PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Odzyskiwanie kasy od klienta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oliusz

Od: 2007.08.31

PostWysłany: 2011.03.17 12:10    Temat postu:

Nie ma problemu :)

Żona zaskoczona wysokim zainteresowaniem tematem na różnych forach, postanowiła przygotować kolejny wpis, tym razem na temat pisania sprzeciwu / odwołania od wyroku. Jest to niejako uzupełnienie tematu, tak na wypadek, jakby ktos Was pozwał, lub wyrok nie byłby po Waszej myśli :)

Jeśli jesteście zainteresowani, to wrzuce tu linka. Chyba, że uznane to zostanie za spamowanie, to nie będe tego robił, a zainteresowani niech sobie ustawia np. RSS na tamtego bloga.

pozycjonowanie Gorzów .::::. Porady prawne Gorzów .::::. lawenda
^
Odpowiedz z cytatem
dawid_l

Od: 2005.05.21

PostWysłany: 2011.03.17 12:15    Temat postu:

Wrzucaj, wrzucaj, takie rzeczy zawsze mogą sie przydać.
^
Odpowiedz z cytatem
wlodi

Od: 2007.02.01

PostWysłany: 2011.03.17 13:01    Temat postu:

kopiowac na hdd czy nie martwic sie, ze zniknie?

Mesmerik T-shirt Label
substancja | SubStudio | flicek
^
Odpowiedz z cytatem
dalej
Spambotassassin

Od: 2003.05.22

PostWysłany: 2011.03.17 13:04    Temat postu:

Dziękować to lasce Oliusza nie jemu, jej słać bombonierki, goździki i kiełbasę Toruńską :)
^
Odpowiedz z cytatem
oliusz

PostWysłany: 2011.03.17 13:05    Temat postu:

Nie zniknie, należy jednak pamiętać, ze to jest aktualne na dzień dokonania wpisu. Nikt nie wie jakie przepisy będziemy mieli za rok :) Ale pewnie będzie wpisywała zmiany, bo zajmuje się tym tematem każdego dnia :)

^
Odpowiedz z cytatem
oliusz

PostWysłany: 2011.03.17 13:11    Temat postu:

Własin przyszło mi do głowy, że może macie jakieś tematy związane z pracem, głównie gospodarczym (ale i nie tylko), które mozna opisać, a Wam się przydadzą. Nie chce obiecywać za nią, że się pojawią na blogu, ale pomysły mogę podsunąć.

Swoją drogą może namówię ją, na opisanie tego samego, ale dla sądów niemieckich, jesli ktos współpracuje z nimi i ma problemy. Gdzieś pewnie ma odpowiednie wzory (skończyła prawo też na niemieckiej uczelni).

Wieczorem zapytam jej, o czym jeszcze ma w najbliższych planach napisać i dam znać, może się pokryje z Waszymi oczekiwaniami.

^
Odpowiedz z cytatem
urimepl

Od: 2004.03.30

PostWysłany: 2011.03.17 13:59    Temat postu:

Mnie interesowalby temat procesu egzekucji naleznosci z sadowym nakazem zaplaty w reku :)
^
Odpowiedz z cytatem
oliusz

PostWysłany: 2011.03.17 21:28    Temat postu:

@urimepl - jeśli możesz to zadaj pytanie w komentarzu do postu na blogu i tam będzię odpowiedź. Dzięki temu będzie więcej fajnej i unikatowej treści.

Nie chcę być, przekaźnikiem, a tam bezpośrednio żona będzie odpisywała, a w ramach podziękowania bedzie traffic i może linki do bloga :)

^
Odpowiedz z cytatem
oliusz

PostWysłany: 2011.03.24 21:53    Temat postu:

Jak obiecałem, to i daję :)

Artykuł jak napisać odwołanie od wyroku, postanowienia, nakazu, oczywiście wraz z załączonymi odpowiednimi drukami.

jeśłi macie jakieś pytania lub sugestie innych tematów to wpiszcie je w komentarzach.

Pozdrawiam

^
Odpowiedz z cytatem
Amaroczek

Od: 2009.05.08

PostWysłany: 2012.03.21 10:59    Temat postu: Re: Odzyskiwanie kasy od klienta

oliusz napisał(a):
Nie pamiętam czy kiedyś o tym mówiłem, ale mam żonę prawnika. Na moją prośbę (na potrzeby innego forum) przygotowała skrócony opis jak nalezy dochodzić swoich pieniędzy.

Napisała też przedsądowe wezwanie do zapłaty i pozew do sądu. Jeśli komuś się przyda, to proszę się częstować. Ewentualna pomoc w tym zakresie, jest możliwa, ale to już na prv.

pozdrawiam

Strona wyparowała, możesz umieścić jeszcze raz?

Amarok Deisgn - Agencja Interaktywna: amarokdesign.pl
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: