PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

ZOOmiks i TI

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | komiks
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Termos

Od: 2005.10.29

PostWysłany: 2005.10.30 16:28    Temat postu: ZOOmiks i TI

Hej
Niedawno nakladem wydawnictwa Mandragora ukazaly sie dwa komiksy przy ktorych pracowalem czyli :
" ZOOmiks " i " Termos Invaders "
Czy ktos to czytal a jesli tak prosze o opinie.

pozdrawiam T:)

www.tulejkafilm.com
^
Odpowiedz z cytatem
geoff

Od: 2004.06.24

PostWysłany: 2005.10.30 17:04    Temat postu:

masz to gdzieś w sieci? chętnie przeczytam...
^
Odpowiedz z cytatem
Termos

PostWysłany: 2005.10.30 17:49    Temat postu: :(

niestety<
Mam na swojej stronce okladki i jakies przykladowe plansze, nie moge umieszczac plansz bo wydamca by mnie okrzyczal:)

wejscie do mej witryny z komiksami przez:

www.bslomka.com

pozdro

www.tulejkafilm.com
^
Odpowiedz z cytatem
murtaugh

Od: 2004.12.10

PostWysłany: 2005.12.21 16:18    Temat postu:

Brak polskich liter na stronie i ogólnie literówki to tak specjalnie? :|

Odstrasza to skutecznie od strony.
Jakbym bloga nastolatki widział. :/

m

www.rewolucje.com
^
Odpowiedz z cytatem
Termos

PostWysłany: 2005.12.21 20:16    Temat postu:

zgadza sie, moze dlatego, ze sie nie reklamuje i nie lansuje oraz zgrzewa mnie picowanie strony, raczej sie koncentruje na projektach (film,komiks) a nie na "opakowaniu"

www.tulejkafilm.com
^
Odpowiedz z cytatem
webski

Od: 2004.11.27

PostWysłany: 2005.12.21 21:30    Temat postu:

Jak się nie lansujesz, to po co ten post? Nie wiem co najbardziej MI się nie podobało - Twoja stronka, Twoje filmiki, czy Twoje komiksy. Zupełnie nie rozumiem tej estetyki. No ale widocznie nie jestem targetem. Ale szacunek za pasje i pracowitość.
^
Odpowiedz z cytatem
murtaugh

Od: 2004.12.10

PostWysłany: 2005.12.21 21:31    Temat postu:

no ale trafiłeś na forum //webesteem czyli gniazdo designerów sieciowych. :D
Tak czy siak - komiks jest ok.
pzdr

m

www.rewolucje.com
^
Odpowiedz z cytatem
Termos

PostWysłany: 2005.12.21 22:19    Temat postu:

A ktore z moich komiksow czytales? oprocz tych na stronie? wiem ,ze jest wiele wspanialszych dziel. Sklabi mnie fakt, ze ludzie bardziej w Polsce zwracaja uwage na "opakowania".
Gdybym przelozyl powiedzmy cos z Mickiewicza na komiks lub film i do tego zareklamowalbym wypasiona stronka , o wtedy by bylo przezajebiscie:)

i za to kocham ten zjebany kraj

www.tulejkafilm.com
^
Odpowiedz z cytatem
4code

Od: 2005.08.11

PostWysłany: 2005.12.21 23:07    Temat postu:

Termos napisał(a):
Gdybym przelozyl powiedzmy cos z Mickiewicza na komiks lub film i do tego zareklamowalbym wypasiona stronka , o wtedy by bylo przezajebiscie:)

jeżeli przekład ten utrzymany byłby w konwencji Twoich rysunków na stronie, to dla MNIE zdecydowanie "przezajebiście" by nie było, nawet jeżeli byłby w najpiękniejszym opakowaniu:)

przede wszystkim nie odpowiada mi w Twoich pracach on-line Twoje poczucie humoru - jak dla mnie straszne naciągane, nieśmieszne, sztuczne i zbędnie wspierane wulgaryzmami dla wzmocnienia wrażeń. O komiksie drukowanym się nie wypowiadam, bo nie czytałem.

Szacunek za pasję.
^
Odpowiedz z cytatem
Termos

PostWysłany: 2005.12.22 10:37    Temat postu:

No i ok, kazdy ma swoj gust:)
Czy na mojej stronce zajrzales moze do dzialu "galery"? Osobiscie naprawde wole tworzyc bardziej "podkrecone" prace ale niestety:( Ostatnio narysowalem taki albumik do "polski ZOOmiks" do scenariusza Marcina Wolskiego, mimo kulawego terminu 18 dni (i nocy) postanowlem przysiasc nad grafika. Zajechalem sie przy tym albumie i co... ano nic, jakies tam wywiady, pierdoly ale konkretnie nic wiecej. U nas nie ma rynku filmowego, komiksowego ani muzycznego. Siedze w komisach od lat i doszedlem do wniosku,ze lepiej rysowac dla siebie, jakies bzdury na kolanie niz dziobac 2 tyg plansze do komiksu ,o ktorym po weekendzie wszyscy zapomna.

PS. A o zmianach slysze od urodzenia:)

www.tulejkafilm.com
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | komiks Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: