PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Animacja z 3dsmaxa do flasha...
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | grafika 3d
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Reanimator
moderator

Od: 2003.06.05

PostWysłany: 2009.03.07 22:46    Temat postu:

Gmax jest nieco okrojona wersja 3dMaxa. To stara jak swiat inicjatywa Autodesku, ktora sie nie sprawdzila. Dlatego udostepniaja to teraz za darmo.

Anyways, obawiam sie, ze moze byc problem z kompatybilnoscia Twojej wersji plikow maxowych. Moze przez jakis inny format, chociaz tez watpie...

[/u]

reanimacja CG Blog
^
Odpowiedz z cytatem
mach

Od: 2008.04.25

PostWysłany: 2009.03.10 12:47    Temat postu:

Coz... program wczytuje siatki z maxa, czyli pliki 3ds, zawsze to cos, najwyzej zrobie animacje w gmaxie od nowa :( ale czy ta praca po czesci przeciez "na nowo" bedzie miala sens? Tu nie ma renderingu! Sciagnalem sobie to: http://www.geocities.com/arschtante/...ite10Beta3.zip to jest plugin umozliwiajacy rendering w gmaxie, lecz nie moge zainstalowac. Mam gmaxa na D:\gmax i taka sciezke wprowadzam przy instalacji pluginu, wyskakuje blad "'76' Path not found!" No kompletna bzdura, a jesli gmaxa instaluje na C: to go nie moge uruchomic (o czym pisalem powyzej, byc moze faktycznie dlatego ze mam 3dmaxa na C), tak czy siak moze jest gdzies inny plugin renderingu, bo z tym najwyrazniej cos nie tak, i najwazniejsze to o co sie mi caly czas rozchodzi - czy on ma mozliwosc exportu do swf??
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | grafika 3d Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: