PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Jak obrabiac rysunki?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | komiks
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beduin

Od: 2006.03.08

PostWysłany: 2006.03.08 20:27    Temat postu: Jak obrabiac rysunki?

Mam nastepujacy dylemat. Robie rysunek np tuszem na offsecie, skanuje go, otwieram w photoshopie zeby ewentualnie go podopieszczac i lapie sie na tym ze rysunek wyglada juz nie tak "fajnie" jak na kartce, widac wlokna papieru, wszystko jest takie jakies poszarpane, jakies "znieksztalcone". Czasem jak musze cos zrobic, powiedzmy bardziej komercyjnego, probuje trejsowac rysunek w corelu ale wtedy jest kupa roboty z czyszczeniem trejsa no i przy bardziej subtelnych rysunkach nie sprawdza sie. Nie wiem jak inni sobie z tym radza. Bardzo bylbym wdzieczny za jakies sugestie.
^
Odpowiedz z cytatem
Tiger Lily

Od: 2006.04.04

PostWysłany: 2006.04.04 19:06    Temat postu:

spróbuj po zeskanowaniu otworzyć w PS i polecenie Obrazek--> Dopasuj --> Próg (niestety nie wiem jak to po ang będzie...)
wówczas otrzymasz obrazek czarno-biały a wszelkie szarości zostaną usunięte, możesz go wtedy np bez problmeu pokolorować
^
Odpowiedz z cytatem
maslav

Od: 2002.02.26

PostWysłany: 2006.04.04 19:32    Temat postu:

Tiger Lily napisał(a):
Obrazek--> Dopasuj --> Próg (niestety nie wiem jak to po ang będzie...)

Image-->Adjustments-->Threshold
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | komiks Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: