PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

spotyfin

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | opinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KINIO

Od: 2006.09.11

PostWysłany: 2013.02.26 13:10    Temat postu: spotyfin

Większość was zna go pewnie od dawna ...ja od tygodnia i nie mogłem się nadziwić ileż zerznęli od iTunsa!

...zresztą ten drugi po śmierci Jobsa ...stał się designerską katastrofą :/ czyżby jabłuszko schodziło na psy i chyba ma rację ten kto twierdził że Jobs był wizjonerem a już na pewno że dbał o szczegóły i smaczki!

http://www.shinyshiny.tv/36-spotify.png

www.grupaclue.pl - systemy audiowizualne, systemy konferencyjne, inteligentne domy, kraków
^
Odpowiedz z cytatem
smonn

Od: 2007.06.03

PostWysłany: 2013.02.27 10:20    Temat postu:

IMHO, nawiązują do iTunes, być może ich celem było przybliżenie tego samego look&feel do którego user jest przyzwyczajony. Zawsze można zrobić to lepiej, nawet przy wyznaczeniu sobie takich celów.

Co do nowego iTunes, chcieli zrobić coś fajnego.. i nie wyszło.
Nie podoba mi się, że wyjebali kolorowe ikonki z sidebaru w OS X.

Wydaje mi się, że w Aplu siedzą świetni projektanci, ale.. coś nie działa na wyższych szczeblach i stąd ten crap.. takie mam odczucia związane z nowym iTunes, który został po prostu przemielony i dobry projekt został zmiażdżony.
^
Odpowiedz z cytatem
shrubbery

Od: 2012.02.18

PostWysłany: 2013.02.27 14:31    Temat postu:

piszecie o sklepie czy aplikacji ?
^
Odpowiedz z cytatem
KINIO

Od: 2006.09.11

PostWysłany: 2013.02.28 16:10    Temat postu:

...aplikacji,

...co się stało z rewolucyjnymi okładkami! wprowadzili to niemal do każdego urządzenia i po hmm...2 latach odpuszczają, jak patrzę na interface iTunes ...słabo mi się robi -chaotyczne bezsensowe ikonki!

www.grupaclue.pl - systemy audiowizualne, systemy konferencyjne, inteligentne domy, kraków
^
Odpowiedz z cytatem
shrubbery

PostWysłany: 2013.02.28 17:29    Temat postu:

itunes jest ok, zmiana jest na lepsze jest nowocześnie, bardzo user friendly,
za to aplikacja app store wymaga donowienia, bardzo ciężko czegokolwiek się tam szuka, nie można wprowadzić parametrów wyszukiwania oprócz podstawowych tagów, chocby szukanie względem wersji osx-a bardoz by pomogło.

Za to Spotify, interface jest bardzo nijaki, funkcjonalnie jest ubogo,
a np. przy last.fm jest drogo, w last subskrypcja miesięczna jest za 3$
^
Odpowiedz z cytatem
Ibrachim

Od: 2007.04.21

PostWysłany: 2013.03.08 12:22    Temat postu:

Marudzicie ;- ) 10 zł za miesiąc subskrypcji Spotify gdzie masz dostęp do praktycznie każdego albumu muzycznego jaki wyszedł. Można odsłuchiwać albumy pojedynczo, albo puścić w formie radio jak na Last.fm, z tym, że dobiera kawałki komercyjne i znane, a nie jakieś hipsterkie szity ;- )

Jak dla mnie bomba, wychodzi nowy album ulubionego zespołu przesłuchuje na Spotify i potem decyduje czy go kupić krążek. Nie musze piracić, nawet się nie chce. Wystarczy wpisać tytuł do szukajki ;- )

www.ibrachim.com
^
Odpowiedz z cytatem
shrubbery

PostWysłany: 2013.03.10 14:51    Temat postu:

nie podoba mi się layout, a jak nie podoba mi się layout to nic mnie nie przekona :)
^
Odpowiedz z cytatem
shrubbery

PostWysłany: 2013.03.16 0:29    Temat postu:

hop, hoooop .... :)
^
Odpowiedz z cytatem
smonn

Od: 2007.06.03

PostWysłany: 2013.03.20 12:01    Temat postu:

http://www.behance.net/gallery/Spotify-Redesign/7592981 :)
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | opinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: