PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Zarządzanie projektami w firmie, w której jest bałagan

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | zarządzanie projektami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KasiaZabicka

Od: 2010.07.13

PostWysłany: 2010.07.13 12:05    Temat postu: Zarządzanie projektami w firmie, w której jest bałagan

Witam,

proszę o poradę w jaki sposób najlepiej zabrać się do uporządkowania bazy projektów w firmie gdzie jest duży bałagan.

Jest to dział 7 osobowy gdzie potrzebny jest rejestr prowadzonych projektów, monitorowanie tego, informowanie kiedy i kto powinnien wykonać daną operację i skanowanie wszystkich dokumentów dotyczących danego projektu.

Czy wystraczy przygotować to w exelu lub w Outlooku (chyba jest cos takiego w zakładce project management).

Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Pozdrawiam,
Kasia
^
Odpowiedz z cytatem
proszek

Od: 2006.03.21

PostWysłany: 2010.07.13 12:51    Temat postu:

Basecamp? Lub jakiś jego odpowiednik może? Wtedy klient tez może miec on-line wgląd na to co dzieje się z jego projektem.

selected works
Netgeeks.pl
^
Odpowiedz z cytatem
KasiaZabicka

PostWysłany: 2010.07.13 13:31    Temat postu: Zarządzanie projektami w firmie, w której jest bałagan

dzięki.

czy to nie jest za obszerne narzędzie dla zepsołu 7-8 osobowego?
^
Odpowiedz z cytatem
KasiaZabicka

PostWysłany: 2010.07.13 13:46    Temat postu: Zarządzanie projektami w firmie, w której jest bałagan

jeszcze jedna inf. to ma byc system dla działu prawników z duża ilościa dokumantów do zeskanowania i reminderami o danych operacjach do wykonania.
^
Odpowiedz z cytatem
kelly

Od: 2010.07.08

PostWysłany: 2010.07.15 9:11    Temat postu:

Ja polecę programy, który ostatnio sama testowałam. Moja znajoma posiada własną firmę i poprosiła mnie, by przetestować z nią kilka programów, które pomogą w utworzeniu ładu. Tak więc jak dla mnie są 2 jak dla mnie, które w zależności od zamierzeń pomogą je zrealizować. Jeden to program Isido http://isido.pl/ , a drugi goProjekt http://goprojekt.pl/ .

Moje portfolio zapraszam:
http://mauaphotography.wordpress.com/
^
Odpowiedz z cytatem
KasiaZabicka

PostWysłany: 2010.07.15 11:56    Temat postu: Zarządzanie projektami w dziale prawnym

dziękuję bardzo
^
Odpowiedz z cytatem
ann

Od: 2006.10.27

PostWysłany: 2010.10.13 22:46    Temat postu:

Sa rozne programy tj. skrypty np. activeCollab lub inne podobne, jest tego duzo, ktore mozna zainstalowac na wlasnym serwerze lub hostingu.
Nie mam zbytnio zaufania do tego typu zarzadzania projektow online oferowanych przez inne firmy, lepiej trzymac takie rzeczy u siebie na serwerze.
^
Odpowiedz z cytatem
Bayerberg
moderator*

Od: 2002.01.29

PostWysłany: 2010.10.13 23:05    Temat postu:

Ja używam Atrium. Dobre bo instalowane na drupalu i na własnym serwie. Kapke wolne miejscami ale nadrabia możliwościami.
^
Odpowiedz z cytatem
smonn

Od: 2007.06.03

PostWysłany: 2010.10.14 12:00    Temat postu:

Od 1.5 roku używamy Redmine: http://www.redmine.org który sprawdził się rewelacyjnie, jest po polsku, akanci nie mają problemów, pod projekty można podłączać repozytoria, dzięki czemu można kontrolować wprowadzane zmiany.
No i chyba najważniejsze - Redmine jest darmowy. Minus (dla niektórych), trzeba mieć serwer z obsługą RoR.
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | zarządzanie projektami Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: