PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Sklepokursowtyczka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | server side i bazy danych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krucjata

Od: 2005.01.29

PostWysłany: 2011.09.21 20:46    Temat postu: Sklepokursowtyczka

Szukam narzędzia (open source albo komercyjne, tak do 50$ ;) które da radę z zadaniem które wyłożę poniżej. Niespecjalnie wiem jak nazwać to jednym słowem, to i ciężko googli pytać..

Wygląda to tak:
- user wchodzi na stronę,
- ogląda darmową próbkę (lekcja)
- kupuje produkt x (coś w stylu kursu)
- płaci
- dostaje na maila co tydzień kolejną lekcję
- po zapłaceniu może korespondować z adminem korzystając z wbudowanej skrzynki inbox/sent

Lekcja kursu to jest tekst + video więc bez wodotrysków. Może wystarczyć wysłanie na maila zwykłego linku z kodem. Sam kurs nie jest z "naszej" branży a opłata za lekcję to symboliczna równowartość kawy (nie w Starbucks) więc nie chcę inwestować w rozdmuchane ceemesy.

Wśród czego szukać? Na pierwszy rzut oka to mi wygląda na połączenie systemu mailingowego ze sklepem, ale ponieważ produkt jest jeden trochę głupio brać się za bary z Prestą etc. Celuję w coś maksymalnie lekkiego.

Z góry dzięki za porady.
^
Odpowiedz z cytatem
m_p

Od: 2005.03.29

PostWysłany: 2011.09.21 21:05    Temat postu:

to jest "e-learning" :)....np. http://moodle.org
^
Odpowiedz z cytatem
krucjata

Od: 2005.01.29

PostWysłany: 2011.09.21 21:26    Temat postu:

Przekopałem się przez kilka (moodle, atutor, efront nawet sympatyczny), ale trafiałem na same kobyły a ja szukam "uproszczonej wersji light". Nawet tę komunikację z adminem można olać na dobrą sprawę i załatwić to mailowo - odpada wtedy logowanie.
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | server side i bazy danych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: