetowe, czy duze projekty informatyczne?To troche dwie rozne bajki:)

jeżeli serwisy www, to zdecydowanie polecam "Web Design. Projektowanie atrakcyjnych stron WWW" - bardzo przystępna i naładowana sporą dawką praktycznej wiedzy. Obawiam się jednak, że teorii do pracy nie znajdziesz tam wiele.[/url]
^
Odpowiedz z cytatem
aurela

Od: 2010.07.20

PostWysłany: 2010.07.20 10:19    Temat postu:

A może warto zainteresować się marketingiem w sieci http://www.wse.krakow.pl/pl/Lider_nowej_gospoda...ing_w_sieci_.html to tez jest jakiś pomysł i to całkiem niezły :)
^
Odpowiedz z cytatem
nappy

Od: 2006.08.27

PostWysłany: 2010.07.20 13:34    Temat postu:

necro-threading.

ale w sumie można by to ożywić.

Może jest ktoś kto ma doświadczenie z Kognitywistyką na UAM?

^^
^
Odpowiedz z cytatem
dalej
Spambotassassin

Od: 2003.05.23

PostWysłany: 2010.07.20 13:42    Temat postu:

nappy napisał(a):
necro-threading.
hehe. Lub spam :)

http://xkcd.com/519/
^
Odpowiedz z cytatem
dslv

Od: 2002.10.31

PostWysłany: 2010.07.21 19:55    Temat postu:

Zdecydowanie polecam RAII'a, realizowanego na WSE w Krakowie tu link: http://www.wse.krakow.pl/pl/studia_podyplomowe/...ieci_/czytaj.html
albo dość ciekawe szkolenie, fajnie dofinansowane - dla zielonych i średnio-zaawansowanych z małopolskiego, że tak to ujmę :) link: http://www.wse.krakow.pl/pl/Marketing_w_Sieci/
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | zarządzanie projektami Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: