PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

na co idzie kasa sponsorów i "klubowiczów" STGU

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | dtp
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m_kruk

Od: 2004.01.17

PostWysłany: 2004.11.22 17:50    Temat postu: na co idzie kasa sponsorów i "klubowiczów" STGU

W najbliższy weekend, 27 - 28 listopada 2004 roku, odbędą się wykłady poświęcone projektowaniu czasopism oraz typografii. Organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej oraz Klub Rzeczpospolitej. Wstęp na wykłady jest bezpłatny.

http://www.idg.pl/news/72742/253.html
^
Odpowiedz z cytatem
xrr

Od: 2003.02.23

PostWysłany: 2004.11.28 17:08    Temat postu:

był ktoś ? (szukam partnera do dyskusji.)
^
Odpowiedz z cytatem
lukka

Od: 2003.03.29

PostWysłany: 2004.11.29 19:57    Temat postu:

Co prawda nie moja branża, ale byłem, bo popatrzeć na ładne rzeczy z bliska nie za często mam okazję.

Utko na żywo robi jeszcze lepsze wrażenie, niż w artykułach. Przede wszystkim swoim profesjonalnym podejściem do pracy, no i efektami. Dla mnie wielką korzyścią było poznanie prac Rodrigo Sancheza.

Do kombatanckich opowieści panów ze Studio Q wielu podeszło sceptycznie, a okazały się całkiem ciekawe.

Niestety, stojąca pozycja nie sprzyja moim plecom - wytrzymałem dwie i pół godziny i musiałem iść gdzieś usiąść.

Dzień typograficzny, podobnie jak kilku znajomych, odpuściłem, bo czytałem już ostatni numer 2+3D :-/
^
Odpowiedz z cytatem
lukka

Od: 2003.03.29

PostWysłany: 2004.11.30 18:25    Temat postu:

... a chyba szkoda, że opuściłem, bo podobno działy się rzeczy ciekawe/zabawne/gorszące :-)
^
Odpowiedz z cytatem
xrr

Od: 2003.02.23

PostWysłany: 2004.11.30 22:43    Temat postu:

tak.. po wykladzie roberta chwałowskiego jakis kolo sie przyczepil (pewnie czlowiek GW bo ta gazeta byla poddawana krytyce)..

choc..

kolo mial troche racji.. za duzo bylo gadania.. za mało pokazywania.. za mało uwag.. za mało rad praktycznych..

ale i tak sie jaram, że takie rzeczy mają miejsce w moim pięknie smierdzącym mieście..

a może warszawska ekipa //w spotkalabysie kiedys i pogadala.. wymiana doswiadczenia.. piwko impreza wóda fruzie (oj rozpęd)
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | dtp Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: