PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

www.monikamotor.com fotograf - portfolio update
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | fotografia : prezentacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malina

Od: 2008.09.24

PostWysłany: 2008.10.14 23:26    Temat postu: www.monikamotor.com fotograf - portfolio update

Witam, utalentowana Pani fotograf, jej najnowsze prace można zobaczyć na www.monikamotor.com , zainteresowanych zapraszam do oglądania

paweł malicki : malina
^
Odpowiedz z cytatem
vero

Od: 2002.07.29

PostWysłany: 2008.10.15 5:47    Temat postu:

Zdecydowanie nice :]

www.kubaprzybysz.pl | www.clickme.pl | Is that you John Wayne? Is this me?
^
Odpowiedz z cytatem
rafparis

Od: 2005.07.15

PostWysłany: 2008.10.15 10:16    Temat postu:

spoko loko, git majonez :)
uwielbiam u fotografów prezentowanie zdjęć w full page, oddaje to o wiele lepiej charakter zdjęcia.
Jeszcze inny sait fajnego fotografa, nie wiem czy podawałem już: http://www.cristof-echard.fr/

RAF

Raphael Pudlowski, freelancer Kraków, reklama, webdesign, print, flash
^
Odpowiedz z cytatem
wlodi

Od: 2007.02.01

PostWysłany: 2008.10.15 10:42    Temat postu:

dobre, flash tez Twoj, czy tylko design

Mesmerik T-shirt Label
substancja | SubStudio | flicek
^
Odpowiedz z cytatem
malina

PostWysłany: 2008.10.15 11:11    Temat postu:

moj design i koncept calosci, kodował kumpel, fajnie że sie podoba, zdolna jest dziewczyna

^
Odpowiedz z cytatem
EDi
moderator*

Od: 2004.10.26

PostWysłany: 2008.10.15 14:43    Temat postu:

Strona daje radę, a foty? Dobre, ale tak naprawdę zero wrażeń. Poprawna katalogowa robota. Nic ponad to.

EDi .:. nabi.pl
^
Odpowiedz z cytatem
Teodor

Od: 2006.11.07

PostWysłany: 2008.10.17 10:28    Temat postu:

zdolna to ona moze i jest, ale po co tyle nabelkotala
w "o mnie" kto to bedzie czytal te wypociny?
^
Odpowiedz z cytatem
mienta
moderator

Od: 2003.04.25

PostWysłany: 2008.10.17 22:35    Temat postu:

fajnie to fotograficznie, ale nawigowanie po menu po pewnym czasie zaczyna wkurzać (klikam, żeby zobaczyć pełną listę menu? nie lepiej żeby od razu się rozwijała?) No i coś dziwnego jest z ładowaniem fotek. Zdaje się, że one zaczytują się w tle co jest super wg. mnie bo wtedy łatwiej się przegląda, nie trzeba czekać. Ale chyba one się nie zaczytują po koleji tylko jakoś randomo, próba na ostatnim linku śmigają ładnie, widać wczytane. Wracam na pierwszy fotograficzny, wczytuje się każde jedno, lecę na przed ostatni z menu, klikam i idzie bez zaczytywania.

mini folio / suckmyipod / playingdaily / notatki
^
Odpowiedz z cytatem
malina

PostWysłany: 2008.10.21 16:41    Temat postu:

mienta napisał(a):
fajnie to fotograficznie, ale nawigowanie po menu po pewnym czasie zaczyna wkurzać (klikam, żeby zobaczyć pełną listę menu? nie lepiej żeby od razu się rozwijała?)

mówiąc "od razu" masz na myśli rozwinięcie po najechaniu kursorem a nie kliku Si? teraz po najechaniu kursorem jest to w formie przypominajki w jakiej kategorii obecnie się znajdujemy a po kliku poprostu rozwija się pełne menu (tak chciał klient...)

mienta napisał(a):
No i coś dziwnego jest z ładowaniem fotek. Zdaje się, że one zaczytują się w tle co jest super wg. mnie bo wtedy łatwiej się przegląda, nie trzeba czekać. Ale chyba one się nie zaczytują po koleji tylko jakoś randomo, próba na ostatnim linku śmigają ładnie, widać wczytane. Wracam na pierwszy fotograficzny, wczytuje się każde jedno, lecę na przed ostatni z menu, klikam i idzie bez zaczytywania.

masz w zupełnosci racje, teraz jest tak że przepuszcza do kolejnej foty, a nie powinno, poprawie to asap;-), thx

^
Odpowiedz z cytatem
2can

Od: 2003.06.11

PostWysłany: 2008.10.21 19:31    Temat postu:

a mnie denerwuje, ze nawet przy 24' nie mogę zobaczyć całego kadru. No chyba, że autorowi na tym nie zależy...

_Blog Fotografka.pl www.fotografka.pl
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | fotografia : prezentacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: