PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

poemiks

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | komiks
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pszren

Od: 2005.04.14

PostWysłany: 2006.02.15 14:20    Temat postu: poemiks

wiele już osób do poemiksu zniechęciłem, więc zachęcam do sięgania do istoty poemiksu a nie ograniczania się tym, co mówię.

poemiks jest to sztuka pomiędzy poezją a komiksem. myślę że ma spory potencjał, dopiero się rozwija. istnieje duże prawdopodobieństwo, że sztuka poemiksu nie zostanie uznana, i że całość projektów z tym związanych szybko się zawali.

dla mnie ważne jest zainteresowanie tworzeniem poemiksów mocnych grafików, z pomysłami i pozytywnie nastawionych do takich dziwactw. nie mówię że odkryłem wszystkie możliwości poemiksu, raczej proszę o eksperymentowanie i poszukiwania.

jeśli macie pozytywne pomysły jak tworzyć i promować poemiksy, bardzo zachęcam do zabierania głosu, a przede wszystkim do poemiksowania.

proszę o wyrozumiałość i cierpliwość,

Pszren
http://www.myart.pl/article.php?m=2&a=view&id=49
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | komiks Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: