PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

przyszłość
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | webesteem battle area
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dawid

Od: 2002.01.28

PostWysłany: 2004.04.22 18:25    Temat postu:

gR napisał(a):
chyba lekko przesadzasz... jest to do zrobienia.

Coś jak z tą linkownią z koszulkami?;)

dawid : dmip™
^
Odpowiedz z cytatem
gR

Od: 2003.07.28

PostWysłany: 2004.04.22 18:55    Temat postu:

linkownia z koszulkami powstala, ale ze mi sie nie spodobala w chwili zlosci to ja skasowalem ktoregos dnia. pare dni pozniej duzo "rzeczy" zawalilo sie w moim zyciu i temat poszedl na polke.

ale jest do zrobienia ;)

jak przebrne przez proces zakladania firmy, to bede chcial troche pomieszac. wiosna idzie, a ze sloncem energia. wzialem dziekanke na rok, wiec bedzie wiecej czasu, checi sa od dawna, a wiadomo, ze w grupie razniej i latwiej sie pracuje przy wspolnej mobilizacji.

maciek jak naszkicuje swoj projekt mniej wiecej (opisze) to sie odezwe. nie wiem czy dzis sie wyrobie...

keep walkin' | cziku cziku
^
Odpowiedz z cytatem
Alan
moderator

Od: 2002.03.01

PostWysłany: 2004.04.22 23:50    Temat postu:

no cóż, ja nadal będe podtrzymywał swoje stanowisko w kwestii "nie wyobrażenia sobie ogromu pracy". I nie chciałbym wykrakać, ale przekonasz się gR jak się za to zabierzesz :)

tak naprawdę, jeśli idzie o sieć, organizowanie różnych projektów, w które zaangażowane jest wiele osób, to zawsze na początku Ci się wydaje, że wszystko da się zrobić. Jasne, że się da. Pytanie jednak brzmi czy wcześniej nie puszczą Ci nerwy i nie wysiądzie cierpliwość.

niestety coś o tym wiem. Naprawde niestety.

To o czym mówicie, to mega przedsięwzięcia. Życze powodzenia i byłoby naprawde nieźle gdyby sie udało. Ale ja tego nie widzę. Zresztą zobaczysz o czym mówie, jak zaczniesz to robić :) mimo wszystko życze powodzenia. I wbrew wszystkiemu nie jestem pesymistycznie nastawiony. Po prostu wiem, jak wygląda tworzenie podobnych rzeczy w Polsce i z polakami... zresztą David też na pewno by Ci coś na ten temat powiedział.

pozdro

JaramSie.pl | Ereoh.com | 2upblog.pl
^
Odpowiedz z cytatem
Alan
moderator

PostWysłany: 2004.04.22 23:53    Temat postu:

Żeby nie było, że ja mam do "jakichś" Polaków pretensje :) nie, nie, sam przecież nim jestem. U nas po prostu są... złe wibracje. Tak już u nas jest, taka nacja, takie nastawienie. Nie mówiąc o publice, która choćbyś dla nich dostąpił samozapłonu, to i tak napluje Ci w twarz.

Warto?

^
Odpowiedz z cytatem
gR

PostWysłany: 2004.04.23 0:17    Temat postu:

wiesz w takich projektach nie interesuja mnie masy i ich zdanie.
imho lepiej zrobic cos co sprawi przyjemnosc / cos wniesie do zycia kilku/kilkunastu osob, niz zrobic cos po czym uslyszy sie wow od 500 osob.
no chyba ze komus zalezy na fejmie...

^
Odpowiedz z cytatem
Alan
moderator

PostWysłany: 2004.04.23 1:06    Temat postu:

na fejmie? jakim fejmie?

"sława" bardzo wątpliwa, nie ma tu nic do rzeczy. Zresztą, sława, że sie projekt zorganizowało? :) no bez przesady. "Sławni" to są dla mnie ludzie, którzy robią super rzeczy i za to np. przeprowadzają z nimi wywiady, jak np. Paweł Jońca. A nie Ci którzy coś organizują.

Mówiąc o publice, nie miałem na myśli "fejmu". Równianie jest proste. Robisz coś takiego, wkładasz w to serce, poświęcasz swój własny czas... dla kogo? Dla siebie? Dla siebie, to ja mam rzeczy na twardzielu, jak coś daje w sieć, to jest to dla ludzi. To chyba jest banalne i oczywiste.

A jeśli robisz coś dla ludzi, a oni tego nigdy nie docenią, to ile jest w tym sensu? Po co się poświęcam, skoro jest duże prawdopodobieństwo, że ludze Cię oleją.

Nie interesują Cię masy? A jak uważasz, kto będzie z tego korzystał? Robisz to dla kilku osób, to zrób i rozpuść wiadomość wśród kolegów. Uszczęśliw mame, tate, babcie... Przecież to jest projekt masowy! Właśnie stwierdziłeś, że nie obchodzi Cię zdanie, tych wszystkich ludzi, którzy to obejrzą. Bo tak będzie. Skoro Ciebie wali ich zdanie, to czemu ich by nie miała walić Twoja praca?

bullshit gR, i dobrze o tym wiesz. Jakby coś takiego powstało, to wszyscy będący w temacie by o tym wiedzieli. Z założenia jest to projekt masowy. Więc to co mówisz pozbawione jest sensu. I nie ma to nic wspólnego z jakimś "fejmem". Chyba, że "fejmem" projektu. A uważasz, że taki projekt przeżył by bez sławy i zainteresowania ludzi?

umarł by po tygodniu.

^
Odpowiedz z cytatem
gR

PostWysłany: 2004.04.23 12:59    Temat postu:

heh, chyba mnie troche zle zrozumiales :-)

nie uzylem slowa slawa, tylko slangowego fejm - rozglosu w "srodowisku' na "scenie", ale nie takiej jak pejot ;)

Ludzi ktorzy cos tam dlubia przy stronkach jest wiecej niz kilkudziesieciu. Mowiac o tym czy warto czy nie warto, mialem na mysli to, ze wystarczy mi ze kilkanascie osob mialoby dobra zabawe. nie musi sie tym emocjonowac 500 osob, ktore sie w tym babrza na codzien.

nie zgadzam sie z tym: "A jeśli robisz coś dla ludzi, a oni tego nigdy nie docenią, to ile jest w tym sensu?".

Czemu maja nigdy nie docenic? czy jak byla G.R.A. lub WBA (lub kilka innych projektow), to nikt tego nie docenial? Ty tego zupelnie nie doceniales? miales to "w dupie"? Uwazasz ze ludzie nie doceniaja wkladu tworcow mw czy //w? Ja osobiscie bardzo ich cenie za to, ze im sie chcialo, ze stworzyli takie miejsca i dzieki nim mozemy tu teraz dyskutowac, jarac sie produkcjami z calego swiata, czy wywalac swoje zale ;-)

projekt ma byc ogolnodostepny, fajnie by bylo jakby wzielo udzial kilkadziesiat osob. uwazam ze warto cos takiego robic nawet jakby impreza miala trwac 2-3 edycje. jedni sie odpreza, inni czegos naucza. cos po tym zostanie w ludziach.

^
Odpowiedz z cytatem
Gaijin
moderator

Od: 2004.01.13

PostWysłany: 2004.04.23 15:31    Temat postu:

ja chcę "igrzyska" !!

A co do szacunku. myslę, że Ci co się tym będą interesowali zapamiętają tych, którzy to organizowali. moje zdanie.
^
Odpowiedz z cytatem
Alan
moderator

PostWysłany: 2004.04.23 22:39    Temat postu:

już daruje sobie polemike z każdym akapitem, bo nie ma sensu, żeby ciągnąć tej "problematyki".

Ja bym to chętnie zobaczył, ale zdaje sobie sprawę, że zanim dopniesz swego, to będziesz miał ochote wcześniej popełnić samobójstwo.

mimo to życze powodzenia, ale wątpie w możliwość zorganizowania podobnej imprezy.

^
Odpowiedz z cytatem
gR

PostWysłany: 2004.04.24 17:35    Temat postu:

couf do samobojstwa raczej nie dojdzie ;-)

daauyi wyslalem Ci maila - troche za duzo tego jak na messa via gg, przeczytaj i jak bedziesz mial czas to pogadamy na gg w najblizszych dniach o tym co myslisz o moich wypocinach.

^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | webesteem battle area Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

Skocz do: