PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Gdzie najlepszy hosting?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | offtopic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
huh
weteran

Od: 2006.07.04

PostWysłany: 2010.06.21 20:46    Temat postu:

"niekoniecznie" :)

^
Odpowiedz z cytatem
kalek

Od: 2007.01.24

PostWysłany: 2010.06.22 9:25    Temat postu:

Ja mam tu - http://vipserv.org/

10 zl za miecha , po ssh sie moge wbic takze spox , duzo roznych cms,forow,itp do instalacji za pomoca jednego klikniecia
dla mnie najwazniejsze ze chodza Railsy :)

polecam przetestowanie i tyle , pozdro
^
Odpowiedz z cytatem
dalej
Spambotassassin

Od: 2003.05.23

PostWysłany: 2010.06.22 9:51    Temat postu:

huh napisał(a):
niekoniczenie z tym home.pl, za 1rok 1pln, a pozniej sciagaja x2 ile konkurencja.

Home.pl od wieeeeeeeelu lat ma politykę zniechęcania "drobnicy", dobrą ofertę mają podobno tylko dla dużych klientów.
Parę dni temu nawet sprawdzałem dla klienta, i była jakaś śmieszna oferta, najpierw 0zł a potem ukryte że 300, niech się gonią.
^
Odpowiedz z cytatem
oliusz

Od: 2007.08.31

PostWysłany: 2010.06.22 9:58    Temat postu:

christobal napisał(a):
Do domen bezapelacyjnie polecam home.pl

Czytajcie ze zrozumieniem. Do domen, a nie hostingu. Podpisuję się pod tym samym.
^
Odpowiedz z cytatem
bleblecz

Od: 2010.07.07

PostWysłany: 2010.07.07 11:59    Temat postu: coś bardzo taniego do tego co oferują

Ja po 3 przesiadkach, znalazłem w końcu coś nie dość że taniego, to jeszcze bez limitów wielkości i transferu. Za około 150 zł. rocznie! [url]hosting.superokazja.biz[/url]
A domeny międzynarodowe najtaniej znalazłem tu - dynadot.com
^
Odpowiedz z cytatem
dalej
Spambotassassin

Od: 2003.05.23

PostWysłany: 2010.07.07 12:03    Temat postu: Re: coś bardzo taniego do tego co oferują

bleblecz napisał(a):
w końcu coś nie dość
A nie masz może tanich biletów lotniczych?
Viagry nie potrzebuję a kopie Rolexów są dla pedałów, ale bilety by mi się przydały bo sie wybieram.
To jak, masz?
^
Odpowiedz z cytatem
ravx

Od: 2010.08.05

PostWysłany: 2010.08.05 1:52    Temat postu: RE NAJLEPSZY HOSTINGS

Witam

Chcesz korzystać ze znakomitego hostingu o nieograniczonej pojemności, profesjonalnego autorespondera i stron przechwytujących absolutnie za darmo? i do tego zarabiać na tym ???

Rafał Kowalczyk
www.online.ebizneskurs.pl/twrps
rafall.kowalczyk@gmail.com
gg: 11810541
^
Odpowiedz z cytatem
Ibrachim

Od: 2007.04.21

PostWysłany: 2010.08.05 2:35    Temat postu:

Brzmi jak reklama z TV Mango :- )

"Masz dość drogich hostingów (zdjęcie załamanego człowieka przed starym monitorem CRT rwiącego sobie włosy z głowy - oczywiście wszystko w b/w), długich oczekiwań na odpowiedź z call center (kolejne ujęcie, ten sam facet ze słuchawką telefonu umierający z nudy - b/w) i kończących się szybko limitów transferu (kadr z podobnym facetem z rękoma przykrywającymi twarz, głowa pochylona - b/w)? ZMIEŃ TO! Wybierz HOSTINGEREX! Nieograniczona pojemność, profesjonalny autoresponder... ABSOLUTNIE ZA DARMO!! BA!! ZAROBISZ NA TYM GRUBE MILIONY! (wywiady z uśmiechniętymi ludźmi, których życie odmienił hostingerex - wszystko full colour, piękne, pastelowe barwy, sielanka)"

www.ibrachim.com
^
Odpowiedz z cytatem
grip

Od: 2004.06.06

PostWysłany: 2010.08.05 3:06    Temat postu:

Ibrachim napisał(a):
Brzmi jak reklama z TV Mango :- )

"Masz dość drogich hostingów (zdjęcie załamanego człowieka przed starym monitorem CRT rwiącego sobie włosy z głowy - oczywiście wszystko w b/w), długich oczekiwań na odpowiedź z call center (kolejne ujęcie, ten sam facet ze słuchawką telefonu umierający z nudy - b/w) i kończących się szybko limitów transferu (kadr z podobnym facetem z rękoma przykrywającymi twarz, głowa pochylona - b/w)? ZMIEŃ TO! Wybierz HOSTINGEREX! Nieograniczona pojemność, profesjonalny autoresponder... ABSOLUTNIE ZA DARMO!! BA!! ZAROBISZ NA TYM GRUBE MILIONY! (wywiady z uśmiechniętymi ludźmi, których życie odmienił hostingerex - wszystko full colour, piękne, pastelowe barwy, sielanka)"

No widzisz. Kampanię już masz. Domeny:

http://www.hostingpol.pl/
i
http://www.hostingrex.pl/

są wolne. Ruszaj! ;].

m.
^
Odpowiedz z cytatem
oliusz

Od: 2007.08.31

PostWysłany: 2011.01.19 21:46    Temat postu:

Czy ktoś z Was ma, lub miał kontakt z hukk.pl?
Jak u nich ze stabilnością, help deskiem, itp?

pozycjonowanie Gorzów .::::. Porady prawne Gorzów .::::. lawenda
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | offtopic Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Następny
Strona 16 z 18

Skocz do: