PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

no to będzie przes...ne teraz...
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | opinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Amaroczek

Od: 2009.05.08

PostWysłany: 2012.03.20 14:41    Temat postu:

No to ja rezerwuję całą paletę kolorów, jaki koszt takiej operacji?:)

Amarok Deisgn - Agencja Interaktywna: amarokdesign.pl
^
Odpowiedz z cytatem
bird

Od: 2006.02.22

PostWysłany: 2012.03.21 6:05    Temat postu:

dalej napisał(a):
Wszyscy z roku na rok stajemy się co raz bardziej niewolnikami, co raz więcej bezkarnie się z nami robi, będzie tylko gorzej.

Rozumiem, że sugerujesz członkowstwo w ONR jako lekarstwo na te bolączki. Moim zdaniem dobrze jest unikać skrajności. Info w stopce to żart oczywiście i nie ma w tym polityki ani zniewolenia przez UE.
^
Odpowiedz z cytatem
dalej
Spambotassassin

Od: 2003.05.22

PostWysłany: 2012.03.21 8:30    Temat postu:

bird napisał(a):
Rozumiem, że sugerujesz członkowstwo w ONR jako lekarstwo

co_ja_pacze.jpg

Pieprzysz głupoty jak leming, ale odpowiem merytorycznie.

Jeżeli spojrzysz metodą dwóch perspektyw, to zauważysz że w całej cywilizacji zachodniej od dziesięcioleci swobody obywatelskie ulegają powolnemu, ale konsekwentnemu ograniczaniu we wszystkich dziedzinach.

Być może wynika to z pauperyzacji klasy średniej na całym świecie, może z wymieraniem idealizmu, może z lewatyzacją społeczeństw.... Nie wiem, nie ma co deliberować - ale jest to fakt.

Zaklepywanie wszelkich możliwych nazw i znaków jest tylko jednym z wielu symptomów tej choroby.

Kiedyś taki Amerykański sędzia wykopał by na zbity pysk każdego cwaniaka który chce zarezerwować sobie kolor czy popularne słowo..

Dzisiaj co raz częściej to przechodzi, i to bez najmniejszego echa.
^
Odpowiedz z cytatem
KINIO

Od: 2006.09.11

PostWysłany: 2012.03.21 10:59    Temat postu:

...zbliża się koniec świata - mówię wam!

ostatnio stoję przed citylightem na przystanku, a tam w jednym zdaniu x 4 znaczki TM i (R)

Mnie to qwrwwia wszystko niesamowicie, kiedyś było prościej wystarczyło cwaniaczka takiego o herezje oskarżyć i na stosie spalić albo na pal wbić! i o ironio teraz Ci który to wtedy robili pilnują co by Ci drudzy nowego porządku świata nie wprowadzili.

FIFA, UEFA etc... to właściciele nowożytnych igrzysk - organizacje które są wstanie obalać rządy, nie dość że sprzedają bilety to jeszcze jakieś śmieci z- nieważne jakie ważne by był tam logotyp, a ludzie ich po rączkach całują że przyszli właśnie do nas - zrobić nam pranie mózgu!

www.grupaclue.pl - systemy audiowizualne, systemy konferencyjne, inteligentne domy, kraków
^
Odpowiedz z cytatem
makal

Od: 2007.01.08

PostWysłany: 2012.03.21 11:58    Temat postu:

KINIO napisał(a):
FIFA, UEFA etc... to właściciele nowożytnych igrzysk - organizacje które są wstanie obalać rządy, nie dość że sprzedają bilety to jeszcze jakieś śmieci z- nieważne jakie ważne by był tam logotyp, a ludzie ich po rączkach całują że przyszli właśnie do nas - zrobić nam pranie mózgu!

Sorry za OT, ale jeszcze paręnaście miesięcy temu słyszałem non-stop: "Donald matole, twój rząd obalą kibole!"

...

i jakoś nie obalili :P
^
Odpowiedz z cytatem
dalej
Spambotassassin

Od: 2003.05.22

PostWysłany: 2012.03.21 12:04    Temat postu:

makal napisał(a):
i jakoś nie obalili :P

I? Czekamy na błyskotliwą refleksję Mistrza Makala :)
^
Odpowiedz z cytatem
srenzo

Od: 2008.07.24

PostWysłany: 2012.03.23 14:07    Temat postu:

mogą mnie pocałować w pompę ...właściciele kolorów, czcionek i innych tam

niema takiego projektowania!
^
Odpowiedz z cytatem
pepeeee70

Od: 2007.04.03

PostWysłany: 2012.03.27 2:28    Temat postu:

w tym wypadku chodzi raczej o zastrzeżenie napisu "lastminute" na różowym tle, tak mi się to widzi przynajmniej :P
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | opinie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: