PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Otwarcie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | comadivision : dyskusje i opinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
subSilentio

Od: 2002.12.28

PostWysłany: 2004.02.04 20:41    Temat postu:

Ogólnie to wszyscy macie racje. Wstąpiłem do comy z jednym zastrzeżeniem... nie miało powstać tzw. hermetyczne grono które klepie się po plerkach obojętnie jakie g.wno wyjdzie z zadków szanownych członków (zadki członków... hmmm). Stawiam na jakość i uczciwość. Chętnie zobaczę nowych ludzi. Chętnie zobaczę berka jak się z nami bawi i przestanie jęczeć na czym to ten świat stoi (z całym szacunkiem).

Jeszcze kilka miesięcy nikt o mnie nie wiedział, a jakoś znalazłem się w comie. Jest tutaj pełno ludzi, którzy z całym tym towarzystwem było związane dłużej niż ja, a jednak nie byli zaproszeni do tego projektu. Ale o czym to świadczy? ..nikomu nie płaciłem.
Nie czuję się lepszy (daleko mi do tego). Wstąpiłem z podobnych powodów jak morf.. jest temacik, myślę sobie, rysuję, komputeruję to i już moje paskudne "lenistwo" się troszkę kurczy.

Jeżeli projekt zakłada pokazywanie twórczości polskich projektantów, to nie rozumiem jak to może być zamknięta grupa... przecież kurde nie tylko ludzie z comy są polakami (a z moim nazwiskiem to już powinienem wylecieć). Ale to już bardziej wątek do samych "comowiczów".

Sam bym wywalił już przynajmniej jedną osobę po tym co zobaczyłem i może to dam pod głosowanie... ale teraz lekko mi to wisi. Kufel też mnie zarżnął swoim tekstem ostatnim.

Coma... jest
nie czuję się uwiązany. Wy też się nie czujcie uwiązani do myśli, że ktoś jest poza comą. Jeżeli ktoś ma coś do pokazania i powiedzenia, to mu taka coma zwisa i każdy inny team, który powstał/powstanie.

uzdrawiam
^
Odpowiedz z cytatem
rgb
shadow

Od: 2002.01.26

PostWysłany: 2004.02.04 20:52    Temat postu:

mienta napisał(a):
kurde lecę wyprzedawać mojego van Gogha bo niedługo za darmo nikt go nie weźmie ;)

jak nie chcesz duzo to kupie ;P

darek wojtczak : rgb
--
You will be assimilated. Resistance is futile!
^
Odpowiedz z cytatem
Alan
moderator

Od: 2002.03.01

PostWysłany: 2004.02.04 21:48    Temat postu:

przepraszam, wstawie sprostowanie.

Mój tekst o pół rocznych pracach powinien tyczyć się w sumie mnie i jeszcze jednej osoby, która również przyznała mi racje. Wybaczcie, że tak podsumowałem nasze prace.

Miałem na myśli fakt, że ostatnimi czasy ja osobiście obrałem troche inny styl i sposób tworzenia, dlatego dziś zrobiłbym to zupełnie inaczej jak o tym myśle. Choć nie dużo lepiej to inaczej.

Na tym miało polegać moje usprawiedliwienie. Reszte ekipy, przepraszam.

ps. chory jestem, fatalnie się czuje, nie łapcie mnie tak za słowa ;]

JaramSie.pl | Ereoh.com | 2upblog.pl
^
Odpowiedz z cytatem
szrotek

Od: 2003.02.25

PostWysłany: 2004.02.06 4:10    Temat postu:

berek napisał(a):
Dwie góra ,trzy wyraziste postaci. A reszta niczym żaby , zobaczyły , że konia kują i też łapy podstawiają.

berku, i jak cię tu nie lubić.
żaby jednak kumkają a nie kumają. no to pomóż im - i wal kto żre muchy a kto siano.
walenie przysłowiami nic tu nie pomoże tylko mnie rozbawia.

[cytat] "Adama wszyscyu lubia na Adama nikt nic nie powie.." [/cytat]
^
Odpowiedz z cytatem
RAFi

Od: 2002.04.03

PostWysłany: 2004.02.06 10:28    Temat postu:

couflame napisał(a):
ps. chory jestem, fatalnie się czuje, nie łapcie mnie tak za słowa ;]

To do wyra, a nie majaczysz.

A czy Ty jesteś już dupowłazikiem?
^
Odpowiedz z cytatem
berek

Od: 2003.06.08

PostWysłany: 2004.02.07 1:11    Temat postu:

szrotek napisał(a):

berku, i jak cię tu nie lubić.

Lub mnie lub nie.
Bo ja gulasz z serc i płucka na kwaśno lubie.
^
Odpowiedz z cytatem
kyob

Od: 2002.08.22

PostWysłany: 2004.07.20 10:33    Temat postu: Re: Otwarcie

couflame napisał(a):
Z pewnością nie ustrzegliśmy się wielu błędów, ale z czasem będziemy dążyli do tego aby strona była jak najbardziej funkcjonalna i przejrzysta.

za przeproszeniem "gówno" widać w rozdzielczości 1280x1024
a po naszemu to za mały font-size :)

odzież damska
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | comadivision : dyskusje i opinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: