PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

html w mailu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | html i javascript
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariobedi

Od: 2011.03.18

PostWysłany: 2011.12.13 17:49    Temat postu: html w mailu

Jeśli coś takiego było to przepraszam, ale nie znalazłem.
Chciałem przygotować mail w htmlu, który miałby tło koloru bordowego (najlepiej z powtarzającym się wzorkiem) z białym tekstem, ale w przypadku drukowania chciałbym aby tekst był koloru czarnego na białym tle (bez wzorka), chciałbym również ukryć grafiki do druku. Czy da się to jakoś zrobić? Jeśli tak to jak coś takiego osiągnąć? Poprosiłbym o jakieś wskazówki, albo gdzie tego szukać.
^
Odpowiedz z cytatem
bird

Od: 2006.02.22

PostWysłany: 2011.12.13 19:12    Temat postu:

Najlepiej zrobić w mailu link do odpowiednio spreparowanej strony z wersją do druku.
^
Odpowiedz z cytatem
mariobedi

Od: 2011.03.18

PostWysłany: 2011.12.13 19:43    Temat postu:

tylko jest taka sprawa, ze chciałem zrobić w ten sposób szablon mail, który będzie wykorzystywany do wysyłania mail z różną treścią do różnych klientów, więc tworzenie strony dla każdego maila nie wchodzi w grę, jeśli się nie da to pozostanę przy dodaniu nagłówka jako grafiki a tło zostanie białe z czarnym lub bordowym kolorem fontu
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | html i javascript Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: