PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Zakup serwera - jak zaksięgować?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalafior

Od: 2004.07.04

PostWysłany: 2004.10.03 22:05    Temat postu: Zakup serwera - jak zaksięgować?

Witam,
Może tu mi ktoś pomoże. Chcę kupić serwer wirtualny w Stanach. Koszt jest w sumie dość spory, więc chciałbym wciągnąć to w koszty prowadzenia firmy. Tylko jak? Faktury od Amerykanów nie dostanę. Słyszałem, że można księgować wyciąg z konta pokazujący, że przelałem kasę z karty visa. Ale to chyba nie wszystko? Jeśli ktoś ma doświadczenie z takimi rzeczami to proszę o jakieś info.

pozdrawiam,
Kuba
^
Odpowiedz z cytatem
dzon

Od: 2009.11.15

PostWysłany: 2016.02.19 16:00    Temat postu:

Wiem, że temat bardzo stary, ale problem mam analogiczny. Widziałem nawet, że na http://taxcare.pl/blog/ksiegowa-radzi/ była jakaś interpretacja, ale później kiedy wchodziłem to nie mogłem tego znaleźć. Czy ktoś posiada jakiekolwiek aktualne informacje na temat? Interpretacja lub ocena od księgowej? Szukam pewnego źródła, bo moja księgowa... nie ma pewności.
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | dyskusje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: