PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

exhibit 05 : Bless America
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | comadivision : exhibitions
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alan
moderator

Od: 2002.03.01

PostWysłany: 2004.07.03 5:45    Temat postu: exhibit 05 : Bless America

temat : Bless America
data : 03.07.04

na nowym layoucie.

pozdrawiam

JaramSie.pl | Ereoh.com | 2upblog.pl
^
Odpowiedz z cytatem
Robbien

Od: 2003.06.10

PostWysłany: 2004.07.03 10:28    Temat postu:

No to tym razem ja napiszę tę kwestię: w moim mniemaniu jest to zdecydowanie najsłabsza odsłona. Mniej mi się podoba obecny layout a już zupełnie przeciętne wydają się prace, poza jedną, która może nie oszałamia nowatorstwem, ale ma świetny zamysł i daje do myślenia. Praca Couflame'a. Reszta to albo grafiki dowolne wciśnięte na siłę do tematu albo wypalone pomysły, nie raz, nie dwa już widziane.
^
Odpowiedz z cytatem
Merger

Od: 2002.02.09

PostWysłany: 2004.07.03 10:50    Temat postu:

lay sie podoba.
z prac szrotek jak zwykle. reszta kiepskawo.

adam chrabąszcz | strona.net | VIMO | JUICE
^
Odpowiedz z cytatem
Gaijin
moderator

Od: 2004.01.13

PostWysłany: 2004.07.03 11:47    Temat postu:

Szrotek: ten facet osiągnął chyba mistrzowski poziom fotografii. Podziwiam go, lecz nadal się boję.
Podoba mi się strasznie praca Janka Felixa Kallwejta. Kapitalny pomysł jak i wykonanie. Z pracy Polaus'a tym razem nic nie rozumiem. Fajne ale chyba nie na temat. Alan, Maciek Ochęcki - najbardziej oddają temat prac.
Nowy layout mi się podoba. Skromnie ale wystarczająco.

Jest błąd w linku do strony Janka Felixa :) Albo tak ma być ?
^
Odpowiedz z cytatem
warpech
moderator*

Od: 2002.06.14

PostWysłany: 2004.07.03 12:13    Temat postu:

czemu nie partycypował Łukasz Lachowicz?

l2Dat
^
Odpowiedz z cytatem
kenzo
moderator*

Od: 2003.03.21

PostWysłany: 2004.07.03 13:00    Temat postu:

jarek 1 i szrotek. bardzo.

ochecki.com
^
Odpowiedz z cytatem
szymon

Od: 2002.06.08

PostWysłany: 2004.07.03 13:06    Temat postu:

couflame napisał(a):
...czyżby nowa moda? Najpierw żeby być modnym, trzeba było afiszować się ze swoim potępieniem dla Busha, teraz można nosić koszulki wyrażające niechęć do Beckhamów...
^
Odpowiedz z cytatem
Alan
moderator

PostWysłany: 2004.07.03 14:03    Temat postu:

widać Szymon "nie załapałeś".

właśnie o to chodziło. Z mojej strony temat był umyślną prowokacją, odwołującą się do przemijającej mody na busha z okazji 4 lipca...

tyle.

^
Odpowiedz z cytatem
dawid

Od: 2002.01.28

PostWysłany: 2004.07.03 14:18    Temat postu:

couflame napisał(a):

właśnie o to chodziło. Z mojej strony temat był umyślną prowokacją, odwołującą się do przemijającej mody na busha z okazji 4 lipca...

Wypadało tylko poinformować o tym jeszcze resztę chłopaków z Comy bo chyba nie załapali Twojej myśli i wyszła kolejna modna nagonka graficzna na Busha, jego politykę i całą Amerykę;)

Mam nadzieje ze ogladajacy widzac Busha z wasami Adolfa Hitlera zalapia Twoje prowokacje. I ze ja zrozumieja w sposob jaki planowales aby zrozumieli ;)

dawid : dmip™
^
Odpowiedz z cytatem
Alan
moderator

PostWysłany: 2004.07.03 14:41    Temat postu:

Cytat:
Wypadało tylko poinformować o tym jeszcze resztę chłopaków z Comy bo chyba nie załapali Twojej myśli i wyszła kolejna modna nagonka graficzna na Busha, jego politykę i całą Amerykę;)

tematy na comie są autorstwa różnych osób i nikt nikomu nie tłumaczy jak ma zinterpretować temat, bo straciłoby to sens. Zresztą i po co? Chyba nie musimy wszyscy szczekać jednym głosem.

nie napisałem, że moja praca jawnie oddaje nabitkę jaką mam z tej "mody". Po prostu, nigdy nie stworzyłem ani jednej pracy z ameryką i z bushem w tle, więc zrobiłem coś co ma dla mnie charakter prześmiewczy. A porównanie do Hitlera nie ja wymyśliłem, więc jest to wykorzystanie kolejnego wytartego sloganu.

^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | comadivision : exhibitions Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: