PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

FireWorks
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | narzędzia i programy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cashan

Od: 2010.01.06

PostWysłany: 2011.11.07 14:05    Temat postu:

Mam podobne odczucia. FW jest szybszy i bardziej intuicyjny od PS. Przy wprawie w zasadzie obsługuje prawie wszytskie jego mozliwosci, a jesli chodzi o prace do sieci to nadwet dodaje od siebie :). Możliwość różnicowania na strony wprost powalajaca w porówniu z koniecznoscia kombinownaia z warstwami w PS..

Do wad nalezy zaliczyć wkurzajacy komunikat o braku pamięci (niemozliwe, to babol jakis), oraz widoczne róznice w renderowaniu tekstów w stosunku do PS.

Mimo wszytsko i tak wole FW od PS...
^
Odpowiedz z cytatem
Planet

Od: 2008.07.18

PostWysłany: 2011.11.07 15:02    Temat postu:

Nie zrozumcie mnie źle. Ja do FireWorksa podchodziłem już kilka razy, ale chyba przy okazji zbyt pilnych i zbyt dużych projektów. Nie było czasu na zgłębienie mechaniki, bo ta po prostu różni się od tej adobowskiej (ps, ai czy id). Mam też wrażenie, że łatwiej do niego można siąść, będąc flashowcem niż np. shopowcem czy illustratorowcem. Moje zdanie na dziś jest takie: FW to znakomite połączenie PS i AI, tyle że z beznadziejnym interfejsem. Życzcie mi powodzenia, bo ta dyskusja na pewno zaowocuje podejściem do FW nr 4.
^
Odpowiedz z cytatem
noizz
weteran

Od: 2002.07.20

PostWysłany: 2011.11.07 16:17    Temat postu:

Z dzisiejszego RSS: Wireframing & Prototyping with Adobe Fireworks – Resources and Tutorials.

Good morning!
^
Odpowiedz z cytatem
Robotata

Od: 2003.04.22

PostWysłany: 2011.11.07 16:18    Temat postu:

Jak będziesz potrzebował porad w stylu "gdzie tu się k***a robi transformacje numerycznie?!?" lub inne, to daj na priv.

http://www.robotata.net
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | narzędzia i programy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: