PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Mamo, Tato....podoba mi sie Linux
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | opinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m_p

Od: 2005.03.29

PostWysłany: 2011.04.29 9:41    Temat postu: Mamo, Tato....podoba mi sie Linux

http://www.ubuntu.com/ubuntu/features

sam nie wierzę że to pisze ale najnowsza wersja Ubuntu wygląda spoko...moze ktos z Was klikał już po świeżutkiej instalce? jak wrażenia?....gdyby Adobe robilo programy na linucha to pewnie już miałbym go na kompie
^
Odpowiedz z cytatem
Piotr Skarżyński

Od: 2006.03.30

PostWysłany: 2011.04.29 10:38    Temat postu:

Jest piękny! Dzisiaj instaluję, dobrze że nie rozbujałem jeszcze na dobre Fedory :) Co do Adobe, nie miałem czasu, żeby sprawdzić, ale ponoć cały pakiet CS3 działa dobrze na emulatorze windy. Z innymi wersjami musiałbyś sam sprawdzić, poczytać albo może ktoś już próbował i opisze wrażenia.
^
Odpowiedz z cytatem
Planet

Od: 2008.07.18

PostWysłany: 2011.04.29 10:41    Temat postu:

Wygląd to nie wszystko. Ja miałem już kilka podejść do kilku Linuxów i póki co tylko raz mnie szlag nie trafił, ale było to na zajęciach z filozofii internetu i ogólnie siedzieliśmy tam tylko na konsoli. Jak jesteś Windowsowcem to możesz mieć ciężko, bo okazuje się nagle, że mnóstwo rzeczy po prostu jest inne i trzeba się od nowa podstaw uczyć.
^
Odpowiedz z cytatem
Piotr Skarżyński

PostWysłany: 2011.04.29 10:57    Temat postu:

To zależy od distro, są bardziej i mniej konsolowe, np Fedora była bardzo prosta do ogarnięcia (dla windowsowca jedyna nowa rzecz to instalacja oprogramowania, ale to kwestia zajrzenia do netu, sprawdzenia jak i gdzie to robić i po stresie), a do konsoli zaglądałem z własnej woli, bo m.in. po to instalowałem ten system :) dodam, że wszystkie sterowniki wyszukał sam, net śmigał od razu po wpisaniu hasła, generalnie rewelacja, a też się bałem nadmiaru zabawy.
^
Odpowiedz z cytatem
Piotr Skarżyński

PostWysłany: 2011.04.29 11:06    Temat postu:

Zresztą! Ściągnij iso, nagraj na pendrive (na stronie ubuntu jest też podane jakim programem to zrobić), odpal komputer z pena i sprawdź czy Ci pasuje, jak nie to wyjmujesz pena i po wszystkim :)
^
Odpowiedz z cytatem
m_p

Od: 2005.03.29

PostWysłany: 2011.04.29 11:57    Temat postu:

Piotr Skarżyński napisał(a):
Zresztą! Ściągnij iso, nagraj na pendrive (na stronie ubuntu jest też podane jakim programem to zrobić), odpal komputer z pena i sprawdź czy Ci pasuje, jak nie to wyjmujesz pena i po wszystkim :)

o wlasnie, i to mi sie podoba że mozna szybko przetestować a nie pierdolic sie jak z instalacją windy pół dnia
^
Odpowiedz z cytatem
Piotr Skarżyński

PostWysłany: 2011.04.29 13:04    Temat postu:

właśnie z niego piszę, instaluje się jakieś 15 minut (łącznie z formatowaniem), w tym czasie można np śmigać w necie na FF 4, jeśli odpalasz go z pena albo cd, haha :) zajebistość! wszystkie stery wykryte od razu, net tak samo. Wieczorem sprawdzę jak będzie działać Adobe, ale tutaj jest normalny virtualbox, można mu dać tyle ramu ile się chce... powinno być cacy :) tylko konsoli nie mogę znaleźć, lol
^
Odpowiedz z cytatem
Ibrachim

Od: 2007.04.21

PostWysłany: 2011.04.29 14:09    Temat postu:

I tak wolę Mac OSX ;- )

www.ibrachim.com
^
Odpowiedz z cytatem
Piotr Skarżyński

PostWysłany: 2011.04.29 19:11    Temat postu:

co kto lubi, ja go nie trawiłem, a byłem przez 3 miechy zmuszony do pracy w tym systemie, na dobrym sprzęcie z jabłkiem na puszce

@wtd, sprawdziłem triala Adobe CS5, śmiga aż miło patrzeć :) wystarczy virtualbox z win, a zainstalujesz go tak samo łatwo jak każdy inny program

z ciekawostek, system zamyka się w 3 sekundy i za pierwszym razem myślałem, że się popsuł :))) a konsola to po prostu terminal, w sumie w fedorze tak samo się to nazywało <skleroza>
^
Odpowiedz z cytatem
christobal
weteran

Od: 2006.05.11

PostWysłany: 2011.04.29 19:34    Temat postu:

Ibrachim napisał(a):
I tak wolę Mac OSX ;- )

Męczysz konia chłopie tą tanią agitką.

Mógłbyś przestać, skoro nic do dyskusji rzeczowego nie wnosisz?
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | opinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: