PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Calendar 2005
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | comadivision : exhibitions
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alan
moderator

Od: 2002.03.01

PostWysłany: 2004.11.29 3:57    Temat postu: Calendar 2005

Zapraszamy do ściągnięcia i wydrukowania naszego nowego kalendarza na rok 2005. Dwanaście prac, dwunastu autorów.

Prace są w formacie A4 150 dpi, w .pdf.

Kalendarz 2005

pozdrawiam

JaramSie.pl | Ereoh.com | 2upblog.pl
^
Odpowiedz z cytatem
xrr

Od: 2003.02.23

PostWysłany: 2004.11.29 8:52    Temat postu:

z całego roku tylko 3miechy rzucilbym na sciankę.. styczeń, marzec i czerwiec..

reszta albo chamska albo przcietna albo poprostu brzydka.. (sprawa indywidualna)

okladka wypas..
^
Odpowiedz z cytatem
RAFi

Od: 2002.04.03

PostWysłany: 2004.11.29 10:44    Temat postu:

U mnie wisiałby styczeń i wrzesień reszta to jakaś radosna twórczość.

Mogę się mylić, nie znam założeń do tego projektu, ale jak na mój gust pomimo to, że jest na głównej stronie deklarowane zdanie nt Twórców:
Coma Division is a project that gathers twelve Polish designers that create in a variety of styles, using different techniques.
Tak wydaje mnie się, że kalendarz jest czymś, co powinno tworzyć spójną całość. Pomijając to, że każdy robi taką techniką jaką preferuje, tak przyglądając się temu projektowi jako całości trudno jest dopatrzeć się jakiejkolwiek analogii przerzucając kolejne kartki z kalendarza. Lipiec to już w ogóle wielkie nieporozumienie. Do mnie kalendarz nie przemawia, tak więc zostanę przy bardziej tradycyjnych miłych widoczkach i ten z Comadivision, z pewnością wisieć u mnie nie będzie. Pozdro.

A czy Ty jesteś już dupowłazikiem?
^
Odpowiedz z cytatem
Michal
moderator

Od: 2003.11.13

PostWysłany: 2004.11.29 11:38    Temat postu:

marudzicie.. imho kalendarz bardzo dobry.
^
Odpowiedz z cytatem
berek

Od: 2003.06.08

PostWysłany: 2004.11.29 13:55    Temat postu:

Rozumiem, że coś takiego żeście sobie zmontowały (siła wyższa-koleżeństwo). Ale namawiać innych , żeby to sobie wydrukowali to totalne przegięcie. Szkoda papiru i lasera. Jeżeli kalendarz to (mimo, że jak widać jestem obrzydliwa) wybieram końskie łby z rozwianą grzywą.
^
Odpowiedz z cytatem
karola
moderator*

Od: 2003.06.02

PostWysłany: 2004.11.29 14:13    Temat postu:

dla mnie nie ma juz znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyżną...:):) zakładam Twój Fan Klub ;]]]]

a co do kalendarza...tak sobie ogladam i tak:
1. wykonanie super (okładka) - kenzo ukłony w Twoją strone
2. co do prac:
- styczen, marzec, grudzien - podobaja mi si enajbardziej
- nie kumam maja, czerwca i listopada ;|
- szrotek zajefajne zdjęcie
- mateusz - +++ za poczucie humoru
Reszta przeciętna.

Generalnie wielkie dzieki za pomysł i realizację. Nad jakością tego co jest w kalendarzu zawsze bedziemy dyskutować (ile gustów tyle zdan).

Karola
--
^
Odpowiedz z cytatem
RAFi

PostWysłany: 2004.11.29 14:23    Temat postu:

karola napisał(a):
dla mnie nie ma juz znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyżną...:):) zakładam Twój Fan Klub ;]]]]
A podobno przepychanki i prywatne niesnaski na PW się powinno załatwiać.
karola napisał(a):
Nad jakością tego co jest w kalendarzu zawsze bedziemy dyskutować (ile gustów tyle zdan).
Zabrzmiało jak swoista obrona. =)

^
Odpowiedz z cytatem
Brzoska
moderator

Od: 2003.09.10

PostWysłany: 2004.11.29 14:26    Temat postu:

karola napisał(a):

Generalnie wielkie dzieki za pomysł i realizację. Nad jakością tego co jest w kalendarzu zawsze bedziemy dyskutować (ile gustów tyle zdan).

Pomysl nie nowy a realizacje kazdy bedzie mial taka jak drukarke :). Nie wiem czy to najlepsze rozwiazanie zdawac sie na niewiadoma przy realizacji wydruku :-/ szitowy papier + szitowy druk = bedzie szitowy kalendarz cokolwiek on by przedstawial. Jak dla mnie szkoda fajnych prac ale rozumiem ze w inny sposob pomysl moglby nie doczekac swiatla dzienego.

DADA
[FOTO]
^
Odpowiedz z cytatem
karola
moderator*

Od: 2003.06.02

PostWysłany: 2004.11.29 14:38    Temat postu:

RAFi napisał(a):
A podobno przepychanki i prywatne niesnaski na PW się powinno załatwiać.

no co Ty Rafal...ja szczerze mowie...uwielbiam jej/jego kometarze jak nikogo na forum sa zajebiscie inteligentne:> nie wmawiaj mi prosze co mialam na mysli;) nie ma tu mowy o żadnych przepychankach czy niesnaskach...jezu facet... ;D

RAFi napisał(a):
karola napisał(a):
Nad jakością tego co jest w kalendarzu zawsze bedziemy dyskutować (ile gustów tyle zdan).
Zabrzmiało jak swoista obrona. =)

??? czego obrona? inicjatywy czy kalendarza? Inicjatywe owszem obronie...wykonanie juz niestety nie. Nawet nie mam takiego zamiaru.
Rafał Ciebie widze zawsze prześladuje tzw. teoria spisku...hehehe

Karola
--
^
Odpowiedz z cytatem
RAFi

PostWysłany: 2004.11.29 14:56    Temat postu:

karola napisał(a):
Inicjatywe owszem obronie...wykonanie juz niestety nie. Nawet nie mam takiego zamiaru.
Inicjatywa jak już Brzoska słusznie zauważył wcale nie jest nowatorska, więc nie ma czego bronić :) Bo to taka hmmm (teraz zaczną wieszać na mnie psy) sztuka dla sztuki ten pedeefik :)
karola napisał(a):
Rafał Ciebie widze zawsze prześladuje tzw. teoria spisku...hehehe
Hehe, dobre, dobre, zaliczam. =)

^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | comadivision : exhibitions Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: