PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Webesteem CARDS "Walentynki"
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | webesteem cards
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karola
moderator*

Od: 2003.06.02

PostWysłany: 2005.02.13 4:26    Temat postu: Webesteem CARDS "Walentynki"

Webesteem Cards "Walentynki" - co tu więcej pisac ;)

Zapraszamy
http://www.cards.webesteem.pl

Karola
--
^
Odpowiedz z cytatem
warpech
moderator*

Od: 2002.06.14

PostWysłany: 2005.02.13 11:51    Temat postu:

cool :) najbardziej spodobała mi się "Arachnotynka" marassa. oraz gierki murtaugha i bajtiego :)

takie pytanko z innej beczki - czemu miniaturki kartek na stronie głównej zmieniają kolejność? są sortowane pod względem czegoś czy cuś?

make luv!
^
Odpowiedz z cytatem
marasss

Od: 2004.07.04

PostWysłany: 2005.02.13 12:12    Temat postu:

Tu Marasss. Małe sprostowanie. "Arachnotynka" nie jest moja, tylko Mateusza Subiety :) Mi również bardzo się podoba!
^
Odpowiedz z cytatem
warpech
moderator*

Od: 2002.06.14

PostWysłany: 2005.02.13 12:20    Temat postu:

Mateusza Subiety :) przepraszam ale to właśnie dlatego że mi miniaturki zmieniły kolejność po przeładowaniu :P
^
Odpowiedz z cytatem
tml

Od: 2004.02.04

PostWysłany: 2005.02.13 13:31    Temat postu:

Sry, ale do mnie ta edycja za bardzo nie przemawia :|
No badzcie szczerze, kto by wyslal swojej dziewczynie/chlopakowi co poniektore kartki?

Najlepsza wg. mnie: To You, My Love Alana, nastepne miejsca dla Skrzydła miłości by marasss (chociaz nie jestem pewien...). Oprocz tego zinteresowala mnie jeszcze tylko kartka Mateusz Subiety (arachnotynka).

Pozostale za wyjatkiem tej od berka sa po prostu hmm... nijakie...

Teraz pora na kartke berka - no sry, ale dla mnie po raz drugi jego/jej kartka nie pasuje do webesteem card :( Nic osobistego, ot po prostu wyrazam moje zdanie.

Ogolnie: fajnie, ze taki projekt istnieje, ale dla mnie w przedstawionych kartkach brakuje tego co tam powinno byc. Bo walentynki to czas w ktorym chcemy przekazac drugiej osobie co czujemy, dlatego uwazam, ze powinno to byc cos delikatnego...

Pozdrawiam, Tomek

PS: Nie przejmujacie sie moim komentarze i robcie nadal swoje! Z checia zobacze kolejne edycje ;)
^
Odpowiedz z cytatem
karola
moderator*

Od: 2003.06.02

PostWysłany: 2005.02.13 13:40    Temat postu:

warpech napisał(a):
cool :) takie pytanko z innej beczki - czemu miniaturki kartek na stronie głównej zmieniają kolejność? są sortowane pod względem czegoś czy cuś?
make luv!

kartki zmieniają swoją kolejność pod wzgledem popularności wyświetlania ;)

Karola
--

Ostatnio zmieniony przez karola dnia 2005.02.13 14:43, w całości zmieniany 1 raz
^
Odpowiedz z cytatem
koralik

Od: 2005.01.28

PostWysłany: 2005.02.13 14:09    Temat postu:

nice :)
wyslalem jedna, od Alana chyba. Bardzo fajna. Inne z reszta tez ;)
^
Odpowiedz z cytatem
dabrowski

Od: 2003.06.06

PostWysłany: 2005.02.13 14:35    Temat postu:

jarek + bartosz, gagatka i obaj Mateusze S
reszty mogło by nie być

tyle

/Paweł
^
Odpowiedz z cytatem
Gaijin
moderator

Od: 2004.01.13

PostWysłany: 2005.02.13 17:19    Temat postu:

to nie jest comadivision, bądź inny projekt zrzeszający grafików gdzie pokazuje się prace co kto sądzi o czymś tam. żeby nie było, że obrażam tego typu instytucje bo tak nie jest.

moim zdaniem kartka na //w powinna być taka, żeby ją komuś przesłać dalej (w tym wypadku ukochanej) a tak szczerze mówiąc to opórcz kartki Alana (to Ty tam Alan śpiewasz ? :P), murtaugh'a i Bajt'iego
żadnej innej bym nie wysłał. Natomiast kartkę matej'a wysłałbym z miłą chęcią swojej ex :)

nie mówię o poziomie prac tylko o treści.
to ma być piękne, miłe, słodkie itp itd.
^
Odpowiedz z cytatem
wallie
inkwizytor

Od: 2002.01.26

PostWysłany: 2005.02.13 17:33    Temat postu:

byyyyzyyyyduuuuryyyy

Dzień świętego Walentego to święto zakochanych a kochać można na wiele sposobów. Miłość może łamać serce, ale może też łamać kości. Sam znam takich co podczas miłosnych igraszek są w stanie podarować partnerowi kilka złamań otwartych.

Rysiek Riedl śpiewał 'każdy kocha tak jak chce'. Walentynki tedy też wysyła takie jakie chce. Do tej pory mógł wysłać tylko te różowe, pachnące, z serduszkami, kwiatkami i misiami. Teraz może wysłać swojej lubej/lubemu kartę w której pani pajęczyca zjada pana pająka... cool...

Inny zespól, nota bene też ze śląska, w swoim utworze ma takie zdanie 'tak, lepiej jak jest więcej'. Czyż nie ?

inkwizycja -> warning, ban, odsiadka...
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | webesteem cards Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: