PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

exhibit 04 : Carnival is over
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | comadivision : exhibitions
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
teka

Od: 2002.02.13

PostWysłany: 2004.06.07 23:36    Temat postu:

bo ja do siebie mowilem, a raczej ludek do mnie.
reszta tez nie lepsza.

Ka Ka Kamien
^
Odpowiedz z cytatem
berek

Od: 2003.06.08

PostWysłany: 2004.06.08 7:37    Temat postu:

Kolegom podrzuć ludka może jemu uwierzą. Kolejna tragedia. Tym razem śmierć dywizjonu 33 w Wenecji (przestrzelona maska prosto z okładki książki). Schematyczne myśli ubrane w tandetne kolorki. Najgorsze prace to Trajnerowski ręcznik na plażę. Następnie wspomniana okładka kryminału Lachowicza. Kenzo też pokusił się o fabułę niczym z kapitana Żbika. Mój kolega uważa , że nie to co autor chce powiedzieć a to co ty potrafisz odczytać z jego pracy się liczy. Kiedyś “ zamyślony” przeglądałem rodzinne fotki . Kontemplacja skierowała mój palec do nosa i tam uszkodziła kilka naczyń . Krople krwi splamiły zdjęcia . Jakie to było piękne, prawie tak jak kenzowa historyjka. Prace Jarka to ciągle podkolorowane brązową bibułą zdjęcia. “Motylem jestem lalala “ brakuje muzycznego podkładu. Ciekawe że twoje kolorki to tło spod maski kolegi obok. Klimatyczne wszechobecne komputerowe błoto. No i oczywiście col i kolega , nie zawiedli. Wasze prace przypominają mi zeszyt, kolejnego szkolnego kolegi, z języka polskiego. Miał taki problem . Nie był zdecydowany co do swojego “liternictwa”. Jakie było moje zaskoczenie kiedy odkryłem , że każda strona zapisana była innym charakterem pisma. Wygląda, że interesują was wszystkie, że tak powiem style. Tylko , że jest to tak powierzchowne , że aż boli. Kaczkowski złożył samokrytykę . No i został Szrotek. Chyba trochę to za łatwe. Ale i tak niebawem jego prace zobaczymy na billboardach.
^
Odpowiedz z cytatem
gR

Od: 2003.07.28

PostWysłany: 2004.06.08 8:57    Temat postu:

berek czyzbys sie jednak zgodzila z nami, ze praca szrotka jest dobra? Bo "Chyba troche za latwe" grzmi jak komplement z Twoich ust ;-)

keep walkin' | cziku cziku
^
Odpowiedz z cytatem
neay

Od: 2003.02.23

PostWysłany: 2004.06.08 14:37    Temat postu:

berek: jestes trendy? nie wchodz juz na te chat'y z onetu bo te laski i tak dupy ci nie pokaza. hehe tymczasem

aha nie odpisuj bo nie ma czasu i nie ma sensu. pozdro
^
Odpowiedz z cytatem
Alan
moderator

Od: 2002.03.01

PostWysłany: 2004.06.08 14:37    Temat postu:

rzekłbym - czekałem na to :)

ps. Berku, ja na comie nie propaguje swojego stylu :) ten masz tutaj. Na wystawach umyślnie robie różne rzeczy w różnej stylistyce, bo eksperymentowanie mnie najzwyczajniej bawi, a wystawa comy wydaje mi się doskonałą do tego okazją :) Poza tym zależy mi na różnorodności na comie. Tak zawsze wiedziałbyś czego masz się spodziewać ;)

JaramSie.pl | Ereoh.com | 2upblog.pl
^
Odpowiedz z cytatem
berek

PostWysłany: 2004.06.08 14:59    Temat postu:

Col rozbawiłeś mnie tym tutaj-em .Bombowy styl.
^
Odpowiedz z cytatem
Alan
moderator

Od: 2002.03.01

PostWysłany: 2004.06.08 15:02    Temat postu:

hehe

jak to ktoś mi nie dawno powiedział - maziajowy :)

mi sprawia dużo funu berku.

JaramSie.pl | Ereoh.com | 2upblog.pl
^
Odpowiedz z cytatem
Gaijin
moderator

Od: 2004.01.13

PostWysłany: 2004.06.08 20:31    Temat postu:

berek napisał(a):
Col rozbawiłeś mnie tym tutaj-em .Bombowy styl.

Proszę Cię pokaż mi co Ci się podoba. Pokaż coś co według Ciebie jest zajebiste. Pokaż coś co uważasz za kawał dobrej roboty. Bo ja do tej pory nie wiem jakimi Ty kryteriami się kierujesz. Będę ogromnie wdzięczny.

Sory za OT :/
^
Odpowiedz z cytatem
berek

PostWysłany: 2004.06.08 21:01    Temat postu:

Dorośnij.
^
Odpowiedz z cytatem
neay

Od: 2003.02.23

PostWysłany: 2004.06.08 21:08    Temat postu:

no wlasnie pokarz na cos swojego mr. berek: ha! narazie tylko *** i nic wiecej. moze i masz racje ze slaba ta edycja no ale w porownaniu z twoimi umiejetnosciami to chyba sie umywa. pokaz swoj styl, to co potrafisz, co kolwiek. badz i w tym lepszy a nie tylko w gadaniu hehe. tymczasem

ps. fajna masz stronke ;p
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | comadivision : exhibitions Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: