PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Wybor odnosnika, oraz jego kolejnosc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | html i javascript
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
neneq

Od: 2011.06.23

PostWysłany: 2011.06.23 13:20    Temat postu: Wybor odnosnika, oraz jego kolejnosc

Witam.
Od razu powiem, ze praktycznie nic nie potrafie z js, ale chcialbym chociaz sprobowac zrobic, to co jest mi potrzebne.

Wiec tak:
Potrzebuje takiego skryptu, ktory wybieral mi odnosniki po nazwach (jesliby byly aktywne), oraz w takiej kolejnosci jakia mu ustawie(mam tu na mysli, ze jesli jeden odnosnik nie bedzie juz aktywny, to wybierze mi taki jaki ustawilem 2 w kolejnosci)

Chodzi mi o takie odnosniki jak znajdują się tutaj:

Kod:
http://freecandy.ax.lt/MEHpAClCN.php?page=prizes&b=3&bn=Electronics

Guglowalem próbując znalezc cos, co by bylo potrzebne do tego co chce wykonac lecz niestety nic nie znalazlem.

Jeslibyscie mogli, prosilbym o podanie materialow, poradnikow, dzieki ktorym moglbym takie cos sobie napisac.

Choc musze zadac pytanie, czy w ogole jest to mozliwe do zrobienia dla kogos, kto prawie wcale nie mial do czynienia z js.

Pozdrawiam.
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | html i javascript Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: