PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Otwarcie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | comadivision : dyskusje i opinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alan
moderator

Od: 2002.03.01

PostWysłany: 2004.02.02 5:41    Temat postu: Otwarcie

Witam serdecznie!

Ruszyliśmy z nową inicjatywą pod comadivision.com i liczymy na wszelkie uwagi, spotrzeżenia i opinie. Z pewnością nie ustrzegliśmy się wielu błędów, ale z czasem będziemy dążyli do tego aby strona była jak najbardziej funkcjonalna i przejrzysta. Dajcie nam trochę czasu, a zauważycie zmiany przy drugiej wystawie, która pojawi się już całkiem niedługo.

Comadivision.com jest samodzielnym projektem, w żaden sposób nie związanym z webesteem.pl.

Tymczasem liczymy na Wasze opinie i uwagi. Myśle, że to wszystko na początek.

__ekipa comadivision

JaramSie.pl | Ereoh.com | 2upblog.pl
^
Odpowiedz z cytatem
warpech
moderator*

Od: 2002.06.14

PostWysłany: 2004.02.02 6:43    Temat postu:

jaciesune, taka robota!

@couflame: wpadłem na stronę o 4:00 z minutami, po linkach pod Twoim postem na forum i się dziwiłem czemu nigdzie nie było newsów, od jak dawna taki wypas tam się kitra itd, potem się okazało, że news na w// dopiero będzie :)

super, fajnie że jest kolejna inicjatywa i że tak zgrabnie to wyszło, respect 2 all

l2Dat
^
Odpowiedz z cytatem
xrr

Od: 2003.02.23

PostWysłany: 2004.02.02 8:38    Temat postu:

o kolejne teampoland..

1) szkoda ze nazwa nijakniemowi ze strona prezentuja akurat polakow.
2) znowu te same twarze.
3) prace jakies nijakie - z wyjatkami

ale ogolnie spoko.. szacunek za inicjatywe. ajt
^
Odpowiedz z cytatem
warpech
moderator*

Od: 2002.06.14

PostWysłany: 2004.02.02 9:37    Temat postu:

właśnie ja uważam, że wcale nie te same

czasy, gdy żeby projekt był poważny, musiał skupiać wokół siebie (teraz będę uogólniał) Wojtka Krosnowskiego, Jędrka Kosteckiego, Dominika Cymera, Maxtona, itp..., minęły. od powstania WBA do pierwszych szeregów doszło wielu nowych grafików i oni są obecni m.in. w tym projekcie.

ja nie wiem, może ci, którzy mi się wydają nowi, w rzeczywistości wcale nowi nie są, ale dla mnie to jest właśnie świeższe niż lista nazwisk teampoland.
^
Odpowiedz z cytatem
mienta
moderator

Od: 2003.04.26

PostWysłany: 2004.02.02 9:45    Temat postu:

hmmm chciałoby się powiedzieć fajnie wow wreszcie coś się ruszyło ... pomysł fajny i może coś się z tego jeszcze wykreuje, ale obecnie niektóre prace stoją na raczej bardzo niskim poziomie [wg.mnie] i właściwie nie ma co tam oglądać.

mini folio / suckmyipod / playingdaily / notatki
^
Odpowiedz z cytatem
Spaydee

Od: 2002.10.23

PostWysłany: 2004.02.02 9:48    Temat postu:

jak dla mnie miód... oczywiscie jesli chodzi o twarze to nie te same ale jednak te z elity / no ale to wasza inicjatywa. bardzo mi sie podoba pomysl i wykoananie... jest tu kreatywnosc, vektory, fotomontaz'e i .... fotka szrotka.... rany! dobila mnie... komu on je wycial ?

/ b. fajnie ze to powstalo....
^
Odpowiedz z cytatem
berek

Od: 2003.06.08

PostWysłany: 2004.02.02 10:21    Temat postu:

Dwie góra ,trzy wyraziste postaci. A reszta niczym żaby , zobaczyły , że konia kują i też łapy podstawiają.
^
Odpowiedz z cytatem
Robbien

Od: 2003.06.10

PostWysłany: 2004.02.02 12:36    Temat postu:

Moim zdaniem wszystkie prace sa ciekawe, choc zdecydowanie od reszty, moim zdaniem, (na +) odstaja te Couflame'a, subSilentio, Borneo i Morfeusza.

Poza tym uwazam, ze skoro cala strona skierowana jest do anglojezycznego uzytkownika i wsio po angielskiemu jest pisane to wpisywanie w statusie przez Teke "żaden" nie jest dobrym pomyslem.

Idea swietna o ile nie jest to slomiany zapal i o ile, na wzor Fryderykow, nie zrobi sie z tego kolko wzajemnej adoracji, bo z rozwoju wtedy nici.

Powodzenia! :)
^
Odpowiedz z cytatem
mis

Od: 2003.04.16

PostWysłany: 2004.02.02 13:33    Temat postu:

a moim zdaniem kolejny projekt alana ktory ma straszna zajawke u wszystkich na poczatku a pozniej dno.

D | flickr
^
Odpowiedz z cytatem
mis

Od: 2003.04.16

PostWysłany: 2004.02.02 13:58    Temat postu:

obym sie mylil

D | flickr
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | comadivision : dyskusje i opinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: