PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Kod html, pocięcie layoutu i dopasowanie na potrzeby allegro

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | html i javascript
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siems65

Od: 2010.11.03

PostWysłany: 2010.11.03 20:05    Temat postu: Kod html, pocięcie layoutu i dopasowanie na potrzeby allegro

Witam forumowiczów

Poniżej przedstawiam link do szablonu aukcji, który stanowi na razie samo tło bez linkow i bez tekstów:
http://www.produktylatino.home.pl/alleg/szablon-allegro1.html

Wykonałem ten szablon w PhotoShopie, pociąłem na siedem większych kawałków i zapisałem do html.
Po wprowadzeniu adresu do przeglądarki, szablon wygląda tak, jak go stworzyłem w PS. Jednak jak wprowadzę kod html do allegro (podczas wystawiania aukcji), na podglądzie wszystko się rozjeżdza - istne puzzle.

Będę wdzięczny za pomoc, podpowiedź - co w tym kodzie powinno się znaleźć, żeby allegro mogło mój kod wyświetlić jak należy.

Jestem początkującym w kwestii html. Nie mniej jednak interesuje mnie ten temat.

Dziękuję i pozdrawiam
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | html i javascript Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: