PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Calendar 2005
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | comadivision : exhibitions
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karola
moderator*

Od: 2003.06.02

PostWysłany: 2004.11.29 15:10    Temat postu:

RAFi napisał(a):
karola napisał(a):
Inicjatywe owszem obronie...wykonanie juz niestety nie. Nawet nie mam takiego zamiaru.
Inicjatywa jak już Brzoska słusznie zauważył wcale nie jest nowatorska, więc nie ma czego bronić :) Bo to taka hmmm (teraz zaczną wieszać na mnie psy) sztuka dla sztuki ten pedeefik :)

hm...no tak wg Ciebie lepiej nic nie robic tak?
a tak w temacie...to moze bys skupil sie nad merytoryczną dyskusją...:) bo jak narazie to Twoje dwa posty dotyczyły mojej osoby...i napomknąłeś cos o sztuce dla sztuki...
Rafal pogadaj o Kalendarzu ... co Ci sie nie podoba... bo txt o tym ze bez sensu inicjatywa to sorry ale to smieszne...czyli co...zlikwidowac forum bo juz takie gdzieś ktoś zrobił? zlikwidowac Fakty bo juz jest SuperExpres??? o czym Ty piszesz...
Pogadaj o tym co widzisz...i co nie podoba Ci sie w pracach...skup sie na tym prosze.
Bo jak narazie to jest to takie [edit]przypierdalanie[/edit]
;]

Karola
--
^
Odpowiedz z cytatem
RAFi

Od: 2002.04.03

PostWysłany: 2004.11.29 15:26    Temat postu:

Karola zdaje się, że widzisz co chcesz widzieć. Tymczasem: LINK. I może koniec tych osobistych wycieczek w moją stronę. Bo zaczyna to trochę wyglądać jak komentarze w newsach, każda niewygodna opinia jest "przypierdalaniem się". Resztę spraw dot. lub ew. opinii na mój temat kieruj na PW lub e-mail.
Przecież nie wszystkim musi się podobać to czego tak zawzięcie bronisz.

A czy Ty jesteś już dupowłazikiem?
^
Odpowiedz z cytatem
karola
moderator*

Od: 2003.06.02

PostWysłany: 2004.11.29 16:20    Temat postu:

RAFi
Po pierwsze: poczytaj prosze raz jeszcze caly topic, odpowiesz sobie na pytanie kto do kogo sie przyczepił (robil wycieczki osobiste).
Po drugie: ile razy mam pisac ze niczego zawzięcie nie bronie. Zresztą na to tez odpowiedziałam.
Po trzecie: lubie rozmawiać mertorycznie a nie przymiotnikami (demagogią)
Ale najwyrażniej taki masz styl dyskusji wlasnie (jak to ladnie juz nazwano "biecie piany").
Tyle nie lubie wdawać sie w takie dewagacje i żałuje ze dalam sie wciągnac.
Dla mnie to ostatni post w tym temacie. Nie czuje potrzeby kontynuowania tego na PW czy maila czy nawet GG.
Swoje na temat kalendarza wrzucilam.

Karola
--
^
Odpowiedz z cytatem
nieznany

Od: 2003.02.24

PostWysłany: 2004.11.29 16:32    Temat postu:

ok to moze ja troche merytorycznie...

1. fajne, poziom nierówny ale cóz... kwestie osobnicze :)

2. niestety niedopracowane technologicznie bo:

- małe - dlaczego tylko 150 dpi? wiem ze wielkość pdfa robi swoje ale to chyba nie problem udostepnic wiekszą wersję (dla onanistów dtp)

- dlaczego nie w wektorach? (przeca to pdf!!!) - głownie czepiam sie o kalendarium bo i ile grafike moge sobie zinterpolowac z lepszym lub gorszym skutkiem to kalendarium wychodzi kiepsciuchno juz w A3...

3. mimo felerów, nadal stanowi mocna alterntywę do tego syfu zalegajacego w ksiegarniach...

wsio, pozdrawiam :)
^
Odpowiedz z cytatem
berek

Od: 2003.06.08

PostWysłany: 2004.11.29 20:22    Temat postu:

Cytat:3. mimo felerów, nadal stanowi mocna alterntywę do tego syfu zalegajacego w ksiegarniach...

Jak to takie dobre to może razem z twórcami kalendarzyka zawiązać działalność gospodarczą.

Oni dają swój talent obnażony na kolejnych miesiącach a ja pokryję koszty druku. Pod jednym warunkiem , że za każdy niesprzedany kalendarz dwunastka zapłaci mi trzykrotność wartości pozyskania sztuki dla sztuki.
^
Odpowiedz z cytatem
Merger

Od: 2002.02.09

PostWysłany: 2004.11.29 20:23    Temat postu:

styczen - kwiecien + mateusz sa fajne.

mam wrazenie, ze sam kalendarz jest kiepsko zlozony. widac to szczegolnie po typografii. nastepnym razem polecam elementy nie-graficzne dodawac w programie specjalnie przeznaczonym do skladu na potrzeby druku, np. taki indesign.

adam chrabąszcz | strona.net | VIMO | JUICE
^
Odpowiedz z cytatem
nieznany

Od: 2003.02.24

PostWysłany: 2004.11.30 10:27    Temat postu:

Cytat:
Jak to takie dobre to może razem z twórcami kalendarzyka zawiązać działalność gospodarczą.

hmm jakby ci to powiedziec... przejdz sie do ksiegarni i spróbuj kupic cos ludzkiego poza klasyką malarstwa...

... chyba jednak sie czepiasz, albo nie potrafisz rozróznic kategorii publikacji (np. ksiązek) "ok"/"fajnych" od "zajebistych"/"odkrywczych" - bestsellerów! jezeli moralnie dopuszczalne było by publikowanie tylko "prełek" (designerskich/typograficznych/artystycznych/etc.) 99% "środowiska" zdechła by z głodu...

pozdrawiam :)
^
Odpowiedz z cytatem
berek

Od: 2003.06.08

PostWysłany: 2004.11.30 10:58    Temat postu:

zakładasz , że niewielu potrafi wyłuskać wartość tych prac przez co interes skazany jest na klapę.

Kiedyś dostałam pierścionek z perłą. Tak to była perła . Ale tylko do momentu kontaktu z jubilerem.
^
Odpowiedz z cytatem
Reanimator
moderator

Od: 2003.06.05

PostWysłany: 2004.11.30 10:59    Temat postu:

Faktycznie, tylko czesc bylbym w stanie ogladac na swojej scianie przez miesiac (Teka, az zaczalem szukac Twojego kalendarza;) ), wiec drukne sobie pojedyncze strony.;) Dzieki, bardzo fajna idea. Dobrze, ze komus sie chce.

reanimacja CG Blog
^
Odpowiedz z cytatem
szrotek

Od: 2003.02.25

PostWysłany: 2005.03.12 5:07    Temat postu:

prosze poprawic tomacz kaczkowski na tomasz kaczkowski : )
czy najbardziej zainteresowany tego nie zakukal?

[cytat] "Adama wszyscyu lubia na Adama nikt nic nie powie.." [/cytat]
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | comadivision : exhibitions Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: