PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

www.theafrix.com
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | prezentacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hinok

Od: 2007.05.26

PostWysłany: 2011.03.09 12:22    Temat postu:

łoł ostro
Kod:
href="javascript:void(0)" onclick="highlightMenu('web')"

na pierwszym screenie, jednak powinieneś gdzieś zmieścić swoje minimalne logo, przynajmniej moim zdaniem.

hinok.net
^
Odpowiedz z cytatem
afrix

Od: 2008.12.29

PostWysłany: 2011.03.09 13:33    Temat postu:

hinok napisał(a):
łoł ostro
Kod:
href="javascript:void(0)" onclick="highlightMenu('web')"

na pierwszym screenie, jednak powinieneś gdzieś zmieścić swoje minimalne logo, przynajmniej moim zdaniem.

Tomasz Wysocki Digital showcase 2011

Graphic / Interactive Designer

--
Tam nie mam napisane t..w... Developer. Takze nie wiem o co CI chodzi ?

wszystko jest zgodne ze specyfikacja w3c.

The Afrix Dot Com
^
Odpowiedz z cytatem
ghent

Od: 2004.04.26

PostWysłany: 2011.03.09 15:45    Temat postu:

moze to ze starosci ale w font w about jest za jasny ;]

www.ghentelmen.com
^
Odpowiedz z cytatem
ilovecss

Od: 2009.07.13

PostWysłany: 2011.03.09 16:13    Temat postu:

łoł ostro 2.0 (nie no, żartuję!)
Kod:
   Cufon.replace('p.grey', {
      color: '#9d9d9d',

Cufon w body tekstu nie jest super.
Mały tekst lubi hinting, bitmapa tego Ci nie da.
Chcę zwiększyć kontrast zaznaczając tekst - nah-ah, nie da się (o próbie przeskalowania nie wspominając).
Chcę skopiować adres e-mail, albo jakiś adres z "Awards" - nie da się, muszę przepisywać z obrazka.
(font-wiewiór generator, 5 min roboty a efekt na pewno nie gorszy)

Niski kontrast w nawigacji, są nadal w użyciu sprzęty, które nie wyświetlą tego dobrze.
(dobra, koniec czepiania się, b. sympatyczne folio)

▒▒▒▒▒ My new hobby ▒▒▒   
^
Odpowiedz z cytatem
Robotata

Od: 2003.04.22

PostWysłany: 2011.03.09 16:20    Temat postu:

Odpowiedz mi, proszę: skoro masz 18 lat a w bio masz zapisane że już wykonałeś masę zleceń a do tego jesteś obecnie na etacie - kiedy w takim razie zacząłeś, czy to było legalne i czy miałeś czas ukończyć jakąś szkołę? Serio pytam. Nie ukrywam, że fakt że masz 18 lat i robisz takie ładne projekty nie rzuca mnie na kolana. Podejrzewam że ludzie w moim wieku mają nieco niewłaściwe spojrzenie na ten fakt bo odnoszą to do siebie "w tym wieku". Ja w tym wieku nie bardzo wiedziałem jak włączyć komputer bo nikt go nie miał - proste. Gdyby ktoś wówczas, kiedy nie było materiałów do "inspiracji", robił takie projekty to było by naprawdę coś. Teraz już chyba nie jest. Nie chcę Ci absolutnie umniejszać, bo ważne jest to, że dobrze robisz i to cieszy, bawi, uczy.

Jeśli chodzi o rozjazd między web a resztą - do ilustracji czy motion trzeba po prostu innego skilla niż do web, innej wrażliwości. Pewne elementy są wspólne, ale jest też dużo różnic. Z ilustracją tego typu jest też ten problem, że bardzo trudno jest zrobić coś innego niż setki ludzi przez Tobą. "Tego typu", czyli ilustracje ludzi, którzy nie potrafią lub nie chcą rysować i ilustracja polega na fotomanipulacji, efektach z photoshopa i kopiowaniu trendów - tego jest po prostu bardzo dużo, bo jest to stosunkowo łatwe w wykonaniu aczkolwiek bywa efektowne. Do tego większość startuje z tego samego miejsca - tutoriale do Photoshopa i zżynanie z idoli - żeby z tego wyjść na swoje trzeba po prostu przez kilka lat wypracowywać swój zestaw charakterystycznych elementów. Do tego czasu jest się po prostru kolejnym kolesiem z photoshopem i dostępem do blogów z obrazkami.

Tak czy siak jesteś dobry, będziesz jeszcze lepszy.

Moim zdaniem.

http://www.robotata.net
^
Odpowiedz z cytatem
huh
weteran

Od: 2006.07.04

PostWysłany: 2011.03.09 18:38    Temat postu:

fakt, jak miałem 18 lat komputer.. widywałem od czasu do czasu, ale było to jakieś atari, poza tym internet tylko przez ppp.. kto używał pamięta jak to działało.

^
Odpowiedz z cytatem
noizz
weteran

Od: 2002.07.20

PostWysłany: 2011.03.09 18:56    Temat postu:

Po prostu takie czasy teraz mamy, że wykpiwani przez wszystkich gimnazjaliści zajmują się projektowaniem i czasami z tego fajne talenty wyrastają. O ile dobrze kojarzę Michał też jakoś w podobnym wieku ładnie wymiatał.

Jedyne co mogę zrobić, to pozazdrościć, że nie marnowali czasu na jakieś zbędne studia z obowiązku wymigania się od wojska, tylko robili to co sprawia im jakąś tam przyjemność.

A co do tematu - prace fajne, ale w bio jest błąd - zamiast "it's" powinno być "is".

Good morning!
^
Odpowiedz z cytatem
saywow

Od: 2006.11.08

PostWysłany: 2011.03.09 21:18    Temat postu:

afrix napisał(a):
norman napisał(a):
Na glowny, ale to jakies 3 miesiace temu bylo. Dostalem oferte zmiany pracy przez linked-in z firmy gdzie teraz pracuje i zaspamowalem przy okazji najlepsze agencje z Londynu, zeby zobaczyc jaki bedzie efekt:).

Jak to było 3miechy temu to ja na twoim miejscu bym jeszcze raz wysłał gdyż ten Piero jeździł sporo bo jest w jakimś jurii. Osobiscie nie wiem czy unit9 jest odpowiednim miejscem dla grafika, bardzo dużo banerów robią, a to nie jest chyba dobra rzecz do robienia?

Zamiast unit9 wybrał bym hi res, Florian (owner) będzie twoim najlepszym artem jakiego miałeś w życiu, tak samo David, I NIE ROBIĄ BANNERÓW.

Wracając do mojego portfolia, to sa stare motion, nie wiem czy powinem je ściągnąć kompletnie z tamtad nie mogę dodać innych bo (umowa mongolska). LOGO&CI nie jestem w tym dobry zupełnie, nawet nie wiem czy jestem beginner, do loga ludzie podchodzą inaczej.

Praca nad banerami dla firm pokroju US Cellular czy BASF, ktore z onetowymi nie maja nic wspólnego, to nie ujma.
U9 to trudna firma, praca z klientami w USA, Chinach czy Australi może wykonczyć psychicznie, roznica czasu zabija. Jednak ludzie sa naprawdę solidni oraz wynagrodzenie jest nienajgorsze.

pozdr,
Szczepan
^
Odpowiedz z cytatem
afrix

Od: 2008.12.29

PostWysłany: 2011.03.10 11:03    Temat postu:

themon napisał(a):
Odpowiedz mi, proszę: skoro masz 18 lat a w bio masz zapisane że już wykonałeś masę zleceń a do tego jesteś obecnie na etacie - kiedy w takim razie zacząłeś, czy to było legalne i czy miałeś czas ukończyć jakąś szkołę? Serio pytam. Nie ukrywam, że fakt że masz 18 lat i robisz takie ładne projekty nie rzuca mnie na kolana. Podejrzewam że ludzie w moim wieku mają nieco niewłaściwe spojrzenie na ten fakt bo odnoszą to do siebie "w tym wieku". Ja w tym wieku nie bardzo wiedziałem jak włączyć komputer bo nikt go nie miał - proste. Gdyby ktoś wówczas, kiedy nie było materiałów do "inspiracji", robił takie projekty to było by naprawdę coś. Teraz już chyba nie jest. Nie chcę Ci absolutnie umniejszać, bo ważne jest to, że dobrze robisz i to cieszy, bawi, uczy.

Jeśli chodzi o rozjazd między web a resztą - do ilustracji czy motion trzeba po prostu innego skilla niż do web, innej wrażliwości. Pewne elementy są wspólne, ale jest też dużo różnic. Z ilustracją tego typu jest też ten problem, że bardzo trudno jest zrobić coś innego niż setki ludzi przez Tobą. "Tego typu", czyli ilustracje ludzi, którzy nie potrafią lub nie chcą rysować i ilustracja polega na fotomanipulacji, efektach z photoshopa i kopiowaniu trendów - tego jest po prostu bardzo dużo, bo jest to stosunkowo łatwe w wykonaniu aczkolwiek bywa efektowne. Do tego większość startuje z tego samego miejsca - tutoriale do Photoshopa i zżynanie z idoli - żeby z tego wyjść na swoje trzeba po prostu przez kilka lat wypracowywać swój zestaw charakterystycznych elementów. Do tego czasu jest się po prostru kolejnym kolesiem z photoshopem i dostępem do blogów z obrazkami.

Tak czy siak jesteś dobry, będziesz jeszcze lepszy.

Moim zdaniem.

Czy to bylo legalne to nie wiem... Lecz ja miałem troche inaczej w wieku 16 lat musiałem iść na swoje, wielka motywacja ze by cos zrobić cos konkretnego w tym życiu a nie robić rzeczy które tak naprawdę mnie nie kręcą.Czy skończyłem szkoły?, tak skończyłem secondery school + chodziłem do westminister college on jest chyba na miejscu 2 w Londynie.
Lecz nie robiłem tam nic z grafika?, robiłem tam coś takiego ze by mieć strasznie duzo czasu na własna naukę. Nauka Nauka Nauka, strasznie duzo nocek nie przespanych kończących się raz na uspaniu ciała w szpitalu :D. Ale chyba bylo warto, powiem tak nigdy mnie nie interesowały studia itp, wolałem iść odrazu do pracy i uczyć się tego co tak naprawdę chce robić w życiu od właściwych ludzi.

Kojarzycie Pawla N. z tego forum? tak naprawdę to on mi powiedział all o layach i wogole strasznie dużo mi pomagał mówił mi jak i co i strasznie mu za to dziękuje, mój mistrz!

The Afrix Dot Com
^
Odpowiedz z cytatem
p.nejman

Od: 2010.10.07

PostWysłany: 2011.03.11 9:49    Temat postu:

Thnx za ciepłe słowa :)
Ale to było dawno i nieprawda - teraz to ja się mogę uczyć od Ciebie.

portfolio: http://nejman.biz
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | prezentacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: