PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

rysunki z przeszłości
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | prezentacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anonim 44

Od: 2010.08.30

PostWysłany: 2010.11.04 1:26    Temat postu:

Mnie to przypomina ilustracje z książeczki wydanej jakieś 20 lat temu. Ponoć i kreskówka do niej powstała. Książeczka była niewielka, ale jak sie potem okazało nawet popularna. Pamiętm także, że przewijał się tam motyw trybika. Niestety tytuł chwilowo jest niedostępny dla mojej pamięci, ale może ktoś się z nią zetknął. Dodam, że kto ja widział pewnie wie o jakim tytule piszę.
Prace spoko, pozdrawiam.

akrobata

Od: 2010.07.12

PostWysłany: 2011.07.02 15:55    Temat postu:

Lebowa napisał(a):
powiem tak: wielkie WOW, brawa dla Ciebie! tak z ciekawości, czym się zajmujesz dokładnie w życiu obecnie? (..)

Dawno tutaj nie zaglądałem. Dzięki za opinie :)
Niestety odstawiłem żywą materię na rzecz cyfry i do tego komercyjnej. Dzisiejsze prace odbiegają mocno od tamtych klimatów :)

Portfolio: http://www.behance.net/akrobata

Tomasz M. Wroblewski
www.tmwroblewski.akrobata.com
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | prezentacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: