PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Web design początkicje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | opinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dalej
Spambotassassin

Od: 2003.05.23

PostWysłany: 2011.02.12 1:41    Temat postu:

EDi napisał(a):
i piwo się kończy
Kurwa mać.. wszędzie to samo :-(
Dlaczebo socjaliści nie rzucają haseł "darmowe piwo dla każdego w piątek"? Każde wybory by wygrali. Cholera, może nie powinienam tego pisać.
^
Odpowiedz z cytatem
p.nejman

Od: 2010.10.07

PostWysłany: 2011.02.12 1:44    Temat postu:

dalej napisał(a):
[...] pierdol design [...]
zostań ninja.
Tak to chyba szło :)

portfolio: http://nejman.biz
^
Odpowiedz z cytatem
noizz
weteran

Od: 2002.07.20

PostWysłany: 2011.02.12 1:59    Temat postu:

dalej napisał(a):
Inwebtor, pierdol design, idź w marketing! :P

Gdzie z tym jęzorem! To co napisałeś to jest święta prawda - pieniędzy w web designie już dawno nie ma, teraz albo marketing (zwłaszcza SEM lub social), albo UX, XD, albo inne HGW.

Good morning!
^
Odpowiedz z cytatem
Inwebtor

Od: 2011.02.08

PostWysłany: 2011.02.12 15:43    Temat postu:

Widzę że przedmówca EDi, ma niezłą gadane ;P. Naprawdę bardzo ciekawe posty. Sporo wniosków można wyciągnąć :P. Szczerze mówiąc to nie chodzi mi o kasę, lubię robić to co sprawia mi przyjemność a wynagrodzenie to taki dodatek :P. Z resztą sporo najróżniejszych refleksji nasunęło mi się podczas pracy w zakładzie mleczarskim, w moim przypadku jest tak że po kilku godzinach pracy jestem w stanie sie zachlastać przez tą monotonie która rządzi w tej robocie. Więc wykonywanie zawodu którym człowiek się fascynuje jest ogromną przyjemnością :). I jeszcze takie pytanie. Jest możliwość zawierania umów bez konieczności zakładania formy czy tam jakiejś działalności gospodarczej? Jeżeli tak to byłbym niezmiernie wdzięczny gdyby ktoś mógł mi to przybliżyć :P.

http://oferia.pl/wykonawca/firma/michal-konarzewski/317633

inwebtor@gmail.com
^
Odpowiedz z cytatem
zienkee

Od: 2005.06.09

PostWysłany: 2011.02.12 17:04    Temat postu:

Inwebtor napisał(a):
Widzę że przedmówca EDi, ma niezłą gadane ;P. Naprawdę bardzo ciekawe posty. Sporo wniosków można wyciągnąć :P. Szczerze mówiąc to nie chodzi mi o kasę, lubię robić to co sprawia mi przyjemność a wynagrodzenie to taki dodatek :P. Z resztą sporo najróżniejszych refleksji nasunęło mi się podczas pracy w zakładzie mleczarskim, w moim przypadku jest tak że po kilku godzinach pracy jestem w stanie sie zachlastać przez tą monotonie która rządzi w tej robocie. Więc wykonywanie zawodu którym człowiek się fascynuje jest ogromną przyjemnością :). I jeszcze takie pytanie. Jest możliwość zawierania umów bez konieczności zakładania formy czy tam jakiejś działalności gospodarczej? Jeżeli tak to byłbym niezmiernie wdzięczny gdyby ktoś mógł mi to przybliżyć :P.

Twoje słowa klucz to "umowa o dzieło/umowa zlecenie". Bez DG podpisujesz i jest git.

btw. przyjemność przyjemnością ale kasa jest tutaj cholernie istotna i raczej to sobie weź do serca... bez kasy, o której piszesz nie będziesz miał legalnego oprogramowania, żarcia, opłaconych rachunków itd. ...

Crede, quod habes, et habes.
^
Odpowiedz z cytatem
grip

Od: 2004.06.06

PostWysłany: 2011.02.12 17:14    Temat postu:

Inwebtor napisał(a):
I jeszcze takie pytanie. Jest możliwość zawierania umów bez konieczności zakładania formy czy tam jakiejś działalności gospodarczej? Jeżeli tak to byłbym niezmiernie wdzięczny gdyby ktoś mógł mi to przybliżyć :P.

Umowa o dzieło. Potrzebny jest tylko numerek NIP.

Skoro jeszcze nie musisz się martwić o utrzymanie rodziny, to trenuj. Weź do serca to wszystko co tu i w innych wątkach przeczytałeś i zacznij stopniowo, bo masz czas. Ja zacząłem bawić się programowaniem w gimnazjum i teraz czuję się na siłach, żeby robić to komercyjnie (niedługo kończę studia).

No i jestem z Zambrowa, więc da się z tego 'regionu' wyskoczyć ;] nie skazując się na pracę w Mlekovicie albo Dobroplaście.
^
Odpowiedz z cytatem
Inwebtor

PostWysłany: 2011.02.12 17:27    Temat postu:

O proszę bardzo ciekawe że można spotkać na forum osobę z okolic :P. Ja przygodę z grafiką zacząłem już jakiś czas temu, ale nie mogłem się zdecydować. Czy ma to być na potrzeby stron czy 3d i tak dalej.

Co do kasy to w sumie popieram. Tylko właśnie chodzi o to że póki nie muszę siebie utrzymywać to maksymalnie chcę rozwijać swoje umiejętności.

Jeżeli chodzi o numerek NIP to takowy posiadam :P. Skomplikowane jest prowadzenie jakiejś księgowości :>?

Opinia użytkowników tego forum jest dla mnie kluczowa, sporo można się dowiedzieć z wypowiedzi niektórych użytkowników:). Bardzo sobie cenię waszą pomoc jak by nie było :).

inwebtor@gmail.com
^
Odpowiedz z cytatem
Piotr Skarżyński

Od: 2006.03.30

PostWysłany: 2011.02.12 17:43    Temat postu:

skoro bawiłeś się w 3d to może wykorzystaj to przy tworzeniu stron

parę smacznych przykładów na http://www.wojciechzalot.com/filter/interactive-design ... tylko oczywiście potrzeba sporego wyczucia.. co przyjdzie z czasem :)
^
Odpowiedz z cytatem
Inwebtor

PostWysłany: 2011.02.12 17:48    Temat postu:

bardzo ciekawy pomysł :).

inwebtor@gmail.com
^
Odpowiedz z cytatem
grip

Od: 2004.06.06

PostWysłany: 2011.02.12 18:04    Temat postu:

Inwebtor napisał(a):
Jeżeli chodzi o numerek NIP to takowy posiadam :P. Skomplikowane jest prowadzenie jakiejś księgowości :>?

Jeżeli robisz freelance na umowę o dzieło, to księgowość sprowadza się do systematycznego kolekcjonowania umów i na koniec roku podatkowego (na wiosnę) wypełnienia odpowiedniego formularza PIT na podstawie PIT'ów przysłanych przez zleceniodawców.

m.
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | opinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: