PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Poznaj gust klienta z Draftest.com

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | prezentacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papuas

Od: 2004.11.02

PostWysłany: 2011.11.17 19:44    Temat postu: Poznaj gust klienta z Draftest.com

Cześć,

z prymitywnej ankiety budowanej w Wordzie zbudowaliśmy narzędzie online do badania graficznych oczekiwań klienta. Dzięki Draftestowi każdy kto projektuje, może upewnić się, że wie co się klientowi podoba i w jakim kierunku iść z pracami.

Narzędzie jest darmowe i zbudowaliśmy je "po godzinach". Jeśli znajdziecie chwilę czasu na testy, to będę wdzięczny za uwagi/komentarze/pochwały.

www.draftest.com

Pozdr

Gołe dupy za free
^
Odpowiedz z cytatem
Robotata

Od: 2003.04.22

PostWysłany: 2011.11.17 23:54    Temat postu:

Czyli to narzędzie pełni funkcję identyczną jak e-mail?

http://www.robotata.net
^
Odpowiedz z cytatem
Robotata

Od: 2003.04.22

PostWysłany: 2011.11.18 0:51    Temat postu:

Przeleciałem się przez to dwa razy na dwa trochę różne sposoby i według mnie wszystko gra. Pomysł ze strzałkami do scrollowania prac wydaje mi się wygodny, ale za to możliwość użycia strzałek przy ocenianiu wprowadza niejasność i (u mnie) chwilowe zmieszanie. Screenshoty z linka uważam za fajny pomysł.

http://www.robotata.net
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | prezentacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: