PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Flash + PHP Problem z formularzem mailowym

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | flash
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mach

Od: 2008.04.25

PostWysłany: 2012.05.09 17:24    Temat postu: Flash + PHP Problem z formularzem mailowym

Chcę zamontować we Flashu formularz mailowy, temat znany i przerabiany. Już parę razy użyłem pewnych formularzy na stronie Flash, ale nie wiem dlaczego tym razem, ani jeden z tych którę daję w linku mimo iż wydawało by się że działają poprawnie, maili nie wysyłają. Bardzo proszę sprawdźcie ktoś na swoich serwerach te formularze, bo może mam coś u siebie źle ustawione na serwie, kompletnie nie przychodzi mi nic do głowy co mogło by rozwiązać problem i skąd on jest wogole...
Pocztę swoją mam na gmailu, tam kieruje maile.

http://mach.yum.pl/formularz1.rar
http://mach.yum.pl/formularz2.rar
^
Odpowiedz z cytatem
shrubbery

Od: 2012.02.18

PostWysłany: 2012.05.16 21:26    Temat postu:

poradziłeś sobie ? w czym był problem ?
^
Odpowiedz z cytatem
mach

Od: 2008.04.25

PostWysłany: 2012.05.24 18:29    Temat postu:

Niestety, ale z tych formularzy chyba nic nie będzie. Nie mam pojęcia co jest z nimi nie tak. Ciekawi mnie czy ktoś wogóle sprawdził je na swoim serwerze bo dalej nie wiem czy to nie wina serwera czasem.
^
Odpowiedz z cytatem
shrubbery

Od: 2012.02.18

PostWysłany: 2012.05.24 20:56    Temat postu:

ja nie sprawdzałem bo trochę się bałem malware, spyware etc... ale może nie, dlatego pytam :)
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | flash Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: