PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

przyszłość
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | webesteem battle area
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
warpech
moderator*

Od: 2002.06.14

PostWysłany: 2004.01.07 20:59    Temat postu: przyszłość

zarzucam taki temat, który został poruszony przez Dawida w ramce z komentarzami na WBA.

czy w przyszłości nie przydałoby się zmiana formy pojedynków lub podobna innowacja?

może coś design-ligi:
1. ogłasza się temat
2. każdy chętny daje swoją pracę
3. grono użytkowników głosuje na najlepszego pracę
4. autorzy najlepszych screenów otrzymują punkty, które potem sumuje się w klasyfikacji generalnej :-)
5. pod koniec roku zamyka się sezon i zdobywca największej ilości punktów cieszy się zwycięstwem

wymyśliłem to teraz, więc sorry, że tak mało precyzyjnie. a może też macie swoje pomysły na zmiany w WBA?
^
Odpowiedz z cytatem
rgb
shadow

Od: 2002.01.26

PostWysłany: 2004.01.07 23:13    Temat postu:

zmiany zawsze sa potrzebne, zwlaszcza ze obecna formula pojedynkow chyba sie wyczerpuje

w lutym rusza w koncu pojedynki flaszowe - beda mialy zupelnie inne zasady - ale beda oddzielnym projektem

darek wojtczak : rgb
--
You will be assimilated. Resistance is futile!
^
Odpowiedz z cytatem
szymon

Od: 2002.06.08

PostWysłany: 2004.01.08 0:46    Temat postu:

Dlatego najlepszym pomysłem jest zakończyć WBA i uruchomić batle na flaszki jeżeli to ma być inny projekt.

offtopic:

@warpech: Jeszcze tak strasznego avatara nie widziałem na żadnym forum internetowym. Prosze zmień go...
^
Odpowiedz z cytatem
Merger

Od: 2002.02.09

PostWysłany: 2004.01.08 1:05    Temat postu:

szymon :)

adam chrabąszcz | strona.net | VIMO | JUICE
^
Odpowiedz z cytatem
Spaydee

Od: 2002.10.23

PostWysłany: 2004.01.08 10:19    Temat postu:

podoba mi sie pomysl warpech'a - na pewno by to zwiekszylo ilosc uczestnikow, bo co innego lapac punkty w lidze ;P, ale nie zaprzestawalbym WBA - pomyszl z flashkami tez super - choc to nie moja dzialka ale bede za to widzem kazdego pojedynku....
^
Odpowiedz z cytatem
mienta
moderator

Od: 2003.04.26

PostWysłany: 2004.01.08 11:02    Temat postu:

wg. mnie bezsensownym pomysłem jest zamykanie wba. to kawał dobrej historii, dobrze działający serwis. przecież wrzucenie batli flashowych na wba to żaden problem, po co zaraz zamykać ... reorganizacja i nowa ciekawa forma serwisu napewno pomogła by w rozkręceniu tego od nowa. Większym problemem jest raczej to dlaczego co raz mniej "dobrych" prac trafia do battli, brak czasu, brak weny ... tego się niczym nie zmienie, może trzeba przeczekać ...

mini folio / suckmyipod / playingdaily / notatki
^
Odpowiedz z cytatem
petrosz moss

Od: 2003.08.15

PostWysłany: 2004.01.08 11:12    Temat postu: Re: przyszłość

warpech napisał(a):

4. autorzy najlepszych screenów otrzymują punkty, które potem sumuje się w klasyfikacji generalnej :-)
5. pod koniec roku zamyka się sezon i zdobywca największej ilości punktów cieszy się zwycięstwem

Co to? web desing czy rozgrywki ligowe? Jezeli juz koniecznie rywalizowac w dziedzinie designu to w jakis bardziej wysublimowany sposob.

Pozdrawiam, p

http://www.odyssei.com
^
Odpowiedz z cytatem
berek

Od: 2003.06.08

PostWysłany: 2004.01.08 12:59    Temat postu:

dziecięca fantazja nie zna granic. Jednemu marzy się sterowanie robotem na Marsie a drugi oda wszystko za komplet punktów na wba.
^
Odpowiedz z cytatem
sc

Od: 2003.06.14

PostWysłany: 2004.01.08 14:20    Temat postu:

cos a'la bitwa na kran.art.pl
ja bym to tak widzial

you live in a bristol board box, not in bristol Uk
^
Odpowiedz z cytatem
dawid

Od: 2002.01.28

PostWysłany: 2004.01.08 14:47    Temat postu:

Czasy typowych Versusów minęły bezpowrotnie.
Co do WBA. Chodzi tutaj raczej o sprawienie aby ludzie znowu go odwiedzali. Ba, chodzi o to aby komentowali, pisali. Uczestniczyli w walkach. Tak było na początku. A teraz? Serwis umiera.

Co zrobić? Są trzy drogi: zamknąć serwis pozostawiając archiwum, kontynuować w starej formie (taka egzystencja z dnia na dzień) lub mocno zmodyfikować same walki (wprowadzić nowe rodzaje Versusów).

Ja stawiam na trzecie wyjście.
Jak zmodyfikować walki? Pierwszy to już wprowadzany pojedynek przy użyciu Flasha (trochę się go jednak obawiam. Wykonanie flasha na pozomie pochłania dużo więcej czasu niż zwykłej grafiki... a z tymi jak wiemy było różnie. Ludzie się nie wyrabiali).

Po drugie wprowadzenie walk grupowych. Rozmawialiśmy swego czasu o tym z Darkiem. Kiedyś podobny pomysł miał Alan i jego FightForDesign (niestety upadł -pomysł, nie Alan:).

Co do samych walk "na teamy" miał bym pewien pomysł. Oczywiście dość wstępny.
Powiedzmy że tworzyło by się zespoły po 4-5 osób (z kraju lub np. kraj-reszta świata, Polska-Niemcy, Polska-Czechy). Nie było by określonego tematu. Było by za to 5 rund (w przypadku 5 osób, w przypadku 4 - 4 rundy). Każda runda miała by inny temat (ustalany przez osoby z //w i WBA). Osoby zaczynały by walkę parami (np. Mietek z drużyny A, odpowiadamu Franio z drużyny B, Marian z A, Stefan z B...). Każdą rundę zaczynała by inna osoba (system jak to zrobić do opracowania:). Po wszystkich rundach robiło by się głosowanie. Ludzie wybierali by 2 osoby które ich zdaniem powinny stanąć do zwykłego pojedynczego boju. Taki finał. Trwał by np. 2-3 rundy (już na jeden temat)...

Tyle ode mnie.
Wszystko zależy od samego Darka:).

dawid : dmip™
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | webesteem battle area Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

Skocz do: