PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Tworzenie u edycja plików pdf
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | grafika 2d
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mach

Od: 2008.04.25

PostWysłany: 2011.05.18 15:05    Temat postu: Tworzenie u edycja plików pdf

Nie wiedziałem w jakim dziale o to zapytac, więc uderzam tutaj, otórz chciałbym prosic o wskazówki dotyczące edycji i tworzenia od podstaw plików pdf. Photoshop z tego co zauważyłem do edycji się nie nadaje, przerabia na jedną warstwę całą zawartośc dokumentu i robi z tego rastrę, illustrator zaś nie wczytuje mi poprawnie tekstu, wyrazy nachodzą na siebie, czcionki też są złe, dotego widac tylko pierwszą stronę. Jak to wszystko poprawnie ogarnąc? Poczytałem w googlach jedynie o podstawach ale mógłbym prosic o jakieś konkretne wskazówki? Słabo znam illustratora, więc podstawowe pytnie czy w photoshopie da się to wszsytko porządnie zrobic, czy konieczny jest illustrator?
^
Odpowiedz z cytatem
dalej
Spambotassassin

Od: 2003.05.23

PostWysłany: 2011.05.18 15:46    Temat postu:

Drogi kolego, witamy na Webesteem.
Nie chcę być złośliwy, ale proponuję napisać to ponownie, po Polsku.
Ja wiem że edukacja w ostatnich latach zeszła na psy, ale bez przesady.

Miłego dnia.
^
Odpowiedz z cytatem
mach

PostWysłany: 2011.05.18 15:52    Temat postu:

A konkretnie to o co Ci chodzi bo nie bardzo rozumiem?
^
Odpowiedz z cytatem
mach

PostWysłany: 2011.05.18 15:56    Temat postu:

Że Illustrator od małej? Że w tytule u zamiast i? No jeśli o to chodzi to z chęcią bym to zmienił i chciałem to zmienic już po wyświetleniu mojego posta mówiąc bardzo szczerze, ale niestety nie wiem dlaczego nie mam przycisku edytuj. Jestem zalogowany mimo to nie mogę edytowac swoich postów tak więc sorki, może jakoś temu zaradzisz to chętnie zmienie te błędy skoro jesteś wrażliwy na tym punkcie - nie ma sprawy :)
^
Odpowiedz z cytatem
Burger

Od: 2007.11.16

PostWysłany: 2011.05.18 17:04    Temat postu:

Napisałeś otórz, a to jest nie wybaczalne! : )

folio
^
Odpowiedz z cytatem
dalej
Spambotassassin

Od: 2003.05.23

PostWysłany: 2011.05.18 18:10    Temat postu:

Edytuj nie ma specjalnie, zrobili to na forum min. by wymuszać dyscyplinę przy pisaniu :)

Naprawdę to nie złośliwość z mojej strony, ale tytuł jest niezrozumiały, a tekst nieczytelny i pełen błędów, a to oznacza brak szacunku dla czytelników, wtenczas ciężej uzyskać pomoc.

Cytat:
Nie wiedziałem w jakim dziale o to zapytac, więc uderzam tutaj, otórz chciałbym prosic o wskazówki dotyczące edycji i tworzenia od podstaw plików pdf. Photoshop z tego co zauważyłem do edycji się nie nadaje, przerabia na jedną warstwę całą zawartośc dokumentu i robi z tego rastrę, illustrator zaś nie wczytuje mi poprawnie tekstu, wyrazy nachodzą na siebie, czcionki też są złe, dotego widac tylko pierwszą stronę. Jak to wszystko poprawnie ogarnąc? Poczytałem w googlach jedynie o podstawach ale mógłbym prosic o jakieś konkretne wskazówki? Słabo znam illustratora, więc podstawowe pytnie czy w photoshopie da się to wszsytko porządnie zrobic, czy konieczny jest illustrator?

Nie mam do ciebie pretensji kolego, z roku na rok jest z tym coraz gorzej wśród młodzieży, te matury które były ostatnio to był żart.
Za rok pewnie by dostać maturę wystarczy kliknąć guzik CHCEM na stronie ministerstwa edukacji, będzie szybciej i taniej :)

Chciałbym ci pomóc mimo małego obeznania z IE, ale po prostu nie rozumiem co napisałeś :)

Jakiego typu pliki PDF chcesz utworzyć? Zwykłe dokumenty, czy jakieś grafiki, plakaty?

Pozdrawiam.
^
Odpowiedz z cytatem
EDi
moderator*

Od: 2004.10.26

PostWysłany: 2011.05.18 19:54    Temat postu:

Rozwiązaniem Twoich problemów będzie zapewne Adobe Acrobat.

EDi .:. nabi.pl
^
Odpowiedz z cytatem
mach

PostWysłany: 2011.05.19 10:37    Temat postu:

Ciężko mi pojąc dlaczego brak przycisku "edytuj", dla mnie to absurd i utrudnienie obsługi forum mówiąc najogólniej, ale pomijając to bardzo przepraszam za błędy które są wynikiem mojego pisania w wielkim pośpiechu, taką mam pracę nic na to nie poradze. Co do matur to heh... pisałem ją prawie dziesięc lat temu więc trochę to nie do mnie chyba, a jeśli chodzi o literkę "c" z kreską na górze to nie wiem co zrobiłem ale nie mogę jej wogóle od bardzo dawna wpisac na moim laptopie. Poprostu alt+c nie działa i kiniec. Wracając do tematu, potrzebuje edytowac pliki PDF które zawierają oferty produktów, a więc jest tekst, cenniki i zdjęcia.[/code]
^
Odpowiedz z cytatem
mach

PostWysłany: 2011.05.19 10:41    Temat postu:

Nawet teraz jak wysłałem posta wskoczył mi tag jakoś niechcący. Odruchowo chciałbym zedytowac posta i go usunąc ale się nie da. Naprawdę Panie administratorze proszę przemyślec jeszcze raz poważnie kwestie usunięcia możliwości edytowania własnych postów! :)
^
Odpowiedz z cytatem
EDi
moderator*

Od: 2004.10.26

PostWysłany: 2011.05.19 11:09    Temat postu:

Forum istnieje od 8 lat. Uwierz, było wystarczająco dużo czasu, aby przemyśleć tę kwestie nie raz, ale i sto razy, za każdym razem poważnie. Do wyłapywania błędów służy przycisk "Podgląd". Edycja jest dopuszczalna na forach, na których publikuje się fragmenty kodu. Tylko i wyłącznie.

Wpisz sobie w wyszukiwarce "edycja postów" to poczytasz sto tysięcy wątków z narzekaniem. W wielu z nich przeczytasz też wyjaśnienie dlaczego edycji nie ma i nigdy nie będzie. Mnie już się nie chce tego powtarzać. ;)

EDi .:. nabi.pl
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | grafika 2d Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: