PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Nie oczekuj zapłaty, bo zostaniesz przestępcą!
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | fotografia : sprzęt, inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EDi
moderator*

Od: 2004.10.26

PostWysłany: 2010.10.29 16:30    Temat postu: Nie oczekuj zapłaty, bo zostaniesz przestępcą!

Fotografie! Nie oczekuj zapłaty, bo zostaniesz przestępcą!
I jeszcze wątek na Nikoniarzach, założony przez Złego Szantażystę.

I odwieczne pytanie - kto takich debili sadzi?

EDi .:. nabi.pl
^
Odpowiedz z cytatem
Ibrachim

Od: 2007.04.21

PostWysłany: 2010.10.29 18:33    Temat postu:

Ta cwana polityczka mogłaby pójść na ugodę i obciążyć kosztami wykonawcę strony/grafika, który ukradł zdjęcie. Szantaż.. dobre :- P

www.ibrachim.com
^
Odpowiedz z cytatem
LoveBeer
weteran

Od: 2003.08.04

PostWysłany: 2010.10.30 7:30    Temat postu:

a potem sie dziwia ze jeden czy drugi sie wkurwil i zrobil to czy tamto...

biernawski | photolife | panoramki
^
Odpowiedz z cytatem
wlodi

Od: 2007.02.01

PostWysłany: 2010.10.30 11:54    Temat postu:

kurwa żesz no nie moge
trzeba to porozsylac gdzie sie da, niech ludzie czytaja szczera prawdę
bo zaraz naprawde dojdzie do jakichs paradksow, moze sie kurwa immunitetem jeszcze obroni?? sorry za bluzgi
EDi na goldenie zapostowales?

Mesmerik T-shirt Label
substancja | SubStudio | flicek
^
Odpowiedz z cytatem
dalej
Spambotassassin

Od: 2003.05.22

PostWysłany: 2010.10.30 12:10    Temat postu:

Na wykopie chyba było ale nie pamiętam.

Na Gazecie Żydborczej też, wiadomo, oni by nie przepuścili takiej szansy :)
^
Odpowiedz z cytatem
_luki

Od: 2004.04.13

PostWysłany: 2010.10.30 19:46    Temat postu:

Pani jest ewidentną złodziejką to fakt bezsprzeczny.
Ale z tą groźbą karalną to trzeba uważać, uzależnienie bezpośrednio zgłoszenia do organów ścigania sprawy w przypadku nie zapłacenia żądanej sumy nie jest dobrym pomysłem. Można pismo tak sformułować, że będzie i żądanie kase i mowa o organach ścigania ale bez zależności między tym i wtedy nikt nie może się przyczepić. To takie prawne kruczki, zawsze przed wysłaniem pisma warto skonsultować je z prawnikiem. Wiem, bo akurat temat ścigania za zdjęcia mam całkiem nieźle przerobiony.

Tapety ścienne
^
Odpowiedz z cytatem
metaxa

Od: 2005.09.05

PostWysłany: 2010.10.31 22:45    Temat postu:

kolega pracuje w administracji rządowej blisko obecnego prezydenta ale to szczegół, natomiast wstrzymałbym się od emocji na tym forum gdyż nie wiadomo czy to co pisze ta osoba jest faktycznie prawdą. Jestem pełen poparcia dla ścigania takich procederów jednak jeżeli osoba, przyznała się że przypadkowo pobrała twoje zdjęcie bo mogła je przecież znależc w google w grafice na innym serwerze gdzie ktoś wcześniej pobrał twoje zdjęcie, masz umiejętnośc podpisywania zdjęc cyfrowo ? własnie pobralem twoje zdjecie i patrząc na właściwości nie mam żadnej informacji iż to ty jesteś autorem zdjęcia. Jednak wracając do tematu jeżeli osoba usunęła twoje zdjęcie i chciała przejśc do negocjacji i oferowac inna kwote to znaczy ze raczej ty popełniłeś przestępstwo gdyż w mediach zniesławiłeś tą osobę nazywając ją złodziejem. Natomiast 20zł za zdjęcie takiej jakości które jest tematem sporu i w dodatku w takich wymiarach to troszeczkę zaniżona kwota, dałbym za nie 40zł ale nie wiem po co skoro sam mogę zrobic taką fotkę w ciagu kilku sekund
^
Odpowiedz z cytatem
_luki

Od: 2004.04.13

PostWysłany: 2010.10.31 22:57    Temat postu:

metaxa napisał(a):
... jednak jeżeli osoba, przyznała się że przypadkowo pobrała twoje zdjęcie bo mogła je przecież znależc w google w grafice na innym serwerze gdzie ktoś wcześniej pobrał twoje zdjęcie, masz umiejętnośc podpisywania zdjęc cyfrowo ? ...

Co to znaczy "pobrać zdjęcie przypadkowo" - to jakaś przeciwwaga dla "pobrania zdjęcia umyślnie"?
Google grafika to teraz taki darmowy bank zdjęć? Kurcze dobrze wiedzieć, ja jak głupi tracę kase na istockphoto....

Tapety ścienne
^
Odpowiedz z cytatem
huh
weteran

Od: 2006.07.04

PostWysłany: 2010.10.31 23:23    Temat postu:

metaxa lunatykując pobiera losowe zdjęcia z images.google.com :)
Co mnie albo kogokolwiek obchodzi że mógłbyś, ważne jest to co zrobiłeś,
oczywiście wiem że to nie Ty, ale "mógłbyś" to żaden argument.

^
Odpowiedz z cytatem
uruk666

Od: 2006.12.29

PostWysłany: 2010.11.01 9:39    Temat postu:

Cytat:
ale nie wiem po co skoro sam mogę zrobic taką fotkę w ciagu kilku sekund

Powiem więcej, 99% zdjęć jest robiona w czasie poniżej JEDNEJ sekundy (wyobrażacie sobie to?), w ciągu kilku sekund to się kradnie zdjęcia.

http://photosystem.pl ; NOWY !!! http://tlustypiratmagazyn.pl - Wydanie Majowe
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | fotografia : sprzęt, inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: