PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Fotografka - Kalendarz'2007
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | fotografia : prezentacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
suchyy

Od: 2002.07.10

PostWysłany: 2006.12.25 11:34    Temat postu:

Kwiecień ? :D

http://flickr.com/photos/rebba/32296282/in/set-72157594277460673/

Stare zdjęcia Krakowa w nowym wydaniu - Dawno Temu w Krakowie
Retusz, postprodukcja, fotomontaż - sochacki.info
^
Odpowiedz z cytatem
2can

Od: 2003.06.11

PostWysłany: 2006.12.25 12:02    Temat postu:

suchyy, czesałeś net aby sprawdzić czy moja żona szukała w nim inspiracji? :))) zapewniam Cię, że nie.
daauyi, nawet nie chciałem sugerować, że należysz... jednakże w wielu przypadkach na tym to polega.
Poza tym to chyba jakieś zboczenie ta śledcza działalność. Coś trzeba znaleźć, aby się przyczepić ;) Aha, ten cień to włosy, nie znajduję powodu, aby je retuszować.
Pozdrawiam świątecznie :)

_Blog Fotografka.pl www.fotografka.pl
^
Odpowiedz z cytatem
suchyy

PostWysłany: 2006.12.25 12:13    Temat postu:

Nie musiałem szukać, bo to zdjęcie zrobiła kobieta której profil jest najczęściej odwiedzanym profilem na flickr, więc bardziej prawdopodobne że Twoja żona szukała u niej niż odwrotnie ;-) Ale oczywiście mógł to być zwykły zbieg okoliczności i pewnie tak właśnie było.

^
Odpowiedz z cytatem
2can

PostWysłany: 2006.12.25 12:24    Temat postu:

Wiesz, ja poszukuję i lubię oglądać zdjęcia, ale na flickr.com byłem za Twoją pomocą po raz pierwszy :) Poza tym zastanawiam się co takiego jest w tych zdjęciach, że tak jak mówisz, cieszą się takim powodzeniem (?) Mnie nie podchodzą.
No cóż. Pewnie to kwestia diety, słuchanej muzyki i wdychanego powietrza...

^
Odpowiedz z cytatem
suchyy

PostWysłany: 2006.12.25 12:31    Temat postu:

Jest ich tam tyle ze nie zdazylbys poogladac przez te kilka minut wszystkich ;-) A kilka jest niezlych :P

Wydaje mi sie ze jak juz sie zdobedzie popularnosc, to nawet wrzucanie gniotow jej nie zmniejsza ;-)

^
Odpowiedz z cytatem
daauyi

Od: 2002.09.24

PostWysłany: 2006.12.25 13:48    Temat postu:

2can napisał(a):
Wiesz, ja poszukuję i lubię oglądać zdjęcia, ale na flickr.com byłem za Twoją pomocą po raz pierwszy :) Poza tym zastanawiam się co takiego jest w tych zdjęciach, że tak jak mówisz, cieszą się takim powodzeniem (?) Mnie nie podchodzą.
No cóż. Pewnie to kwestia diety, słuchanej muzyki i wdychanego powietrza...

luzik :) bo zaraz zacznie sie drapanie po oczach. obejrzalem sobie wszystkie zdjecia kamili na stronie i jest tam sporo zdjec, ktore mi sie podobaja a na pewno wiecej niz w profilu na plfoto (btw. darujcie sobie plfoto, wrzucajcie zdjecia na altphotos - tam chociaz macie pewnosc, ze oceniaja zdjecia ludzie, ktorzy maja o tym jakies pojecie).

jak chcesz, tam tez znajdziesz moje zdjecia. malo niestety, ale z pewnych wzgledow nie moge pokazywac zdjec, ktore robie od pol roku, a dla mnie sa o wiele lepsze od tych starych. ale zawsze mozesz ocenic z kim rozmawiasz.

swiatecznie pozdrawiam,
maciek
^
Odpowiedz z cytatem
2can

PostWysłany: 2006.12.25 14:07    Temat postu:

To prawda, plfoto... ;) na ALT'cie jest o wiele lepszych zdjęć i tak jak mówisz oceny są rzetelniejsze. Swego czasu Kamila pokazał TAM kilka zdjęć.
Zaciekawiło mnie dlaczego nie możesz pokazywać swoich zdjęć ;) Sprzedajesz je stock'om?

^
Odpowiedz z cytatem
daauyi

Od: 2002.09.24

PostWysłany: 2006.12.25 14:15    Temat postu:

2can napisał(a):
To prawda, plfoto... ;) na ALT'cie jest o wiele lepszych zdjęć i tak jak mówisz oceny są rzetelniejsze. Swego czasu Kamila pokazał TAM kilka zdjęć.
Zaciekawiło mnie dlaczego nie możesz pokazywać swoich zdjęć ;) Sprzedajesz je stock'om?

wzgledy osobiste :]
^
Odpowiedz z cytatem
Teodor

Od: 2006.11.07

PostWysłany: 2007.02.28 12:07    Temat postu:

to nie jest Zofia - tylko BEATA ZIOMKOWSKA http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/1128345 a Zosia Zija to jej pseudonim.
^
Odpowiedz z cytatem
Teodor

Od: 2006.11.07

PostWysłany: 2007.02.28 12:11    Temat postu:

i jeszcze jedna rzecz - latwiej jest krytykowac a trudniej zrobic - czy wiecie ile trzeba sie napieprzyc ze zdjeciem zeby to dobrze wygladalo? ustawianie swiatla - pomiar - odpowiednie swiatlo - wizaz - to jest cala masa rzeczy - teraz jest latwiej bo wiekszosc robi na cyfrze...i widac efekt.
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | fotografia : prezentacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: