PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Moje logo do oceny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | grafika : prezentacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m_p

Od: 2005.03.29

PostWysłany: 2010.03.07 19:31    Temat postu:

Calavior napisał(a):

nie wiem czy pisałem już że to pierwsze logo w moim wykonaniu i dlatego chcę wiedzieć jak to wygląda i co myślicie

a czego się spodziewasz? że wszyscy będą się zachwycać? nikt kto pierwszy raz bierze się za coś nie jest od razu mistrzem - nie rozumiem po co zamieszczać takie rzeczy

najprościej byłoby napisać żebyś zaczął od początku...a jak skończysz to nie chwal się....usuń i zrob jeszcze raz....i jeszcze raz itd...wróć za 4 miesiące wytężonej pracy / uczenia się od innych, po przeglądnieciu setek logosów, fontów, ilustracji, grafik, stron....i wtedy pokaż co ostatnio zaprojektowałeś....inaczej to niema sensu i lepiej od razu zarejestruj sie na jakimś webhelpie czy digarcie gdzie goście którzy wstawiają w swoich ilustracjach balony i kilka planet/księżyców na niebie uważają się za artystów
^
Odpowiedz z cytatem
dalej
Spambotassassin

Od: 2003.05.23

PostWysłany: 2010.03.07 19:53    Temat postu:

Gram se właśnie w DOD:Sa i widzę czyiś awatar - patrz, ktoś ci ukradł pomysł:
http://steamcommunity.com/profiles/76561197963726770
^
Odpowiedz z cytatem
grip

Od: 2004.06.06

PostWysłany: 2010.03.07 21:10    Temat postu:

dalej napisał(a):
http://steamcommunity.com/profiles/76561197963726770</td>

Uprzedzę Cię: link.

m.
^
Odpowiedz z cytatem
Calavior

Od: 2010.03.06

PostWysłany: 2010.03.07 22:11    Temat postu:

wtd napisał(a):
Calavior napisał(a):

nie wiem czy pisałem już że to pierwsze logo w moim wykonaniu i dlatego chcę wiedzieć jak to wygląda i co myślicie

a czego się spodziewasz? że wszyscy będą się zachwycać? nikt kto pierwszy raz bierze się za coś nie jest od razu mistrzem - nie rozumiem po co zamieszczać takie rzeczy

najprościej byłoby napisać żebyś zaczął od początku...a jak skończysz to nie chwal się....usuń i zrob jeszcze raz....i jeszcze raz itd...wróć za 4 miesiące wytężonej pracy / uczenia się od innych, po przeglądnieciu setek logosów, fontów, ilustracji, grafik, stron....i wtedy pokaż co ostatnio zaprojektowałeś....inaczej to niema sensu i lepiej od razu zarejestruj sie na jakimś webhelpie czy digarcie gdzie goście którzy wstawiają w swoich ilustracjach balony i kilka planet/księżyców na niebie uważają się za artystów

łał widzę że trafiłem na mistrza... no to dawaj jakiegoś linka do twojej pracy, zobaczymy jaki dobry jesteś jeśli cały digart i webhelp to dla ciebie nic
^
Odpowiedz z cytatem
Calavior

Od: 2010.03.06

PostWysłany: 2010.03.07 22:17    Temat postu:

grip napisał(a):
dalej napisał(a):

nie wiem czy nie ma tu opcji edytowania czy jej nie mogę zauważyć ale mniejsza z tym...

czyli mam rozumieć że motyw wilka na tle księżyca jest już zakazany dla wszelkiego użytku w logo, podobnie jak: okna, kameleony, piórka, pingwiny, słońca, lisy, orły i w ogóle przynajmniej połowa rzeczy istniejących na świecie...
^
Odpowiedz z cytatem
grip

Od: 2004.06.06

PostWysłany: 2010.03.07 22:22    Temat postu:

Calavior napisał(a):
grip napisał(a):
dalej napisał(a):

nie wiem czy nie ma tu opcji edytowania czy jej nie mogę zauważyć ale mniejsza z tym...

czyli mam rozumieć że motyw wilka na tle księżyca jest już zakazany dla wszelkiego użytku w logo, podobnie jak: okna, kameleony, piórka, pingwiny, słońca, lisy, orły i w ogóle przynajmniej połowa rzeczy istniejących na świecie...

Moim zdaniem nie. Uprzedziłem tylko Dalej'a przed koniecznością podlinkowania wszystkich wilków z księżycem w tle jakie znajdzie w sieci :).

A logo wymaga dopracowania, najlepiej w sposób jaki opisał wdt, bo tylko robiąc coś po raz setny istnieje prawdopodobieństwo, że wychodzi z tego coś na poziomie - to jak jazda czołgiem (za dużo ofiar za pierwszym razem).

m.
^
Odpowiedz z cytatem
m_p

Od: 2005.03.29

PostWysłany: 2010.03.07 23:23    Temat postu:

Calavior napisał(a):

łał widzę że trafiłem na mistrza... no to dawaj jakiegoś linka do twojej pracy, zobaczymy jaki dobry jesteś jeśli cały digart i webhelp to dla ciebie nic

czytaj ze zrozumieniem.....nie napisalem ze cały digart ssie

a wracając do Twojego "logo"...spróbuj zachować troche więcej pokory bo nikt tu niema zamiaru odpowiadać na zaczepki jakiegoś noName'a który postanowił się dzisiaj nauczyć photoshopa i pragnie się podzielić tą radosną nowiną ze wszystkimi
^
Odpowiedz z cytatem
nappy

Od: 2006.08.27

PostWysłany: 2010.03.08 0:35    Temat postu:

na webhelpie ktoś chyba linka wrzucił, że //w to 'dobre forum jest'

:D
^
Odpowiedz z cytatem
dalej
Spambotassassin

Od: 2003.05.23

PostWysłany: 2010.03.08 0:42    Temat postu:

bo to jest dobre forum

ty chuju

:-3
^
Odpowiedz z cytatem
calmato

Od: 2003.12.29

PostWysłany: 2010.03.08 2:26    Temat postu:

ze macie jescze sile odpisywac w takich tematach :)

eastwick.pl
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | grafika : prezentacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: