PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Webesteem CARDS "Walentynki"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | webesteem cards
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dabrowski

Od: 2003.06.06

PostWysłany: 2005.02.13 17:10    Temat postu:

g.j napisał(a):
to nie jest comadivision, bądź inny projekt zrzeszający grafików gdzie pokazuje się prace co kto sądzi o czymś tam. żeby nie było, że obrażam tego typu instytucje bo tak nie jest.

chyba sie mylisz
to własnie miały być z tego co było tu pisane przy okazji pierwszej odsłony coś innego niż karki na onecie czy gdzie tam one są

sorki ale gdybym szukał słodkiej kartki z serduszkiem albo śpiewającej mi piostenkę to odpalił bym własnie onet a nie //w (bez urazy dla autorów)
Kilka osób pokazało ciekawe pomysły które mnie ruszają
reszta
nie

/Paweł
^
Odpowiedz z cytatem
Gaijin
moderator

Od: 2004.01.13

PostWysłany: 2005.02.13 17:24    Temat postu:

z jednej strony może i masz rację. ale sami wiemy jakie kartki są na onecie i gdzie kolwiek indziej one tam jeszcze są. nie wszystkie (a raczej większość) są tragicznej jakości. Dlatego myślałem, że tutaj znajdę coś co naprawdę wyjdzie z rąk ludzi, którzy wiedzą co robią a taka kartka adresatowi sprawi wiele przyjemności. poprostu.

więc szukając słodkiej kartki z serduszkiem na onecie ... równie dobrze mógłbyś się nie doszukać.

organizatorzy jeśli macie możliwość sprawdzenia co i jak to z czystej ciekawości możecie podać po zakończeniu akcji jakie kartki były najczęściej wysyłane.
^
Odpowiedz z cytatem
Alan
moderator

Od: 2002.03.01

PostWysłany: 2005.02.13 17:50    Temat postu:

g.j napisał(a):
(to Ty tam Alan śpiewasz ? :P)

lol ;) nie, dobrze by było. przeczytaj tekst zanim klepniesz play ;). Damien Rice.

Czytając całą tą dyskusje dochodze do prostego wniosku, że konflikt wynika z różnego sposobu postrzegania tego projektu i różnego sposobu wykorzystania tychże prac tam pokazanych.

dabrowski napisał(a):
chyba sie mylisz
to własnie miały być z tego co było tu pisane przy okazji pierwszej odsłony coś innego niż karki na onecie czy gdzie tam one są

A mi się wydaje, że to jaki jest profil cards.webesteem nie zależy od tego co się piszę o jego celach i zamierzeniach, tylko od ludzi którzy tam robią i ich podejścia do tematu.

Szczerze? Kartki są zajebiste. Na prawdę. Ale zgadzam się z tym co powiedział g.j. Byłem święcie przekonany, że wyśle coś oryginalnego i totalnie zajebistego swojej dziewczynie. Ale przecież nie mogę jej posłać absolutnie genialnej animacyjnie kartki mateja, bo nie miał zbyt udanego wieczoru. A mimo wszystko - jest tam napis cards - jest skrypt do wysyłania kartek. Więc chyba można je wysłać. Ale napewno nie ukochanej osobie.

Od siebie mogę powiedzieć jedynie tyle, że zrobiłem swoją kartkę z myślą o swojej kobiecie, o tym co do niej czuje i co chciałbym jej przekazać. I właściwie to jest kartka dla niej, wystawiona publicznie. Tym się kierowałem robiąc kartke na walentynki. Czym się kierowali inni? Nie mam pojęcia. I choć większość z nich rozkłada mnie na łopatki, to przykro mi - ale pozbawione są sensu użytkowania w tym szczególnym dniu.

No i zrobić mógł każdy. Czemu zrobiło tylko kilka osób, tego nie kumam zbytnio.

pozdro.

JaramSie.pl | Ereoh.com | 2upblog.pl
^
Odpowiedz z cytatem
Alan
moderator

Od: 2002.03.01

PostWysłany: 2005.02.13 17:51    Temat postu:

*bo nie miałbym zbyt udanego wieczoru

JaramSie.pl | Ereoh.com | 2upblog.pl
^
Odpowiedz z cytatem
karola
moderator*

Od: 2003.06.01

PostWysłany: 2005.02.13 18:02    Temat postu:

Cytat:
Webesteem CARDS to nie tylko serwis z kartkami - wysyłanie kartek to jedynie dodatek do serwisu :)
Głównie jest to serwis prezentujący i promujący małe formy graficzne jakimi są kartki multimedialne i interaktywne.

każdy grafik ma swoja wizję :) czym bardziej zróznicowane te wizje tym lepiej :) mysle ze z czasem bedzie zauwazalne czym są cardsy:) i jaki jest ich cel...bynajmniej nie jest to tylko wysylanie kartek;)

Karola
--
^
Odpowiedz z cytatem
szrotek

Od: 2003.02.25

PostWysłany: 2005.02.13 19:41    Temat postu:

co do gierki bajtiego - wystarczy postawic reke na srodku i ruszac w lewo i prawo i zadna gwiazdka nie spadnie na glebę

[cytat] "Adama wszyscyu lubia na Adama nikt nic nie powie.." [/cytat]
^
Odpowiedz z cytatem
Kama

Od: 2004.08.17

PostWysłany: 2005.02.13 21:03    Temat postu:

szrotek napisał(a):
co do gierki bajtiego - wystarczy postawic reke na srodku i ruszac w lewo i prawo i zadna gwiazdka nie spadnie na glebę

:D
...kapitalny 'komentarz' ...pełen luz ;D

a kartki...
...świetne (jedne mniej inne bardziej) - dla każdego coś właściwego, ... co kto lubi lub jakie poczucie humoru prezentuje,..
...wszystko zalezy od podejscia... (oczywiście także tej drugiej osoby),...
[...i arachnotynka może być jak najbardziej trafiona;)]

...i właśnie nie chodzi tu wyłącznie o wysyłanie, ale graficzne zaprezentowanie swoich pomysłów ....
....szkoda tylko, że tych kartek tak mało :(

There's no time like the present.
^
Odpowiedz z cytatem
rgb
shadow

Od: 2002.01.26

PostWysłany: 2005.02.14 14:49    Temat postu:

g.j & alan

jak na razie najczesciej wysylana kartka jest arachnotynka :)

darek wojtczak : rgb
--
You will be assimilated. Resistance is futile!
^
Odpowiedz z cytatem
Gaijin
moderator

Od: 2004.01.13

PostWysłany: 2005.02.14 15:28    Temat postu:

spisek ! ;)

ja bym sprawdził IP wysyłającyh, z kim się zadają, z kim rozmawiają, kiedy sypiają, co jedzą, jak myją zęby. chcę mieć pełny obraz osób wysyłającyh tą kartkę. matej zaaranżował to wszystko ;)

a tak na serio. a inne jak ?
^
Odpowiedz z cytatem
pejot

Od: 2002.03.25

PostWysłany: 2005.02.14 17:19    Temat postu:

Kartki sa lepsze albo gorsze, natomiast jedno trzeba przyznac - ludzi w tym dniu opanowuje jakis amok :)
Na swoich kartkach odnotowuje ruch rzedu gora kilkuset osob dziennie, ale w Walentynki, rok temu, bylo 14tys. :)

Paweł Jońca
http://printfolio.pl - sklep z rysunkami
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | webesteem cards Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: