PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Współpraca z agencjami. Co, jak, gdzie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krawiec

Od: 2002.09.28

PostWysłany: 2005.07.14 1:31    Temat postu:

Megus: Odpowiedzą jak bedą chcieli abyś coś wycenił. Poskładaj lepiej folio i szukaj własnego klienta, ciekawe rzeczy projektujesz.
^
Odpowiedz z cytatem
okonxl9

Od: 2003.03.21

PostWysłany: 2005.07.14 11:02    Temat postu:

megus napisał(a):
Powiedzcie mi jak się można dostac do agencji.

Drzwiami. Przeraza mnie to forum.

--
oko
nxl9.clicque.4.life
^
Odpowiedz z cytatem
wallie
inkwizytor

Od: 2002.01.26

PostWysłany: 2005.07.14 11:13    Temat postu:

@megus: zwariowałeś ? chcesz do agencji ? Mając 16 lat ? Znajdź sobie dziewczyne. Jak bardzo trzeba być zboczonym, żeby w wieku 16 lat chcieć pracować w agencji? W ogóle jaka agencja przyjmie Cie kiedy jesteś niepełnoletni? Możesz robić mega wypasy a i tak pracy nie znajdziesz bo jesteś za młody. Jeżeli tak bardzo chcesz pracować w tej branży to rób dalej to co robisz. Ćwicz, dłub, czytaj książki, czytaj fora, oglądaj net, bądź na bierząco, eksperymentuj, zobacz czy wejdzie Ci 3D, a może fotografowanie. Zrób się takim webowym mięśniakiem, że jak Ci strzeli 18tka to agencje się pozabijają żeby Ciebie mieć.

@oko: zluzuj. Tez miales kiedys 16 lat. Chyba że się mylę...

inkwizycja -> warning, ban, odsiadka...
^
Odpowiedz z cytatem
zalew

Od: 2002.09.08

PostWysłany: 2005.07.14 11:15    Temat postu:

mylisz sie. oko nigdy nie mial 16lat

zalew :: jakubzalewski.info
^
Odpowiedz z cytatem
megus

Od: 2005.04.07

PostWysłany: 2005.07.14 11:53    Temat postu:

wallie, właśnie o to mi chodziło, wiedziałem że jeśli chodzi o prace stałą to trzeba byc pełnoletnim, ale o prace zdalną nie byłem pewny.
^
Odpowiedz z cytatem
geoff

Od: 2004.06.24

PostWysłany: 2005.07.14 12:06    Temat postu:

haha, 16 lat stażu?
^
Odpowiedz z cytatem
okonxl9

Od: 2003.03.21

PostWysłany: 2005.07.14 14:18    Temat postu:

wallie napisał(a):
@oko: zluzuj. Tez miales kiedys 16 lat. Chyba że się mylę...

Nie chodzi o konkretny przypadek. Chodzi o jedno wielkie 'jak?' na tym forum. Zwykle zreszta odpowiedzi nasuwaja sie same:/

P.S. A tak poza tym to jestem oaza spokoju, c'mon!

--
oko
nxl9.clicque.4.life
^
Odpowiedz z cytatem
geoff

Od: 2004.06.24

PostWysłany: 2005.07.14 17:15    Temat postu:

"ktoś zapukał mi do buta..."
^
Odpowiedz z cytatem
Rafiki

Od: 2006.04.30

PostWysłany: 2006.06.29 12:00    Temat postu:

Hmm...

Sam mam 17 lat, i pracuje dla pewnej agencji ( nazwy niechcialbym ujawniac jedynie napisze ze agencja zanjduje sie w poznaniu ( WO moze komus sie cos skojarzy :)) sami mnie wlasciwie chcieli, podalem im portfolio i bylo ok, na poczatku byly problemy z moim wiekiem ale pozniej okazalo sie ze to zadne problemy poprostu dowiedziec sie od ksiegowej co i jak ;) W czasie roku szkolnego zawsze po szkole wchodze do biura na kilka h, teraz w wakacje pracuje normalnie od rana do popoludnia. Atmosfera miła , praca tez , zespol rowniez :)

Ogolnie na wykonanie czegos jest okreslony termin ale szefostwo niema nic przeciwko temu jak wyjde raz o 18 raz o 14 czy tez pzyjde do pracy czy o czy to o 9 ( to tez zalezne jest od ilosci pracy )

Wyplata oczywiscie zalezna od tego nad czym i ile pracuje. A pracowac jest nad czym ( jezeli chodzi o ilosc ), i do tego czasem nad ciekawymi zleceniami i czesto tez naprawde dla b. znanych polskich marek jak i zagranicznych.

Co do czasu mam go na wszystko, podczas roku szkolnego mialem czas na nauke dla mojej dziewczyny jak i troche na rozrywke, ale wiadomo nie bylo to zbyt wiele czasu bo albo przewaznie po 18 albo z rana do 10 - 11.
^
Odpowiedz z cytatem
Rafiki

Od: 2006.04.30

PostWysłany: 2006.06.29 12:06    Temat postu:

Zapomnialem dodac ze dobra sprawa jest ze w pracy jak narazie nabywam duzego doswiadczenia, mimo ze wczesniej duzo osob mi mowilo ze mam dobre prace bo kilku tygodniach w pracy zmienilbym w nich naprawde duzo.

Jedynie czasem sa problemy s pomyslem i wtedy mozna sie naprawde zalamc gdy dostaje sie projekt np prezentacji wykonanie kilkanascie / kilkadziesiat podkladow tla w tematyce budownictwa. Czasem denrwujace jest to ze trzeba z klientami isc na straszny kompromis z dobrej pracy czesto przez zyczenia klientow staje sie przecietna praca.
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | dyskusje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

Skocz do: