PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

MAC OS X LION
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | iForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
huh
weteran

Od: 2006.07.04

PostWysłany: 2011.03.01 15:42    Temat postu:

ja nie pokazuję screenów site'ów w przeglądarce, a tym bardziej w macbooku czy czymś podobnym i zaczynam mocno i szeroko ziewać jak widzę coś takiego w jakimś portfolio, a to że Apple pokazuje screeny w macbookach.. myślę że są dumni ze swojego super thin lapa którego
próbuje podrobić Dell, Lenovo, Toshiba.. i juz prawie jednemu się udało ale wrzucili na klawiszę fakturę sztucznej skóry... i spieprzyli sprawę,
to chyba Dell ale nie jest pewny.

^
Odpowiedz z cytatem
rafparis

Od: 2005.07.15

PostWysłany: 2011.06.07 11:03    Temat postu:

oto i wszystkie nowości:
http://www.apple.com/macosx/whats-new/features.html
ja się jaram tym: Resize from any edge. You can now resize a window from any side or corner. :)

Ogólnie kilka fajnych rzeczy, bardziej przydatnych na laptopie (lub trzeba dokupić trackpada do stacjonarnego), tylko ja sobie nie wyobrażam używania "versions" na plikach po kilkadziesiąt mega w PSD :)

Raphael Pudlowski, freelancer Kraków, reklama, webdesign, print, flash
^
Odpowiedz z cytatem
smonn

Od: 2007.06.03

PostWysłany: 2011.06.07 11:33    Temat postu:

Wersjonowanie plików psd - o tym samym pomyślałem. Tylko dlaczego kilkadziesiąt mega? Ostatnio robiłem projekt i mój roboczy plik uzyskał 600MB, więc nie mieści mi się w głowie wersjonowanie takich plików.

Duży + za cenę, 30$ to tak na prawdę nic.. za update systemu. Ludzie płacą po 80$ za soft do gtd (OmniFocus).

Zastanawiam się czy produkty Adobe nie będą miały problemu z Lwem.
^
Odpowiedz z cytatem
EDi
moderator*

Od: 2004.10.26

PostWysłany: 2011.06.07 18:00    Temat postu:

Produkty Adobe mają problemy ze wszystkim. ;)

EDi .:. nabi.pl
^
Odpowiedz z cytatem
rafparis

Od: 2005.07.15

PostWysłany: 2011.06.07 18:59    Temat postu:

EDi napisał(a):
Produkty Adobe mają problemy ze wszystkim. ;)

A propos adobe, to dobrze by było aby się wreszcie pojawiła jakaś sensowna alternatywa. Odkąd mają monopol jest coraz gorzej.

Raphael Pudlowski, freelancer Kraków, reklama, webdesign, print, flash
^
Odpowiedz z cytatem
EDi
moderator*

Od: 2004.10.26

PostWysłany: 2011.06.19 0:17    Temat postu:

rafparis napisał(a):
...tylko ja sobie nie wyobrażam używania "versions" na plikach po kilkadziesiąt mega w PSD :)

Kilkadziesiąt mega to tam ch...j. Ostatnio montowałem kalendarz A2. PSD 1.25GB. I co teraz? Trzeba będzie zap...lać do idiotów po nowe terabajty. :D

EDi .:. nabi.pl
^
Odpowiedz z cytatem
dawid_l

Od: 2005.05.21

PostWysłany: 2011.07.22 10:10    Temat postu:

Ktoś już zrobił update? Jak wrażenia? Jakiś skok wydajnościowy?
^
Odpowiedz z cytatem
tomzel

Od: 2002.12.29

PostWysłany: 2011.07.22 21:01    Temat postu:

Tak, robił;)

Ogólnie spoko, na szczęście CS5 się nie sypie, co najważniejsze.
Mail bardzo fajny, fullscreen się przydaje, jak odpalam go na laptopie, przy większym monitorze to nie ma sensu (no chyba, że kogoś rozpraszają przy pisaniu inne rzeczy, to może wtedy). Poprawiony Spotlight też całkiem fajny.

Do MissionControl trzeba będzie się przyzwyczaić, wtedy może będzie jeszcze bardziej użyteczny od Expose+Spaces, narazie zwalnia to pracę.

Co do wydajności, hmm no jest lepiej, ale u mnie zbiegło się to z wyczyszczeniem śmieci ze start-on-login etc, więc mało wiarygodne to są wyniki.

Co do problemów - 1Password nie działa z nowym Safari (pod FF jest ok). Druga rzecz - jak ktoś ma serwer plików NAS to będzie miał niemiłą niespodziankę. Apple przeszedł na jakiś nowszy protokół, a stary wyłączył i kaput. Co prawda Synology wypuściło już betę to naprawiającą, ale mimo wszystko to beta (w pracy jeszcze nie przeszliśmy...). Na szczęście w necie jest jeden "hack", aby uruchomić poprzedni protokół, ale pół dnia straconego to...

Freelancer to bezrobotny tylko taki bardziej trendy | zelmanski.pl
^
Odpowiedz z cytatem
suchyy

Od: 2002.07.10

PostWysłany: 2011.07.22 23:20    Temat postu:

Widziałem jakieś porównanie szybkości i ogólnie wyszło, że Snow Leopard ciut szybszy, więc na boosta przy upgradzie nie ma co liczyć... chyba, że z powodu czystej instalacji.

Stare zdjęcia Krakowa w nowym wydaniu - Dawno Temu w Krakowie
Retusz, postprodukcja, fotomontaż - sochacki.info
^
Odpowiedz z cytatem
kmrozek

Od: 2008.05.11

PostWysłany: 2011.07.24 11:48    Temat postu:

Ponoć są problemy z fullscreenami przy dwóch monitorach (ten, na którym nie ma FS jest wyszarzony) ale sama na razie nie testowałam, czekam na kompletny spis bugów.

Teraz na snow przy zmianie spaces często jest taki bug, że zmienia się focus między otwartymi dokumentami danej aplikacji. Niesamowicie irytujące. Ciekawa jestem, czy coś takiego pojawia się z MC.

poprawki.com
muffi.pl
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | iForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: