PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

kursy foto

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | fotografia : sprzęt, inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gs

Od: 2006.07.05

PostWysłany: 2011.10.15 14:49    Temat postu: kursy foto

Czołem!

Kupiłem sobie Canona 550d (+18-55 IS), ale dopiero raczkuję jeśli chodzi o techniczną stronę fotografii. Wali się od książek, kursów i innych tego typu materiałów dla początkujący fotografów, ale część z nich jest naprawdę bardzo słaba i kompletne banały, więc nie mam pojęcia od czego zacząć. Wiem, że od Lynda jest trochę o fotografii i podcast 35mm, ale czy możecie polecić jakieś dobre materiały, które obejrzeliście czy przeczytaliście i były w marę pomocne i praktyczne? Mogą być w języku angielskim.

Z góry dzięki za rady!

najlepsze ciastka na świecie stroopwafels prosto z Holandii! :)
^
Odpowiedz z cytatem
_luki

Od: 2004.04.13

PostWysłany: 2011.10.15 15:22    Temat postu:

A doprecyzuj może jaki rodzaj fotografii Cię interesuje? Czy książka ma byc dla zupełnego laika czy bardziej jakieś smaczki techniczne?

Tapety ścienne
^
Odpowiedz z cytatem
gs

Od: 2006.07.05

PostWysłany: 2011.10.15 15:53    Temat postu:

Jestem początkujący, ale niektóre materiały zawierają takie kompletne banały w stylu formaty plików, karty pamięci, co to jest aparat, co to jest makro, jak zgrywać na komputer i inne teoretyczne bzdury. Chodzi mi o coś interesującego i praktycznego. Po prostu co polecacie, bo myślę, że wy też trafiliście na jakieś nudne materiały.

najlepsze ciastka na świecie stroopwafels prosto z Holandii! :)
^
Odpowiedz z cytatem
_luki

Od: 2004.04.13

PostWysłany: 2011.10.15 17:32    Temat postu:

Te mam i moge polecić:

Książka o fotografowaniu - Andrzej A. Mroczek
Światło w fotografii - magia i nauka
Fotografia produktowa - Eberhard Schuy

W ogóle przejrzyj książki tego wydawnictwa: www.galaktyka.com.pl mają sporo pozycji o fotografii.

Tapety ścienne
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | fotografia : sprzęt, inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: