PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

BrandsMarket.pl
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | prezentacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smylek

Od: 2003.09.15

PostWysłany: 2011.05.27 21:13    Temat postu: BrandsMarket.pl

Witam wszystkich.

Chciałbym Wam przedstawić nowy projekt.

BrandsMarket.pl

BrandsMarket.pl to pierwszy serwis w polskim internecie oferujący kompletne marki, zawierające nazwę firmy, projekt logo oraz zarejestrowaną domenę internetową.

Bardzo chętnie poznam Wasze sugestie. Co w serwisie poprawić? Co razi? Czego byście oczekiwali wraz z rozwojem BrandsMarket.pl?

Przy okazji chciałbym także wspomnieć, że poszukujemy zdolnych logo designerów do współpracy. Chętnych prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Pamiętajcie proszę, że w tym temacie proszę Was o komentarze na temat serwisu, nie na temat współpracy.

Pozdrawiam,
Daniel
^
Odpowiedz z cytatem
oliusz

Od: 2007.08.31

PostWysłany: 2011.05.27 22:20    Temat postu:

O ile dobrze pamiętam, to nie wolno usuwać ze stopki linka Wordpressa.

pozycjonowanie Gorzów .::::. Porady prawne Gorzów .::::. lawenda
^
Odpowiedz z cytatem
smylek

PostWysłany: 2011.05.27 22:42    Temat postu:

bardzo możliwe, na wszelki wypadek to poprawię

logo / web
^
Odpowiedz z cytatem
m_p

Od: 2005.03.29

PostWysłany: 2011.05.28 11:36    Temat postu:

sama idea kupowania gotowej marki mi się nie podoba bo pomija proces projektowania z klientem, jest szybko, tanio, bez zbędnych problemów - jak w supermarkecie....gdyby ceny byly mniejsze o jakieś 80% to te logaski rozchodziłyby się jak świeże bułeczki bo takich własnie mamy biznesmenów w tym kraju.....ale...nie hejtuje tutaj samego pomysłu na biznes, jest ok bo widać że włożyłeś w to czas i dużo wysiłku, myśle że może się przyjąć jeśli zejdziesz troche z ceny, za 5tys zł można spokojnie znalezc dobrego grafika ktory trzaśnie logo + 40zł za domenę i wszystko robione pod klienta a nie z gotowego szablonu
^
Odpowiedz z cytatem
Inp

Od: 2008.11.18

PostWysłany: 2011.05.28 12:50    Temat postu:

A po co dwa razy to samo menu w topie?
^
Odpowiedz z cytatem
christobal
weteran

Od: 2006.05.11

PostWysłany: 2011.05.28 13:27    Temat postu:

Ciekawa inicjatywa, ale...

1. Czy serwis sprzedaje w imieniu projektanta czy jedynie udostępnia platformę do sprzedaży?

2. Dlaczego nie ma podanych autorów projektów?

3. Jak serwis zabezpiecza domeny, których nie ma w pakiecie z logo?
Może się przecież zdarzyć, że dowolny podmiot będzie śledził dodawane projekty, by podkupować domeny i spekulować nimi. W takiej sytuacji klient raczej nie będzie zadowolony.
^
Odpowiedz z cytatem
smylek

PostWysłany: 2011.05.28 13:31    Temat postu:

wtd:

Rozumiem Twoje stanowisko, natomiast chciałbym zwrócić uwagę, że za tę cenę klient dostaje nie tylko logo, ale przede wszystkim nazwę firmy z zarejestrowaną domeną internetową. Bo co z tego, że masz świetną nazwę firmy i świetne logo skoro domena z Twoją nazwą jest zajęta. To właśnie domena stanowi większą składową ceny ostatecznej danej marki. Tak jak powiedziałeś, logo designera za 5tys. znajdziesz zajebistego, ale jeśli domena z nazwą Twojej firmy jest zajęta to nie istniejesz w Internecie. Jak to mówią niektórzy, domeny to nieruchomości XXI wieku. Jest ich coraz mniej na rynku pierwotnym, a każdy chce zaistnieć. Same logotypy, bez domen będą wystawiane za 500 do 1500zł max.
Mówisz, że brak tutaj procesu projektowania z klientem, że to taki supermarket... zgadza się... ale chcemy też dać logo designerom możliwość sprzedaży logotypów niezaakceptowanych przez klientów, takich, które się zmarnowały, cały proces twórczy na darmo.
Docelowo BrandsMarket.pl będzie miejscem, w którym każdy będzie mógł wystawić swoją domenę, swoje logo. Na razie jest to cały czas wersja beta serwisu.
Nie odbierz mojego komentarza jako atak na Twoją wypowiedź, którą sobie bardzo cenię. Chciałem tylko przybliżyć ideę projektu.

Inp:

Template będzie się jeszcze zmieniał, jest to bardzo wczesna wersja serwisu. Czym szybciej dostaniemy więcej komentarzy od Was, tym mniej pracy będzie później, gdy będzie nam się wydawało, że już wszystko jest cacy. Stąd bardzo proszę wszystkich o wyszczególnianie błędów, niedociągnięć. Zauważ, że jeszcze w niektórych miejscach są angielskie wyrazy. Po prostu nie mieliśmy jeszcze czasu by je zamienić. Zdajemy sobie sprawę z wielu niedociągnięć, ale myślę, że jest już co pokazać i oczekiwać konstruktywnej krytyki.

Dzięki za komentarze i proszę o więcej! :)

logo / web
^
Odpowiedz z cytatem
smylek

PostWysłany: 2011.05.28 13:36    Temat postu:

christobal:

1. Na razie są to nasze projekty, pracujemy nad nową platformą umożliwiającą integrację między właścicielami domen oraz projektantami. Natomiast docelowo to my będziemy sprzedawać projekt w imieniu użytkowników serwisu.

2. Autorem projektów jestem ja, jeśli podejmiemy współpracę z innymi designerami to oczywiście projekty będą podpisane.

3. Jeśli przy logo nie ma domeny to kupujesz tylko znak graficzny. Domenę klient musi posiadać sam, lub np. potrzebować tego logo tylko dla jakiegoś produktu.

logo / web
^
Odpowiedz z cytatem
smylek

PostWysłany: 2011.05.28 15:22    Temat postu:

LogoPendant:

Wielkie dzięki za wyszczególnienie słabych stron projektu.

Niestety na początku zajmowałem się tym sam, a programistą nie jestem i musiałem przystać na ograniczenia wynikające z wykorzystania do tego projektu Wordpressa.

Teraz jest nas dwóch i jeden jest odpowiedzialny tylko za kodowanie także za jakiś czas (trochę to potrwa) będzie to dużo lepszy serwis pod względem usability.

Nawigacja, ekspozycja marek, kilka wersji kolorystycznych <- dodane do listy poprawek, dzięki! Coś jeszcze?

Nasze logo prawdopodobnie też pójdzie pod młotek. Było robione trochę na szybko i nie jestem z niego zbyt zadowolony.

logo / web
^
Odpowiedz z cytatem
oliusz

Od: 2007.08.31

PostWysłany: 2011.05.30 14:03    Temat postu:

A domeny są nowe czy przejmowane? Pytam, bo ma to znaczenie przy późniejszej promocji serwisu.

pozycjonowanie Gorzów .::::. Porady prawne Gorzów .::::. lawenda
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | prezentacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: