PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Współpraca z agencjami. Co, jak, gdzie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sound.dummy

Od: 2003.08.21

PostWysłany: 2005.06.02 13:42    Temat postu:

papuas napisał(a):
W przypadku marudzenia - ja sie wycofuje i zwracam zaliczke.
zycze moim klientom powodzenia w odzyskaniu zaliczki - zaliczka to zaplata za moj stracony czas w przypadku niedotrzymania warunkow [bo np klient 'marudzi']... kazdy klient dostaje moje realizacje do wgladu i z gory wie czego moze oczekiwac

a tak w ogole to tu same michaly anioly tworzace arcydziala sa, jak widze.. strona to strona.. siada sie i sie robi projekt.. czasem wyjdzie a czasem nie.. ot i cala zagadka

www.9forms.com
^
Odpowiedz z cytatem
zalew

Od: 2002.09.08

PostWysłany: 2005.06.02 14:22    Temat postu:

jezeli ty sie wycofujesz to ty oddajesz zaliczke.. tym sposobem to kucharz moglby brac zlecenia, zaliczke i sie wycofywac.. jezeli klient sie wycofa to zaliczka jest zaplata za twoj stracony czas

zalew :: jakubzalewski.info
^
Odpowiedz z cytatem
papuas

Od: 2004.11.02

PostWysłany: 2005.06.02 16:16    Temat postu:

Hmm, niestety, nie jestem tak dobry by stawiac takie warunki jak Ty sound.dummy.
Jesli cos nie pasuje klientowi to po prostu uwazam ze jestem za cienki w uszach zeby sprostac jego oczekiwaniom. A ze nie zawsze zleceniodawca chce czegos lespzego jakosciowo to inna sprawa. Czesto prosza o przygotowanie mniej nowoczesnej/awangardowej/modnej strony bo akurat Pan Wiesiek, co ma "stragan" obok, ma taka prost(ack)a strone....
By zabezpieczyc jednak swoje zdrowie psychiczne, nie przygotowuje wiecej niz 2 wersji. A czas stracony? Co sobie poprojektowalem to moje!
Poki co sie nie zawiodlem i powyzsze teorie zdaja egzamin.

Gołe dupy za free
^
Odpowiedz z cytatem
sound.dummy

Od: 2003.08.21

PostWysłany: 2005.06.02 18:48    Temat postu:

papuas napisał(a):
Jesli cos nie pasuje klientowi to po prostu uwazam ze jestem za cienki w uszach
to jaki jest cel takiej zaliczki skoro klient moze zawsze powiedziec ze nie jest zadowolony?

poza tym nie widze zwiazku z poziomem prac.. klient ma do wgladu portfolio i ocenia projekty.. moze wplacic zaliczke 50 albo 500 albo 5000.. za projekt docelowo mozesz zebrac 100 albo 1000 albo 10000 ale i tak klient swiadomie decyduje sie na takiego a nie innego grafika wiec swiadomie kaze komus pracowac.. to ze projekt mu sie potem nie podoba to nie jest wytlumaczenie.. zawsze mozna zrobic poprawki

@zalew
masz mnie... nieslusznie zalozylem ;) ze pisze do ludzi inteligentnych ktorym nie trzeba objasniac takich detali.. oczywiscie ze nie mialem na mysli sytuacji kiedy ja nawalam tylko klient..

www.9forms.com
^
Odpowiedz z cytatem
zalew

Od: 2002.09.08

PostWysłany: 2005.06.02 20:25    Temat postu:

sound.dummy napisał(a):

@zalew
masz mnie... nieslusznie zalozylem ;) ze pisze do ludzi inteligentnych ktorym nie trzeba objasniac takich detali.. oczywiscie ze nie mialem na mysli sytuacji kiedy ja nawalam tylko klient..

to taka mniej kulturalna i bardziej wkurzajaca metoda powiedzenia 'zle mnie zrozumiales'? zalozenie sluszne, choc zacytowales "W przypadku marudzenia - ja sie wycofuje i zwracam zaliczke."... nie oddajesz zaliczki jesli zachowanie klienta jest niezgodne z umowa, ale to sie nazywa niedotrzymaniem warunkow, a nie marudzeniem i nie jest potrzebna do tego filozofia bo jest to spisane jasno

zalew :: jakubzalewski.info
^
Odpowiedz z cytatem
krawiec

Od: 2002.09.28

PostWysłany: 2005.06.02 20:38    Temat postu:

Polecam Internet House i Tequila BTL Group. Bardzo fajnie sie współpracowało :)
^
Odpowiedz z cytatem
papuas

Od: 2004.11.02

PostWysłany: 2005.06.02 21:09    Temat postu:

sound.dummy napisał(a):
to jaki jest cel takiej zaliczki skoro klient moze zawsze powiedziec ze nie jest zadowolony?

A taki zeby odrzucic niepowazne plewy od wyplacalnego ziarna:)

Hmm, byc moze masz racje, ale jesli ktos nie jest zadowolony z moich uslug to nie umialbym wziasc pieniedzy za to co mu sie nie podoba. Mysle ze takie podejscie wymusza na mnie wiecej wysilku. Po prostu nie moge sobie pozwolic na byle jaka produkcje, oczywiscie ograniczoną moją skalą mozliwosci. No ale to widac od razu w folio...

Gołe dupy za free
^
Odpowiedz z cytatem
megus

Od: 2005.04.07

PostWysłany: 2005.07.14 1:15    Temat postu:

Powiedzcie mi jak się można dostac do agencji. Interesuje mnie jedynie praca stała, wysyłałem kilka maili z ofertą ale wszystkie bez odpowiedzi.

I czy jest w ogóle sens z takim pfolio?: www.megus.g3m.pl , a raczej linkiem do galerii na digarcie.

Wiek odgrywa jakąś role?? Mam 16 lat, moge zaoferowac kompleksowe rozwiązania programistyczne i graficzne, php, MySQL, JAVA, Photoshop, wektory, Flash.

Pytam, bo siedze już w tym dośc długo, przeczytałem kupe ksiązek, jakośc moich projektów możecie ocenic po portfolio i jeszcze nigdy nie udało mi się zarobic ani grosza za webdesign.
^
Odpowiedz z cytatem
megus

Od: 2005.04.07

PostWysłany: 2005.07.14 1:16    Temat postu:

poprawka, praca zdalna a nie stała.
^
Odpowiedz z cytatem
karola
moderator*

Od: 2003.06.02

PostWysłany: 2005.07.14 1:20    Temat postu:

nie ten topic

zawsze mozesz wstawic swoją oferte na forum szukana
nie ma zlotej recepty :)

Karola
--
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | dyskusje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

Skocz do: