PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

exhibit 03 : Ich weiss nicht
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | comadivision : exhibitions
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alan
moderator

Od: 2002.03.01

PostWysłany: 2004.05.02 22:34    Temat postu: exhibit 03 : Ich weiss nicht

temat : Ich weiss nicht
data : 02.05.04

kolejny exhibit do obgadania.

Pozdrawiam.

JaramSie.pl | Ereoh.com | 2upblog.pl
^
Odpowiedz z cytatem
Robbien

Od: 2003.06.10

PostWysłany: 2004.05.03 1:03    Temat postu:

No coz. Dla mnie to najslabsza z 3 'wystaw' Comadivision. Zdecydowanie dla mnie wyroznia sie praca Konrada - znakomita! I ciekawe sa dwa obrazy Couflame'a - te z Pure lack of knowledge, taki rodzaj ciszy graficznej. Reszta banalna jak dla mnie. Ale przeciez jestem tylko widzem :>
^
Odpowiedz z cytatem
Michal
moderator

Od: 2003.11.13

PostWysłany: 2004.05.03 1:35    Temat postu:

no.. szczerze to poprzednie 2 byly o wiele lepsze, teraz jakos tak.. nijako - ale i tak fajnie, ze cos takiego istnieje ;)
^
Odpowiedz z cytatem
berek

Od: 2003.06.08

PostWysłany: 2004.05.03 11:35    Temat postu:

Homeopatia stwierdza, że im większe rozcieńczenie, tym silniejsze działanie leku, a także iż roztwór, w którym lek już nie występuje, jest terapeutyczny.

Większość prac to takie „ graficzne homeopatyki”, tylko kogo one mają uleczyć. Chyba samych rozcieńczaczy.

Trójka zachowała (niezmienny) poziom dwu poprzedniczek.
^
Odpowiedz z cytatem
Alan
moderator

PostWysłany: 2004.05.05 17:39    Temat postu:

choć w dyskusje w tych tematach nie zwykłem się wdawać, gdyż uważam to w zupełności za zbędne, to muszę przyznać, że wypowiedź berka jest mocno przesadzona, jeśli idzie o prace Konrada.

uważam jego prace za świetną i najlepszą z całego "marnego" exhibita.

pzdr

^
Odpowiedz z cytatem
berek

PostWysłany: 2004.05.05 21:46    Temat postu:

Ja jestem najlepszym plastykiem wśród sprzedawców okien pcv. I najlepszym pcv-ałem spośród tych drugich.
Wcale się nie dziwię col Twojej ocenie pracy Konrada. Takie można odnieść wrażenie kiedy w zestawie porównawczym króluje dyletantyzm.

Może to zabrzmi przewrotnie. Ale uważam ,że prace należy pokazywać w miarę możliwości na zbliżonym poziomie. Bo niestety te słabe nie zyskują , a lepsze jakby tracą. Przykładem na trafiony wybór niech będzie http://www.headmagazine.co.uk/issue9/issue9.htm i prace Szrotka w równym sobie towarzystwie.

Głowa plastykowej lalki podobała misie u Hasiora bo (odrealniona) wpisana była w pewne misterium. Dla mnie akurat ta praca Konrada jest naiwna , banalna, nastawiona na prosty efekt i pusta jak wnętrze lalki. Bez zdecydowanych problemów malarskich . Ale mogę znowu przesadzać bo to z punktu widzenia pcv-ała.

Col i kolega. Nie prościej pokazywać swoje prace bez mieszania w to swoich zdolniejszych kolegów. To by było takie naturalne.
^
Odpowiedz z cytatem
Alan
moderator

PostWysłany: 2004.05.06 2:31    Temat postu:

Cytat:
Col i kolega. Nie prościej pokazywać swoje prace bez mieszania w to swoich zdolniejszych kolegów. To by było takie naturalne.

no niestety, gdybyśmy wszyscy prezentowali identyczny, wysoki poziom, taki jakiego sobie życzysz, to było by zbyt pięknie i bajkowo. Jest różnorodnie, raz lepiej, raz gorzej, jak na codzień w życiu.

to jest właśnie naturalne Berku.

^
Odpowiedz z cytatem
berek

PostWysłany: 2004.05.06 8:28    Temat postu:

Oczywiście wysoki, identyczny poziom, o czym bardzo dobrze wiesz nam nie grozi. A podział na ligi czy wytyczanie kilku pasów ruchu to nie mój wymysł. A tak robi się bigos w którym z niesmakiem odnajduje kawałki kotleta z przed tygodnia.

To co dla nas normalne innym wydaje się śmieszne. I to jest normalne.
^
Odpowiedz z cytatem
Alan
moderator

PostWysłany: 2004.05.06 16:58    Temat postu:

Ech Berku :) Ty i ta Twoja misja zbawiania sztuki internetowej :)

nie podzielimy się na zespoły beznadziejne, średnie i najlepsze. A i nie stanie nagle się tak, że w comie będą robić tylko Ci najlepsi... Tak już jest i jeśli chcesz odwiedzasz stronę i oglądać nasze pracę to nie pozostaje Ci nic innego jak się przyzwyczaić do naszego marnego poziomu :)

I berku ciągle się zastanawiam czy z Tobą można tak normalnie pogadać :) wiesz... normalna krytyka, normalne rady... :) a nie z perspektywy wiecznie zdegustowanego widza, którego wypowiedzi budowane są na ironii i sarkaźmie :) tak się głośno zastanawiam.

Poważnie chętnie kiedyś tak z Tobą pogadam, jak będziesz chciał, to można na privie nawet :) w każdym razie ja bardzo chętnie wysłucham Twojej opinii i krytyki, ale takiej z której coś wyciągne.

pozdrawiam.

^
Odpowiedz z cytatem
berek

PostWysłany: 2004.05.06 17:45    Temat postu:

Col nie narzekaj na mnie bo może się okazać , że jestem jedynym , który wykazuje jakieś zainteresowanie waszym pomysłem. “Frekwencja” spada w kolejnych prezentacjach. Nie widzę rozdziawionych ust z zachwytu ani nawet docinek bo to robi się nudne. Został berek - miłośnik ,jak to się nazywa, comadivision.
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | comadivision : exhibitions Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: