PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

AKADEMIA SZTUKI - konkurs na logo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | konkursy i współpraca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gilo199

Od: 2007.04.29

PostWysłany: 2010.12.08 13:02    Temat postu:

l. napisał(a):
http://www.nauka.stetinum.pl/pl/wiadomosci/szkoly_wyzsze/Akademia_Sztuki_bez_loga

i z protokołu z obrad:
Cytat:
Jury doradza wstrzymanie się z organizacją kolejnego konkursu, albo organizację zamkniętego konkursu dla projektantów zawodowych.

"Żaden z zaproponowanych 289 projektów nie był dość prestiżowy" na wyróżnienie, więc 22.5tys. przeznaczone na nagrody śmiało może pójść na opłacenie projektanta zawodowego.

Czemu mnie to nie dziwi?

Ale z drugiej strony nie dziwię się, że nie mogli wybrać odpowiedniego projektu, a to z tego powodu, że profesjonalni projektanci w takowych nie biorą udziału bo wiedzą jak się te konkursidła w Polsce kończą - jedną wielką kupą.

w zyciu dluza sie tylko chwile, lata biegna jak szalone...
^
Odpowiedz z cytatem
Lew

Od: 2006.07.28

PostWysłany: 2011.04.04 19:42    Temat postu:

http://www.24kurier.pl/Aktualnosci/Kultura/Akad...a-logo-%28film%29

no dobra, jedziecie.
^
Odpowiedz z cytatem
Lew

PostWysłany: 2011.04.04 23:03    Temat postu:

Jestem na tak idei - logo, z którego ciągniesz wszystko dalej, multiplikujesz, przestawiasz, robisz inne cuda wianki, jako wypadowa dalszej ewolucji - zacny pomysł, niezupełnie nowatorski, natomiast zawsze przyjemny. Znak, który można ożywić - wydaje się spoko. Spierać się można jednak o kontynuacje tej idei - i tutaj już moim zdaniem nie jest tak różowo - wraz z logo była zaprezentowana wszak dalszą część identyfikacji wizualnej. Loga wydziałów wydaja się trywialne, bębenek (niespecjalnie ładny) jako Wydział Instrumentalny, oko, jako Wizualny (hello Paul Rand) , nutkoksiążka (która mogłaby być oddzielnym znakiem, do np księgarni muzycznej) - to wszystko jest podane na tacy, dosłowne, do tego niespecjalnie ciekawe wizualnie (może prócz schludnej nutki). Koszulka " I<3 .| " (aj law kropkakreska) nowością żadną nie jest, natomiast (niestety tego chyba nie widać) reszta akcydensów - wizytówki, notatniki, koperty - to lekki dizajnerski, a przede wszystkim typograficzny, dramat.

To nie chodzi o to, że to jest złe, czy dobre. Natomiast jest niedopracowane, a to jest trochę smutne dla mnie. Wygląda lekko, jak projekt pomysłowego studenta drugiego roku, który do tego, by się dobrze obronić potrzebuje jeszcze 2, 3 korekt.
A autorem jest przewodniczący komisji konkursowej, ogólnie szanowany profesor i projektant. Mam mieszane uczucia.
^
Odpowiedz z cytatem
Lew

PostWysłany: 2011.04.04 23:46    Temat postu:

Very true. Nie ma co specjalnie polemizować z tym co jest, ja to widzę tak: Lex to filozof myśli designerskiej, pomysłodawca, trochę można powiedzieć wizjoner. Natomiast ta "mało ważna" część momentami zawodzi. Moim zdaniem powinien mieć asystenta przy tym projekcie, kogoś kto dopnie i dopracuje jego pomysł w skrupulatny, spójny sposób, skoro samemu nie dał w tym przypadku rady. Żadna w tym ujma, chociaż zapewne profesorzy postrzegają to inaczej.

AS Szczecin: ASP Kraków 1:1

powiedzmy, ze po "honorowym" golu każdy.
^
Odpowiedz z cytatem
hxs

Od: 2004.02.18

PostWysłany: 2011.04.05 1:04    Temat postu:

'Pą' to im co comica wyjedzie :)
^
Odpowiedz z cytatem
dalej
Spambotassassin

Od: 2003.05.23

PostWysłany: 2011.04.05 8:49    Temat postu:

Kolejne gówno za Wasze pieniądze.
Już nawet się z tym nie kryją.
^
Odpowiedz z cytatem
dalej
Spambotassassin

PostWysłany: 2011.04.05 13:38    Temat postu:

LogoPedant napisał(a):
bez dorobku
Poka folio.

LogoPedant napisał(a):
mandatu do głoszenia
mam mieć pozwolenie wydane przez "rzund"? Jesteś po ASP?

LogoPedant napisał(a):
Jak już jesteś taki znakowy twardziel, to chociaż uargumentuj, dlaczego uważasz logo ASP za gówno?
Bo: patrz forum.
Bo: patrz ostatni wątek o logo uczelni artystycznej (szukaj: bidet z kostką zapachową)

LogoPedant napisał(a):
Bije z Ciebie chłopie negatywna energia.
Przepraszam, to te chemtrailsy co se wstawiłem we stronę, weszły w sprzężenie zwrotne z diodami w moim led-monitorze, spowodowały oczopląs i wysyłają mi sygnały podprogowe.

LogoPedant napisał(a):
Za moje pieniądze ten projekt nie powstał.
Nie mieszkasz w Polsce?
^
Odpowiedz z cytatem
dalej
Spambotassassin

PostWysłany: 2011.04.05 13:56    Temat postu:

LogoPedant napisał(a):
Czego można po mnie spodziewać, jak nie kolejnego bełkotu...

<3

Wyluzuj ziom, kiedyś ci zapłacą...
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | konkursy i współpraca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: