PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

rozgrzewka przed WM05/offtopic
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | webesteem web meeting
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
keady

Od: 2002.01.29

PostWysłany: 2005.09.06 15:59    Temat postu:

Też zauważyłem, że jest to traktowane nieco jak na siłę (że drugi WM w tym samym roku?) i może faktycznie nie jest dobrym pomysłem robić to tak szybko po poprzednim, tymbardziej jak ma uczestniczyć w tej zabawie, przy optymistycznym wariancie, 10 osób :(
Jakoś nie widzę, by się ktoś extra do tego wyjazdu palił, co też dobrze widać po tym, jak ten temat prawie nie ruszany wisi... Może po prostu lepiej od razu WM 2006 :>

Temeshi * In My Type

Keep Moving / Keep Changing / Keep Flowing / With the Sun // 最高だ
^
Odpowiedz z cytatem
warpech
moderator*

Od: 2002.06.14

PostWysłany: 2005.09.06 22:36    Temat postu:

ech, a ja tu właśnie załatwiałem 2 wagony ludzi (w tym mienta i pciuch!)

no więc moim zdaniem webmeeting to będzie webmeeting nawet w 5 albo 15 albo 50 osób :)

a jak tak gadam na gg z ludźmi, to niektórzy nawet nie wiedzieli że coś takiego się szykuje. może więc warto byłoby ogłosić na głównej i napisać że pierwsze piwo gratis (dokładam sie)
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | webesteem web meeting Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43
Strona 43 z 43

Skocz do: