PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

druk na czarnym, manufaktura

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | dtp
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
calmato

Od: 2003.12.29

PostWysłany: 2012.01.28 22:53    Temat postu: druk na czarnym, manufaktura

cześć ziomy,

ogólnie wpadam wykorzystać fejm 9 letniej wizytówki i prosić o radę.

zrobiłem serię plakatów które nie nadają się do drukowania wysokonakładowego. jest to biała grafika, bez przejść, gradientów i innych ciekawych digartowych zabiegów artystycznych.

najlepiej jak wyobrazimy sobie sam biały napis. ogólnie wymyśliłem ze najlepiej będzie to wydrukować na czarnym papierze bo jak wydrukuję na białym to ten czarny nie będzie taki jednolity jakby miał być. chciałbym żeby to wyglądało ze smakiem, matowy papier jakiejś dobrej jakości.

nie znam się kompletnie na druku oprócz wysyłania oczywiście przez tyle lat tych wszystkich rzeczy dla masówki.

co doradzicie? znaleźć chłopa z 200 letnią drukarnią który mi to naświetli i wydrukuję czy są jakieś internetowe opcje które drukują właśnie takie paro-sztukowe opcje. dodam że nie chciałbym za plakat zapłacić 100 zł bo też nie o to chodzi.

piszę to w sobotę wieczorem lekko już senny wieczorem sobotnim i mam nadzieję że w miare zrozumiale ta ściana tekstu będzie odebrana.

dzięki pis joł

eastwick.pl
^
Odpowiedz z cytatem
KINIO

Od: 2006.09.11

PostWysłany: 2012.01.29 0:06    Temat postu:

ja bym to puścił na ploterze, 100 zł nie wyjdzie ale 50 pewnie za szt B1 pewnie tak.

Jeśli chodzi o cholernie dobre pokrycie czarnego to polecam MAMA STUDIO, oni drukuj naprawdę w zaj.....tej jakości ...ale są z Krakowa.

....czarnego papieru nie znajdziesz, a wyjdzie lepiej i taniej niż na offsecie.

www.grupaclue.pl - systemy audiowizualne, systemy konferencyjne, inteligentne domy, kraków
^
Odpowiedz z cytatem
calmato

Od: 2003.12.29

PostWysłany: 2012.01.30 17:26    Temat postu:

znalazłem takie coś:

http://www.qprint.com.pl/wydruki_wielkoformatowe/#PLAKATY

25 zł netto za plakat premium który jest:

PREMIUM oznacza realizację plakatu na grubym papierze satynowym 190g za pomocą ekologicznych i bezwonnych atramentów latexowych w trybie QUALITY - fotorealistyczna jakość druku. Plakaty te idealnie nadają się do ekspozycji wewnątrz pomieszczeń.

kurde dla testu można spróbować.

eastwick.pl
^
Odpowiedz z cytatem
christobal
weteran

Od: 2006.05.11

PostWysłany: 2012.01.31 3:18    Temat postu:

Nie ma takiej możliwości byś w cenie 25 PLN dostał cokolwiek wartego uwagi.
^
Odpowiedz z cytatem
KINIO

Od: 2006.09.11

PostWysłany: 2012.01.31 9:44    Temat postu:

zgadzam się, ceny za dobry druk na ploterze oryginalnymi zaje...tej jakości taszami zaczynają się od 50 pln

www.grupaclue.pl - systemy audiowizualne, systemy konferencyjne, inteligentne domy, kraków
^
Odpowiedz z cytatem
dslv

Od: 2002.10.31

PostWysłany: 2012.01.31 15:08    Temat postu:

Dziwi mnie, że nie pomyślałeś o tradycyjnych metodach druku typu sitodruk... jak znajdziesz interesujący Cię papier, to uderz do miejsc w których to robią. A matryca może być potem wykorzystana do np. koszulek.
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | dtp Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: